Skocz do zawartości
Jeba <3 :*

[Rozpatrzone] Skarga na Gracza - Dr.Wal (Szukam Żony)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po ostatniej skardze bardzo się ośmieszyłem ale teraz ta skarga jest poważna niestety.Otóż od jakiś 2 tygodni gracz dr.wal ( szukam żony) jest bardzo agresywny wulgarny w stosunku do innych osób obraża,naśmiewa się i co mnie najbardziej zdenerwowało szacunek do młodszych osób które go ani nie denerwują ani nie zaczepiają. Myśle że takie zachowanie jest naprawde karygodne bardzo wielu adminów prosiłem o zbanowanie go,zmutowanie ale nic.Jednak był jedyny admin który był takiego zachowania świadkiem Iluzion.Bardzo ale to bardzo prosze o bana dla tego gracza wynoszącego 3dni.Kara dość duża ale nawet na spokojnie i z miłymi chęciami do tego gracza nie da się dotrzeć.Także prosze o dość częstą bywałość adminów w nocy ponieważ niektórzy gracze nad sobą nie panują i założe się że pare osób potwierdzi to co tutaj napisałem .Pozdrawiam Michał ! :D 

By CZK,

Dostałeś upomnienie słowne. Przypominam raz jeszcze tematy piszemy z małych liter. Edytuje na małe litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - http://home-edition.eu/topic/15-regulamin-forum/ II. pkt 7.

Po 2 - Piszesz skargę na kogoś to musisz mieć dowody jego postępowania ewentualnie świadków. 

Po 3 - O wysokości kary decydujemy my. 

 

Załatw dowody / świadków i się coś pomyśli. Skargi bez pokrycia nie są tu brane pod uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem świadkiem tej sytuacji i potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mój serwer ale ostatnio sobie pogrywam z rana na #4 to się wypowiem.

Świadkiem sytuacji nie bylem, ale ogolnie widze zachowanie obu panów na serwerze i mam troche do powiedzenia.

Z Drwalem jest tak, ze chlopak duzo gada to prawda (niekiedy co slina na jezyk przyniesie) ale w gruncie rzeczy mozna z latwoscia wyczuc, ze wiekszasc z tego co mowi jest w formie zartu. Czasem to przeszkadza, czesto smieszy.

Co do Twojego zachowania to tez mam cos do powiedzenia. Robisz skarge na gracza, a sam swiety nie jestes. Jak nie ma adma to klniesz, obrazasz, + urzadzasz na mikrofonie istny targ. Krzyczysz, zamiast dac info, robisz z siebie Bog wie jakie bostwo i mi to juz dziala na nerwy (domyslam sie, ze nie tylko mi).

Podsumowujac domyslam sie, ze powiedziales o pare slow za duzo, Drwal sie zdenerwowal i tez rzucil kilka niemilych slow. Czy jednak skarga ma sens? Nie ma. A to dlatego ze sam przykladem nie swiecisz i jak nie ma admina to szalejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jeszcze slyszalem tych z nonsteam to byłem świadkiem i zareagowałem   potem jakoś przy mnie nie było podobnego zdarzenia.   chyba ze na mikro ewentualnie.

( ps. zróbcie coś z tym komunikatorem glosowym :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Jeba. Co do dr.Wal to faktycznie dużo gada ale raczej w formie żartobliwej. Po upomnieniu się uspokaja i jest w miarę ok. 

Co do Ciebie Jeba to nie rozumiem tej skargi sam klniesz, jesteś arogancki i niemiły czasem, krzyczysz i płaczesz przez mikro. Wchodzisz na txt jak nie ma admina. Sam pozwalasz sobie na zbyt wiele a skargi piszesz?? Jeśli chodzi o mnie to moim zdaniem kolejny raz się ośmieszyłes

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szoku jestem :D

 

By CZK,

Coś więcej od siebie mógłbyś napisać? Niż tylko Twoje odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim prawem piszesz ta skargę ? Teraz też się ośmieszasz , sam wiesz jak zachowywałales się wczoraj i dzisiaj w stosunku do innych i jeszcze mówiłeś że ,, dobra nic nie gadam bo kra pójdzie płakać na forum ,, twoje zachowanie sięga jeszcze większego dna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę brał czynnego udziału w tym cyrku co zrobisz twoja sprawa czy dostane bana czy nie moim zdaniem nie ma kolega na nic dowodu to jak dla mnie tej całej sprawy nie ma a po 2 to niech sam ogarnie język a potem niech próbuje zmienic cały świat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem z @DrWal  wiele razy i nie mam do niego żadnych uwag, owszem zdarzy mu się cos powiedziec przeklnac tak jak każdemu to się zdarza ale po zwróceniu uwagi jet spokój więcej uwag miał bym do samego zgłaszającego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skargę zamykam.   @Jeba <3 :* pamiętaj na następny raz, że pisząc skargę musisz mieć dowody na czyjąś winę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...