Skocz do zawartości
  • 0
SPGHOST

[1.6 CS:GO MOD] SKARGA NA >>FighterTRN<<

Pytanie

Skarga na: >>FighterTRN<<

Data zdarzenia:

29.04.2017 - 22:27:03

Nick w grze: A4TeCh

Opis sytuacji:

nagminne przeklinanie obraza, obraza admina  nie mam pytań co do tego bana nie przeklinałem na servie byłem bardzo krótko.i  co do tego obrażania to kiedy ja cię obrażałem

Fighter ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Gościu wczoraj i dziś wykazałeś się inteligencją. Tyle że wczoraj dałeś radę uciec niech inni popatrzą ile masz banów w amx to wystarczy żegnam brak UB. Dziś też się wykazałeś i ucieczka też. Myślisz że napiszesz skargę i dostaniesz UB śmieszny jesteś po za tym że za WH powinieneś dostać ale są osoby które tego nie wykryły żegnam!!! jeszcze raz i miesiąc nie pograsz. @MrKush319 też chetnie powie coś o twoim zachowaniu i nie tylko. Papa dyscyplina bocie!!!! Zgłoś się za rok do gry :D A teraz przepraszam moderatorów, ale za to co powiedział ten łeb wczoraj chętnie zmierzyłbym się oko w oko z tb i zobaczył jak cie niszczę bo nie pozwolę sobie na takie obelgi nikomu nawet gdybyś był prezydentem pierwszy i twój ostatni raz. Najwyżej będę cię szukał po Polsce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@FighterTRN myślę że to porządny admin i bez powodu nie używa agresji wobec innego gracza :) a Ty @SPGHOST widocznie zarobiles na bana i teraz nie wyzalaj się :) 

Myślę ze skarga nie na miejscu :) Pozdrawiam wszystkich :* 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Po pierwsze. Macie problem piszecie na Pw. To już wiecie. Nie robicie spamu. To też już wiecie.

Co do skargi to macie jakieś dowody w tej sprawie? I jeden i drugi? screeny? wyciągi z konsoli?

Jak nie macie to nie odpisujcie tylko zalatwcie sobie dowody. Napisać do Opiekuna żeby sprawdził historię. 

Wniosek bez dowodów nie piszcie tu. Znajdziecie dowody to winny zostanie skazany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
10 godzin temu, FighterTRN napisał:

Choćby premier miał zawitać frajerowi nie odpuszcze.

Tak sie wyraża admin ? Ja serio nie ogarniam czemu wy jeszcze H@ jeszcze go trzymacie .  Uważa się za takiego Pana serwera ze nic mu nie możecie zrobić itd. Jesteś zwykłym adminem a nie h@ serwera więc trochę zluzuj. 

@batonik serio jestem za degradacją tego Pana z stanowiska admina . Poziom poniżej krytyki . 

By Sevral,

twój post nic nie wnosi do tematu, na następny raz edytuj poprzedni

By CZK,

Dobra rozumiemy Twoje zdenerwowanie ale pisanie tego w kilku postach niczego nie zmienisz. Jedynie robisz spam. Każdy zacznie zaraz spamować. Założyłaś swoją skargę i jej się trzymaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

jak aż tak wam zależy to możecie dać perma mnie to lotto. I tak już nie będę grał u was na serverach więc możecie dać tego perma na moje życzenie żeby nie było

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
6 minut temu, SPGHOST napisał:

jak aż tak wam zależy to możecie dać perma mnie to lotto

Jezeli bedzie sie to powtarzac dalej to wtedy dostaniesz perma nic sie kolego nie boj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Kto przeczytał temat

3 przeczytało ten temat:
    gramnawhtylkoniebanujcie  Zoom  d!vide 
  • Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟polos4
      Skarga na: Góral 
      Data zdarzenia 21.06.2017
      No co w grze : polosa4ello
      Opis sytuacji: Consola widzi bana, którego ja nie dostałem. Restart routera nie pomógł

[BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: [RO] Jucator 
      |||Twoje IP: 89.64.19.120 
      |||Steam:  
      |||Admin banujący: G�ral 
      |||Powód: Czitowanie 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 
      Kicked :"Jestes zbanowany, sprawdz konsole."

• Przez ♟Narczi``
      Nick w grze: Narczi``
      Data zdarzenia: 04.10.18
      Serwer:4#|CS:GO|DD2 MAPS|BaToN POLAND|RESTART 15.08|SKINY|FREE VIP 22-09]LOSOWY VIP|ASYSTY
      Admin robiący screeny: _Strzel3c ?B4DF0RM 
      Screeny: https://www57.zippyshare.com/v/q8BsfNbl/file.html
    • Przez ♟kuba480
      Nick w grze: kuba480
      Data zdarzenia: 30.09.2018 - 19:51:46 
      Opis sytuacji: Dziś grałem na serwerze nic mi nie wychodzilo wiec pomyslalem ze sproboje z czitami ale wlaczylem je na 10 minut max zobaczyc jak sie gra.Gdy chcialem je juz wylaczyc dostalem bana,tak wiem ze za to jest perm ale to taka pierwsza sytuacja ktora sie juz nigdy nie powtorzy. Prosze o unbana.

• Przez ♟qwe[t]
      Nick w grze:qwe [t] Vietnamos ;)
      Data zdarzenia: 28.09.2018
      Serwer: 2# BaToN POLAND |!KONKURS!|4 maps|SKINY|MEDALE|RS|FFA|
      Admin robiący screeny: honor
      Screeny: https://megawrzuta.pl/download/20d5feef31365a9c24ac8c3bd5532478.html
      https://megawrzuta.pl/download/e6e08c7157d03b521e466b35eadaa63f.html
    • Przez ♟zuza 1
      Skarga na:Acid drinker Data zdarzenia:przed chwila 
      Nick w grze:zuza 
      Opis sytuacji:no co gram sobie jak zawsze i dostaje bana za wh bo jakiś pajac za przeproszeniem nie nosi slcuhawek i 1 raz gra na mapie i nie wie jak grac i jakie miejsca się sprawdza 🙂