Skocz do zawartości
David

Rezygnacja.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a równocześnie żegnam wszystkich użytkowników. Tych lubianych, mniej lubianych i nienawidzonych. Kto wie, ten wie o kim mowa ;). Nie oczekuję, żebyście teraz mi wybaczyli. Wiem, byłem doprowadzający do szału i wybuchu. W końcu na wszystkich, przychodzi ten czas, kiedy ktoś musi się pożegnać. Życie płynie dalej. Lecz nie martwcie się na zapas. Będziecie mogli nadal ze mną grać na #1 (FFA). Tylko będę grał coraz rzadziej. 

Chciałbym podziękować wszystkim, za miłą grę, atmosferę i za poprawianie mi poczucia humoru w złych chwilach. 

Podziękować chcę również wam, @batonik, @Złoty, @Honor - za danie mi szansy na stanowisku Moderatora forum. Wiem, że niektórym, a może nawet większości to nie pasowało, lecz starałem się jak mogłem. 

Może być jednak również tak, że tęsknota nie da mi spokoju i jednak wrócę. Nie liczę, że będziecie tęsknić, ani w ogóle pisać w tym poście - "Nic się nie martw. Rób swoje i graj dalej". Decyzja zapadła. 

Podsumowując - Dziękuję i żegnam. 

Pozdrawiam, Dawid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło było Cie poznać, aczkolwiek szkoda, że tak krótko :)

Na pewno do zobaczenia na serwerze i Wszystkiego dobrego na nowej drodze :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale skoro bedziesz grac na #1 to jeszcze sie spotkamy :P

Rola modka to niewdzieczna robota, ciezka i taka dzieki ktorej mozna narobic sobie wrogow na serwerach. Niemniej mysle ze dobrze sie spisales i pilnowales tutaj porzadku jak nalezy.

Zreszta jak chwalisz sie, ze czitujesz to moze wezme Cie pod lupe i nagram pare demek :D 

Do zobaczenia na serwerze pjoona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze wylac to......... moim zdaniem powinnes zostać i tyle , to czy ktoś cie lubi czy nie lubi powinnes miec głęboko w dupie , jak by nie patrzac tworzysz tą społeczność i jeteś cześcia HE , bo jakiś swój czas zmarnowałes na tym forum i to nie pisze zeby ci było miło to są fakty. Zrobisz jak uważasz , tak jak napisałeś na górze ,  ze decyzja już podjęta , dla mnie to głupia decyzja pomino , że nie raz sie z tobą spierałem i miałem inne zdanie dla mnie powinneś sobie dać miesiac lub dwa odpoczynku od forum , ale pozostać na stanowisku. tyle miałem do przekazania.

By David,

Tak jak napisałem, może być i tak, że po miesiącu, dwóch nie będę mógł znieść tęsknoty do H-E i wróce. :D Wszystko jest możliwe xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdego przychodzi czas. 

 

Wykonywałeś dobrą robotę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nikt mi nie będzie kradł fragów :D 3maj się powodzonka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać, Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zawsze to szkoda, gdy ktoś odchodzi z HE, nieważne, czy bardziej, czy mniej irytujący ;) Niemniej, do zobaczenia może kiedyś na serwerze, a tymczasem uraczę Cię piosenką na pożegnanie 
 



Oraz złotym cytatem :5870c5c86e13e_p:

halinka1.jpg.f18a8232582c7b6095e4c34343820a1f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać, aczkolwiek na #1 Cię pokaram :D

Jak się rozmyślisz to wróć na to trzeba liczyć.\

Tymczasem powodzenia na nowo obranej drodze :5870c5c6e9aa3_(:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanes i powodzenia. Patrzcie a mi + reputacji nie dał :D wiem czemu. Ostatnio 1vs1 dostawał więc się nie dziwie xD Trzym się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dawideeeeek nieeeeeee kogo będę małej kablowal że mnie przezywa  :( powodzenia i wracaj bo solidarność Dawidów musi być :D 3maj się :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David co jak co ja stwierdze jedno.Na Ciebie narzekać nie mogłem (nie dostawałem tylu warnów ;P) a w swej roli spełniałeś się i robiłeś to co należało.KAżdemu zawsze mówię jedno " Z batonowej kuchni tak łatwo się nie odchodzi" tu się powraca xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze...! Szkoda David...

Ale swoje wiem - WRÓCISZ :)

Odpocznij, wyluzuj się itd i wracaj ! :)

Pjona Zielony !!! :Green:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cześć i czołem amatorze 

Szkoda że już odchodzisz robi mi się na prawdę smutno jak ludzie tak szybko odchodzą a czas tak szybko leci to przodu :(

Wracaj do nas jak najszybciej ^^

Strzała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa że odchodzisz :) Ale jak wszyscy piszą.  Każdy tu wraca :) Odpocznij sobie i wracaj i na #2 też żebym mógł Cię bić czasem :D

Pozdro po fachu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się i powodzenia :) Nie razy były spiny ale tym się nie ma co przejmować piona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj  się !:)

Powodzenia !:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...