Skocz do zawartości
Cziika

Filmy, które warto obejrzeć!!

Rekomendowane odpowiedzi

Sierota (2009)

Orphan

2 godz. 3 min.

Mąż i żona, którzy niedawno stracili dziecko, adoptują dziewięcioletnią dziewczynkę. Okazuje się, że nie jest ona tak niewinna na jaką wygląda. 

https://www.filmweb.pl/film/Sierota-2009-467339

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to ja polecam klasykę gatunku. 

Wściekłe pięści węża - opowiada o wściekłym wezu ale nie tylko. 

Sarnie żniwo czyli  pokusa statuetkowego szlaku - opowiada też o wściekłym wężu ale nie tylko. 

 

Produkcję wyróżniają się świetnymi walkami, super soundtrackiem oraz plot twistami.  

Za reżyserię odpowiada Bartosz Walaszek (gdzie jest bomba swoją drogą?) i wciela się on we wścieknietego wonża :D. Gościnnie występuje Kazik. 

Osobiście obie produkcję obejrzałem jakieś 3 razy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzyłem posty ja tak samo uwielbiam filmy obejrzałem multum filmów i teraz nie mam co oglądać ;/;/ nawet zarzucam powtórki starych klasyków lubię sztuki walki /akcja komedie mafijne..oglądałem wszystkie cześci amerykański ninja itd możecie coś polecić z akcji ??? bo serio nie mam co obejrzeć polecicie coś dobrego ??? oczywiście prócz horrorów POZDRAWIAM 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy, które moim zdaniem trzeba polecić do obejrzenia to cała seria filmów Rocky. Filmy te opowiadają o losach małego boksera z Philadelphi'i (Sylvester Stallone), który dostał ogromną szanse w świecie boksu lecz  są w nim wątki nienawiści, smutku, miłości, przyjaźni oraz radości. Chętnie opowiedziałbym więcej ale nie chce "spojlerować" osobom którzy będą chcieli obejrzeć pierwszy raz. 😉 

ROCKY (rok produkcji 1976) image.jpeg.19402d56ac86a7f950c915eb18c53ccc.jpeg

 

ROCKY II (rok produkcji 1979)  image.jpeg.43cd521191e38c1ff53984592c244582.jpeg

ROCKY III (rok produkcji 1982)  Znalezione obrazy dla zapytania rocky 3

 

ROCKY IV (rok produkcji 1985)  image.jpeg.22fe97332736dbf784e1bf25c94dcd47.jpeg

 

ROCKY V (rok produkcji 1990)  image.jpeg.ed0ca6240829be4ee48c29450a33ca66.jpeg

 

ROCKY BALBOA (rok produkcji 2006)  Znalezione obrazy dla zapytania rocky balboa

 oraz kontynuacja serii (w jakimś stopniu) pod innym tytułem

CREED: NARODZINY LEGENDY (rok produkcji 2015)  image.jpeg.05ebe08c2d93735cc420d7f5c71d6291.jpeg

 

CREED II (rok produkcji 2018)  image.jpeg.b388f4124ef9b674d5c678da78c1b967.jpeg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spiderman uniwersum, póki grają w kinie polecam się wybrać. Animacja robi niesamowite wrażenie, do tego świetny soundtrack, humor, smaczki, camo Stana Lee [*] oraz scena po napisac. Nawet napisy końcowe dobrze się oglądało :D. Wszystko w tym filmie gra ze sobą i jest miodne. Miles bardzo dobrze się sprawdza jako główny bohater, o wiele lepiej niż Parker w innych filmach o spidermanie (nawet lepiej niż ten w Homecoming). Pieniądze na bilet, to były najlepiej wydane pieniądze na kino w moim życiu. Każdy kto na sali był (patrząc po reakcjach na gagi i efekty) był zachwycony. W tym ja także  polecam moooocno 😄
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do polecenia dwa filmy. W sumie zdaje się coś dla każdego 😛 

1. Christopher Robin 

 

Tak, dobrze widzicie. To Kubuś Puchatek 🙂 a konkretnie, historia dorosłego Krzysia. Nie ma sensu zdradzać fabuły, bo jak wam powiem, że Krzyś dorósł, ma żonę i córeczkę, ale się pogubił trochę w życiu, to chyba zbytnio nikogo nie przekonam 😄 

