Skocz do zawartości
tentopLe

Forest podanie o Admina na serwie Baton FFA 1 ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ForesT

Staż w cs'a: 6 lat

Wiek: 21

Ile dziennie grasz na serwerze: 4-8h

Znajomości AMXX: 8/10

Gdzie miałeś/aś admina: pcl.pl 2 lata temu :)

Gdzie masz admina: Obecnie nigdzie

Dlaczego właśnie ja: Gram na tym serwerze od kolo 9 miesiecy . moj staz w csa jak widzicie jest dosc spory skill na poziomie b.dobrym , na poczatku jak wszyscy wiemy mialem zatargi ale uspokoilem sie ustabilizowalem chcialbym serwer dzwignac na wiekszy poziom :) jestem w stanie tego dokonac po konsultacji z paroma adminami :) serwer potrzebuje kogos kto zajmie sie tym dosc konsekwentnie :)

Kontakt: gg: 4172295 , tel. 513547056 obecnie off nick steam gloomccc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

nie

caloksztalt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proste ze jestem na TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! konkretny gosc do tego stanowiska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz milutki dla graczy to tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmm.. Cioza, gdyby nie te twoje napinki, bylbym na tak..

Ogarniety, Mily, teoretycznie wszyscy go znaja, z dobrej i gorszej strony..

Dobrze sie z nim gra, mial jakis tam staz, staly bywalec, dlugo gra,i poziom trzyma ;).

Ale i tak jestem na TaK =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo ja oczywiscie tez jestem na Tak :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na TAK!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem jak najbardziej na TAK :)

Pomimo wszystkich akcji które miały tu kiedyś miejsce jednak się uspokoił i ogarnął ;p Jestem pewna, że jak najbardziej nadaje się na to stanowisko, tym bardziej, że czity będą same uciekały jak go tylko zobaczą :x :D No a gdyby nie patrzeć to amok gra dużo w godzinach porannych gdzie nie ma praktycznie żadnego admina, a wiec to też duży plus... Doświadczony, miły, zabawny, kochany... eee dobra koniec z tymi żartami :x Alee Poważnie duże TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki troszkę... Rekrutacja chyba off:>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawialem z Batonem mowil ze miejsce jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z rekrutacją wygląda następująco: brakuje adminów po odejściu Cyberbuha, Kilasa, Kenka, Enjoya, dzisiaj Mruwy, poszukujemy osób na adminów bardziej zżytych z serwerem a gdybyśmy ogłosili rekrutację to założe się że 98,8% podań byłoby ze strony graczy którzy rozpoczynają przygodę z tym serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no to chyba że tak :] Swojego zdania na temat kandydata nie mam więc bez głosu jak ode mnie. Jeśli nie pojawią się 'sensowniejsi' kandydaci moim skromnym zdaniem to będę skłonny zagłosować na TAK. O Ile w ogóle ktoś bierze pod uwagę moje zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A no to chyba że tak :] Swojego zdania na temat kandydata nie mam więc bez głosu jak ode mnie. Jeśli nie pojawią się 'sensowniejsi' kandydaci moim skromnym zdaniem to będę skłonny zagłosować na TAK. O Ile w ogóle ktoś bierze pod uwagę moje zdanie :D

Każde zdanie się liczy, zapraszam do wypowaidania się dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sensowniejsi ? HUAHUAHUA x

//LEader: Ostrzeżenie słowne (pisemne) to nie jest gg żebyś pisał badziewne "HUAHUAHUA x"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja z rekrutacją wygląda następująco: brakuje adminów po odejściu Cyberbuha, Kilasa, Kenka, Enjoya, dzisiaj Mruwy.

Szkoda że "stara" ekipa się rozpada heh.....

