Skocz do zawartości
David

19# Pytanie na Dziś

Rekomendowane odpowiedzi

Co najbardziej cenisz w swoim życiu?

Jako, że @Kapibar, nie zadał pytania - zrobiłem to ja.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo zapomniałem, że moja kolej :P 

Ja to cenię wiele i wielu, przyjaciół, rodzinę, zimne piwo po ciężkim dniu w szklaneczce gaszące idealnie pragnienie, to są wartości, które ciężko ze sobą porównywać i wybrać tę najbardziej cenioną :5870c5c733b2c_)): 

 

EDIT: @Honor, tyle osób już mówi, ile dla nich znaczysz w życiu, to i ja dodam:

Ja TEŻ Cię cenię, życie bez honoru jest niczym.. niczym szklanka piwa bez gazu, niczym kotlet sojowy, niczym bluza prosto bez napisu prosto... 

W moim życiu też @Honor gra ogromną rolę! Pjona zią! :5870c5c733b2c_)):

Honor.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie że nie byłem szczery w 100% skardze. Bym dostał na bank +3 od siebie za to. Jak i zawiadomienie z policji bym dostał. Ale udało się :D Pokazałem Wam swój stoicki spokój :D

A Tak prócz tego to rodzinę, zasady, honor i swoje mięśnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodziców , bo tylko oni mi zostali....tak naprawdę :) jedyne osoby którym można zaufac nie bojąc się ze cie zdradzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cenie każdą porażkę, porażkę, upadek na dno bo od dna można się odbić  wiem że w ten sposób można dostać się na szczyt. 

Poza tym rodzinę i bliskie osoby 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi, którzy pomagają mi dobrze żyć, być sobą,rozumieją mnie i są ze mną w tych dobrych i złych chwilach,

a oprócz tego HONOR , ODWAGĘ, oraz cel który sobie postawiłem w życiu i do tego cały czas dąże, dzięki temu moje życie ma sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Mnie jednak przewagę mają przyjaciele na których naprawdę mogę zawsze liczyć, w przeciwieństwie do rodziny niestety :(

Co po za tym..  Mój uparty styl życia - Wiele razu się już sprawdził na dobre. Pracę - Nie mogę narzekać na złą, jest wiele nerwów ale wspólnie tworzymy niesamowitą paczkę. Z Mniej ważniejszych spraw ale i tak nadal dla Mnie ważnych - To naszą rodzinkę tutaj :kiss:, nie muszę się obawiać że wejdę przywitam się i zobaczę powitanie w stylu "Ten znów przyszedł". ( Chodź nie, przecież tak mnie witają :dry::trollface:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doceniam pomoc rodziców,to jak mnie wychowali,na takiego człowieka,jakim właśnie jestem. Trzymanie krótko,wpajanie zasad pomogło nie wpakować się w niepotrzebne kłopoty. W moim życiu cenię sobie moją pracę która daje mi wiele radości,satysfakcji,także ludzie pośród których się otaczam zawsze wyciągną pomocną dłoń. Doceniam także to,że świat nie jest wobec mnie złośliwy i realizuję sobie swoje plany,marzenia,pragnienia po kolei,niełatwo lecz ciężką pracą. Doceniam to,że jestem zdrowy,nie jestem przewlekle na coś chory,na raka czy inne tego typu choroby,bo to nic przyjemnego,czemu winne są chociażby malutkie dzieci,niedawno urodzone i są ciężko chore,jak i ludzie w każdym wieku. Cenię sobie także mój spokój na co dzień,chłodną głowę w każdej sytuacji czy podjętej decyzji,nigdy emocje nie wpływają na moje decyzje. Doceniam to,że mam za co żyć,może nie jest tych pieniędzy za wiele ale na podstawowe rzeczy póki co wystarcza. Jeśli coś mi przyjdzie do głowy to dopiszę.  To przyziemne rzeczy,ale trzeba doceniać wszystko,bo nigdy nie wiem kiedy dzień będzie tym ostatnim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...