Natomiast obejdzalem film z nastawieniem, zobaczmy, co to odwalili, i tak nie chce mi się spać. I... wow. Film dobry dla każdego. Dziecka, dorosłego. Ma momenty wzruszające, momenty, w których ze śmiechu sobie prawie ekran oplułem, a ma też bardzo życiowe i warte zapisania przemyślenia głównych bohaterów, głównie Kubusia, które mimo prostoty zawierają w sobie niesłychaną mądrość. Ten film pokazuje, jak genialną, głęboką i wartościową historią jest bajka ze Stumilowego Lasu 😉 

Ocenilem 9/10, polecam gorąco. Pozycja obowiązkowa 🙂 

2. La ragazza nella nebbia (dziewczyna we mgle)

UWAGA, zwiastun zdaniem niektórych zawiera spoilery! Jak ktoś chce uniknąć jakichkolwiek sugestii na temat zagadki w filmie, to niech nie ogląda na wszelki wypadek 😛 

 

To jest jeden z NAJLEPSZYCH thrillerów kryminalnych, jakie widziałem, jeśli nie najlepszy. 

Włochy. Mała wioska w górach. Zaginęła nastolatka. Do pomocy w śledztwie przyjeżdża znany inspektor. Mieszkańcy wioski się znają nawzajem, coś jak osiedle w Edwardzie Nożycorękim. Ale nikt nic nie wie. Ciężko napisać coś więcej o filmie, aby nie zaspoilerować. Klimat wylewa się z ekranu, gęsta atmosfera, nic nie jest takie, na jakie wygląda. 

Polecilem film mojemu kumplowi, który jest jeszcze bardziej ode mnie wymagający. Był zachwycony. Także... polecam 😉 podczas gdy Hollywood moim zdaniem coraz bardziej się stacza, Włosi stworzyli arcydzieło. 

Także dwa filmy do wyboru, mam nadzieję, że wam się spodobają 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę jakies tam male co nie co polecić 🙂

1. 47 roninów / 47 ronin 

2. Legend of the Naga Pearls

3. Bird Box

4.John Wick

5. Hercules

6. Naznaczony 4 - Ostatni Klucz

Generalnie oglądałem również sporo seriali, które również mogę polecić, już żeby nie spamować podam same tytuly zwiastuny juz sobie znajdziecie 🙂

1. Nawiedzony dom na wzgórzu 

2. Tabu

3. Długa Noc

4. Dom z papieru

5. Stranger Things

6. Wikingowie

7. Gra o tron ( pewnie każdy zna Xd)

8. Peaky Blinders

9. Dark

10. Breaking Bad

11. Daredevil

12. The Punisher

13. Castle Rock

 

Dobra chyba wystarczy tego, mysle że każdy znajdzie cos dla siebie 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

RICK AND MORTY
Kreskówka dla dorosłych. Polecam serdecznie
Dziadek Rick zabiera swojego wnuka Mortyego na przygody, dzieki pistoletowi portalowemu xD
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocky wszystko po kilka razy obejrzałem czirel nie za bardzo ;/;/ na creed czekam predatora zoabczyłem nowego ale słabo jest ;/;/;/ to wyłączyłem..macie jeszcze jakieś ?????? to prosiłbym żebyście napisali....skończyłem 12 odważnych tez polecam film......tłuką talibów xDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem po bardzo ciekawym filmie jakim jest THE JUDGE https://www.filmweb.pl/film/Sędzia-2014-630714

 

świetna historia i naprawdę skłania do refleksji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KTO NIE WIDZIAŁ TEN NIE FAN DRAGON BALLA

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie to samo. 0 klimatu tylko zetka ewentualnie gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Operacja Argo, mimo że znałem zakończenie, uczucie napięcia czy się uda czy nie towarzyszyło mi przez cały film. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się zbierałem, żeby to obejrzeć. Thriller psychologiczny. Miazga. W zasadzie, to nawet nie dużo w nim sci fi.

