Skocz do zawartości
*HANS KLOS

napiszcie czy to jest wh

Rekomendowane odpowiedzi

hans, skoro juz nagrywasz demko to możesz po prostu z folderu z csem wrzucić je na jakiś serwer, dajmy na to www.speedyshare.com .

Ja osobiście na tym demku nic nie widze, chociaż oglądanie przez Youtube jest niemiarodajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak krótkim demie nie da sie ocenić czy ktoś ma wh czy tez nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby widziec ze strzela snajperkom przez sciany w graczy to nie musisz miec słuchawek a snajperkom napewno nie skanuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKanowac snajperka to by musial miec "autokampe" bo z awp zanim strzeli w lewo to ktoś już jest po prawej (za sciana) a on tu centralnie wiedziałe gdzie strzelac..

A może nie umiecie powiedzieć,czy to jest WH bo nie widziecie nicku i moglibyście wkopać kumpla ? dla mnie to tak wyglada,juz widzialem takie cos ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez widac jak na dloni czyje to demko wiec mi nie sap, ze robimy to po znajomosci, moze jak by to bylo nie na 'jutube' tylko normlane demo to mozna by cos wywnioskowac. A tak, ciezko ciezko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam czy Ty się kiedyś odczepisz ?

tiaaa kolejny co lubi bajki pisać ... AWM da się skanować i to bardzo dobrze nawet :)

nie skanuje kurde tylko oglądam sobie pixele wiesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skanuje z deagle i scope'a... eee... znaczy, że jestem cziter tak? :D A tutaj co z tego, że strzela, skoro nie trafia... widać, że centralnie wali w środek sciany. To, że akurat gdzieś prawie przebiegał terro... cóż "prawie" to wielka różnia.

Admini to sędziowie i prokuratorzy... mogę się pobawić w adwokata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można zamknąć ten temat, bo jak wiemy nic z tego demka nie wyciśniemy. Jest to za mało, aby wywnioskować czy ta osoba miała WH , czy nie. A to jest z pewnością za mało , aby w razie czego skrzywdzić kogoś nie potrzebnie :chill: ... chyba , że będziemy mieli 100% pewność ... Ps : Miszczu , że ty nie potrafisz skanować i w ogóle strzelać, tylko walić dupszoty to nie moja wina... w przypadku chiterów nie ma, że kolega, nikt z chitem nie chce grać :killer: i BAN by się należał (mógł pomyśleć zanim włączył chity, tak czy nie???) no senio nara , muczos gracjas , bo to Polska nie elegancja Francja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...