Moim zdaniem nie popisałeś się w "dlaczego właśnie ja" bo nie napisałeś nic konkretnego

chcialbym serwer dzwignac na wiekszy poziom :) jestem w stanie tego dokonac po konsultacji z paroma adminami
jeżeli byś rozwiną tą myśl byłbym na tak ale inaczej jestem na nie. Bo skill nie ma nic do bycia adminem (wystarczy spojrzeć na niektórych mają admina a nie są pro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwigniesz ale kazdemu bana kto cie zablokuje albo coos innego NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie nic do Ciebie nie mam, ale mam duże wątpliwości jak będziesz traktował nowych graczy, czy swoim zachowaniem będziesz ich zachęcał, czy może wręcz przeciwnie. Na razie jestem na nie. Z resztą twoja wypowiedź w tym wątku kilka postów tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że się nie nadajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sensowniejsi ? HUAHUAHUA x

No właśnie pokazałeś że mimo swojego wieku raczej nie dojrzałeś do bycia w społeczeństwie Home-Edition w roli admina. Tyle ode mnie w tym temacie choć mógłbym rozwinąć tylko po co? Żeby zobaczyć kolejne HUAHAHA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to obrażałeś adminów i bany jakie dostawałeś to za Twoje zachowanie i wyzywanie więc - NIE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o to żeby ForesT był adminem jestem na zdecydowane NIE , na razie ...chociaż ludzie się szybko nie zmieniają :no: i o tym nie raz się przekonałem ...szkoda że stara ekipa sie wykrusza :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest nie łam się jak cię odrzucą, jesteś jednym z niewielu z którymi dobrze się strzela. Nie widzą co tracą, admin zmienia zachowanie człowieka na bardziej odpowiedzialne ale nie każdy to wie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
forest nie łam się jak cię odrzucą, jesteś jednym z niewielu z którymi dobrze się strzela. Nie widzą co tracą, admin zmienia zachowanie człowieka na bardziej odpowiedzialne ale nie każdy to wie ;P

żeby zostać adminem.. nie tylko trzeba mieć skilla xP

ale olej w głowie i nie tylko..

wybacz, ale jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybuchalem zloscia i gniewem ale teraz juz takiego czegos nie ma a co do wiedzy o csie nie widze sensowniejszego admina wiec gdy widze post o sensowniejszym adminie to wybacz Kazanku ale wybucham smiechem :) zabronione to jest ?

edit

leader nie popisalem sie w dlaczego wlasnie ja a czy ty widziales inne podania terazniejszych adminow ? dlaczego wlasnie ja dlatego ze potrafie czita rozpoznac w 2 rundy nie 25 minut jak trwa mapa a czasami sprawdzac czita 2 mapy dlatego ze mam autorytet i duzo osob widzac ze ich upominam nie majac adma sie ogarnia dlatego ze nie jestem juz taki jak bylem kiedys czyli wbijanie itd ... co do przemo nie dam bana ze ktos mnie blokuje ale jesli zdazy sie to specjlanie 4 rundy pod rzad owszem dostanie to sie wlasnie nazywa dzwigniecie poziomu na serwerze bez urazy al ebylem adminem na Pcl przez 2 lata dopoki nie braklo sponsora i 3/4 adminow z batona nie załapało by sie tam na adminowanie wykazujac takie zainteresowanie i taka wiedze jak obecnie edoc nie łamie sie lajt nie przejde to nie przejde lecz serwer mimo osob ktore patrza na moja kandydature negatywnie tylko dlatego ze im kiedys wbilem o nie uczciwego bana to serwer straci wiele na tym ze adminem nie bede wiemy o tym dobrze ja Baton jak i wiekszosc tych Ogarnietych adminiow kawa na ławe panowie ;]

Leni : nie pisz post pod postem. Ostrzeżenie słowne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak :) Jestem na tak by Forest dostal admina. Dlatego poniewaz jest to poukladany chlopczyk,zrobi tu troche porzadku na tym serwerze. :) I wogole zajebiscie :) Nie no a tak powaznie to jest wiele adminow na tym serwie co nie powinni mniec admina bo poprostu robia sobie duzeee jaja z tego. A Forest odpowiada na to miejsce bo duzo gra wie o co chodzi i zrobi w koncu porzadek mam nadzieje. Wiec jestem jak najbardziej na tak !!! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...