Wyobraźcie sobie pokój, w którym są ustawione 23 krzesła. Na każdym z nich siedzi jedna osoba. Jedna z tych 23 osób decyduje, która z nich danym momencie się "ujawni" i dojdzie do głosu. Problem polega na tym, że ten pokój istnieje w ciele głównego bohatera, a te 23 osoby, to żyjące w nim osobowości. Główny bohater porywa 3 nastolatki w niewiadomym celu. A może to jedna z tych 23 osób?

Genialna rola Jamesa McAvoya. Nie da się opisać tego majstersztyku. Polecam zdecydowanie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu mówić dragon ball z po prostu dragon ball z najlepsza część dragon balla https://strefadb.pl/odcinki/dragon-ball-z.html

bwt @Nai. film dragon ball super był naprawdę dobry mi się podobał dobra historia o wiele ciekawsza od dragon ball GT !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film czy serial bo już nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam ponownie. 

Z Racji iż w głowie siadła mi ta oto piosenka https://www.youtube.com/watch?v=BYlW_yRSjdU, to też postanowiłem polecić wam bardzo fajną serie filmów Akademii Policyjnej. Zapewne większość z was widziała chociaż raz ten film i sadzę, że wam również przypadł on do gustu 😄 

O czym by tu opowiadać, Policjanci szkolą grupkę przesympatycznych ludzi na policjantów. Chętnie opowiedziałbym więcej ale jakbym się rozpisał to by tu takie spojlery poleciały, że hoho. 😄 Saga ( jeśli można tak to nazwać) filmów akademii policyjnej liczy 7 (8) filmów, Google podaje, że jest jeszcze jeden film ale go nie oglądałem ( i chyba nie chcę oglądać )  więc nie będę tu o nim pisać. Mi najbardziej chyba przypadły 4 pierwsze części do gustu ale  i tak chetnie oglądam każdą część. 😄 

Bardzo Polecam.

 

 

 

Akademia Policyjna (1984)             Police Academy – Filmy w Google Play

 

Akademia Policyjna 2 Pierwsze Zadanie (1985)      Police Academy 2: Their First Assignment - Wikipedia

Akademia Policyjna 3 Powrót do szkoły (1986)     Akademia policyjna 3: Powrót do szkoły - Najnowsze informacje - WP Film

Akademia Policyjna 4 Patrol Obywatelski (1987)            Police Academy 4: Citizens on Patrol - Wikiwand

Akademia Policyjna 5 Misja w Miami Beach (1988)  Amazon.com: Police Academy 5, D??barquement ?? Miami Beach: Movies & TV

Akademia Policyjna 6 Operacja Chaos (1989)Film DVD Akademia Policyjna 6 (Police Academy 6) (DVD) - Ceny i opinie -  Ceneo.pl

Akademia Policyjna 7 Misja w Moskwie (1994)    Zwiastun, trailer, wideo - Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie (1994) -  Filmweb

 

 

 

Edytowane przez popus czy to ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

The Boys (serial) 
960x0.jpg

Czemu polecam ten serial? Ciekawe podejście do tematu superbohaterów. Temat pokazany z perspektywy szarych ludzi którzy w wyniku działań superbohaterów ponoszą straty, tracą zdrowie lub bliskie im osoby.
Jednocześnie serial porusza temat problemów w wielkich korporacjach takich jak mobbing, tuszowanie afer itp.

Wszystko jest zaserwowane z wyważeniem. Znajdziemy humor, który nie jest wsadzony na siłę, bardzo ciekawe postaci, naprawdę dobry soundtrack oraz brak przynudzania. Wszystko się dzieje w odpowiednim tempem, bez przedłużania. 

 

Serial jest fajnym balansem pomiędzy dość rozrywkowymi avengersami a ciężkim Watchmen. Także polecam. 1 sezon ma tylko 8 odcinków więc no ^^.

 

@Nai. Na torrentach poszukaj :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fajnie @Tayquil (zmień kur ta nazwe na tetris bo nie moge jej zapamietać 😄 ) a na jakiej platformie?

na https://www.primevideo.com

jest okres probny ale pewnie trzeba dodac karte kredytowa. masz jakiś dostęp?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SERIAL NIE Z TEGO ŚWIATA, spoko historia na temat różnych duchów /bestii, które spoko wyglądają, ogląda się naprawdę nie żle, fajny serial polecam

 

 

i-supernatural-nie-z-tego-swiata-complete-season-8-dvd.webp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...