Skocz do zawartości
*HANS KLOS

[Archiwum] mruwa przez skrzynie

Rekomendowane odpowiedzi

radze to szybko skasowac, poki nie najadles sie wstydu ;) co by nie mowic o mruwce, to jedzie wiekszosc na serwerze, ale nie czituje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykły skan przez skrzynię...

nic więcej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

hahah :D

Muwa sie dorobil wlasnego filmiku na yutube yutube tube tube tube na yutube :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG nie nie nie... brak mi słów... cóż... decyzję już podjęłam, poinformuję Cie o tym w odpowiednim czasie.

Tym czasem, bardzo Cie proszę nie pogrążaj się bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Dziękuje ale autografy później :D

Nie wiem po co youtube ale mam swój filmik pierwszy będę sławny :D

pozdrawiam swoich fanów i fanki ^^

ps: mudzyn :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheh ten filmik to jakiś żart :D :D ?

Mruwa wykorzystuje bugi w grze :( - zabija przez skrzynie.

ban dla niego :(

P.S proponują wątek przenieść do 4Fun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nadaje się do działu 4FUN, ale na Blacklist :D kupa śmiechu hahaha.... z drugiej strony smutno mi, że to akurat na tym serwerze i mój admin :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahhahahahahahahahahhaa a ja myslałam na początku, że on sobie jaja robi :d a jednak... biedny ten nasz Mruwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mruwa napisałes zwykły skan przez skrzynie a za skan jest ban jak mi wiadomo pomijając to ze go zabiles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahahahaa Pisałam Ci nie pogrążaj się, ale widzę, że nie dotarło !!! I chyba ktoś tu nie zna regulaminu... a mówiłam żeby się zapoznać...

Weźcie to już zamknijcie bo żenua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wykorzystywanie bugów to nie punkt regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

hans skan przez skrzynie nie jest nielegalny wykorzystywanie bledow mapy nie polega na zabijaniu ludzi przez sciany

calkowicie inne zagadnienie ktore najlatwiej wytlumaczyc w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zawsze ktos kto sie zna bedzie sie bronił normalne ja tylko zrobiłem filmik i opisalem nic wielkiego a wszyscy jego znajomi sie czepiają poto jest forum i to wszystko zeby to robic wiec zrobilem kazdy ma swoje zdanie mi sie nie podoba ze skanuje u i zabija przez sciany mam prawo do własnego zdania a co niekturzy bana za to dostali a ja za moje zdanie zostane pozbawiony admina ale ok niechce admina skoro nie moge miec swojego zdania dzieki za wszystko niechce wrogów wsrud nikogo z was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz popełniać błędy i mieć swoje zdanie, oczywiście. Tylko nie zapoznałeś się na czym polega adminowanie... Nie dodajemy filmików na youtube. Też nie widzę Espa włączonego u Ciebie. Mogłeś sobie trochę poczytać na necie po czym rozpoznaje się czity id. Przypatrzeć się jak postępują inni admini i jak wyglądają nasze demka. I nikt tu nie będzie wrogiem dla Ciebie. Rozbawił nas tylko Twój pomysł z dodaniem tego filmiku na you tube :) Ale już nie takie filmy nagrywane były :) Były przypadki że telefonem :D Więc spokojnie, i więcej uśmiechu na twarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

Hans nie rob z siebie ofiary bo ofiara jest Mruwa i to ze dostal od CIebie nieslusznego bana, my to w zart obracamy bo tak chyba najlepiej

poczekaj chwile a doczekasz sie paru komentow pewnie nie tylko od jego znajomych pod filmikiem na Youtube

jestem pewny ze mruwa nie jest pierwsza osoba ktroa skanowala w tym miejscu sam nieraz to robie i nie potrzebuje do tego widziec czy ktos mi za ten murek wbiega

dostales przyjacielska rade w pierwszym poscie od Nucleusa potem jeszcze delikatne sugestie w kolejnych postach ale suma sumarum wychodzisz z przekonaniem ze kazdy ma tu swoje zdanie i co z tego ze wszyscy maja inne niz Twoje w tym przypadku...

PS zle podejscie do zagadnienia skutkuje blednymi decyzjami, nie mozna mowic ze to "tylko moje zdanie" gdy sie daje WH z wykrzyknikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za 1 mile slowo ale niechce tego dalej ciagnąc napisałem co o tym mysle i to wszystko a na youtubie bo nie wiedzialem jak go tu wzucic poprostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Hans miał prawo do pomyłki dając bana. Nie zna mruwy, nie wie że to taki Prohajter :D

Ale nagrał przynajmniej jakiś dowód :) I na podstawie tego dowodu Hansie reszta adminów ocenia czy jest to cziter czy nie. Jak widzisz bardziej doświadczeni admini stwierdzili że mruwa nie ma wh :D Więc musisz się wycofać ze swoich dalszych podejrzeń. Bo jeśli większość tak uważa to tak musi być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprost zrobiłem co uwazałem za słuszne nic w tym złego a na youtube bo nie wiedziałem jak go tu umiescic i to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę pooglądać "cziterów" z Again (MYM, Pentagram). óCZMY się od najlepszych.

finał drużynowych mistrzostw świata CS 1.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

Sluchaj admina jeszcze masz wiec poprostu czytaj regulaminy w tym regulaminy dzialow ( np regulamin wklejania demek na blackliste) i staraj sie dalej ale kazdy z nas chce uniknac banowania ducha winnych osob i robienia im problemow

i blagam Cie masz watpliwosci, nie wiesz jak cos zrobic, poradz sie kogos lub poszukaj odpowiedzi u stryja Google

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że KaSiA Złoty lub Nucleus powinni mu wytłumaczyć wszystko od początku co i jak. Odnośnie espa,ssów, demek itd.

Hans będzie wtedy wiedział jak obejrzeć demka które dodaliśmy na forum, i się nauczy jak cziterów rozpoznawać.

Bo z tego co widzę dostał admina i został na pastwę losu pozostawiony :P Tak jak ja na początku. I zbanowałam wtedy czitera na 5 minut :D heheh Siaput zresztą też :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że KaSiA Złoty lub Nucleus powinni mu wytłumaczyć wszystko od początku co i jak. Odnośnie espa,ssów, demek itd.

Hans będzie wtedy wiedział jak obejrzeć demka które dodaliśmy na forum, i się nauczy jak cziterów rozpoznawać.

No i właśnie zalecałbym nie dawać jakby nie patrzeć tak odpowiedzialnego stanowiska byle komu (Hans bez urazy nie mam Cię za byle kogo :P) Rozumiem składki, trzeba serwer utrzymać itd no ale sorry dla mnie to trochę parodia z tym demkiem itd... A niestety u Kasi i Złotego ostatnio prawie każdy może dostać adma. Broń Boże nie krytykuje ani Kasi ani Złotego, wręcz przeciwnie ale czasami warto się dobrze zastanowić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki nie potrzebne nauki po 1 ja wyraziłem swoje zdanie po drugie zrobiłem filmik po 3 mylic sie zecz lucka a po 4 przez ten błond stracilem admina wiec koncze temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno nie jestem byle kim morzesz to sformułowac inaczej naprzykład ze na niczym sie nieznam a nie tak ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...