Skocz do zawartości
d!vide

Kicki za nicki

Rekomendowane odpowiedzi

Yo,

Wszyscy wiemy, ze ostatnio trudno o pełen serwer na #1. Doslownie pare chwil temu mialem taka sytuacje, ze gralo 5 osob na serwerze. Jeden z graczy napisal mi na u@ ze gracz o nicku -_- powinien dostac kicka za nick i zaargumentowal to tym ze jemu samemu kazano zmienic nick. I teraz pytanie czy naprawde musimy banowac za tego rodzaju nicki? Rozumiem bany na nicki ktore zawieraja zbrodniarzy wojennych, czy zawierajace jakies nieodpowiednie tresci ale nick ktory nie zawiera liter nie jest czyms co psuje rozgrywke graczom i kickowanie lub banowanie takich gracz to wyludnianie na sile serwera.  Mielismy admina (czas przeszly bo nieaktywny ostatnio) ktory mial buzke w nicku.

Dobra a teraz przechodze do setna sprawy. Pytanie do @batonik @Honor banowac mimo wszystko za takie nicki? Czy odpuszczac ? Ja przyznam, ze odpuszczalem jak dotad, ale koles ktoremu kazano zmienic nick domaga sie sprawiedliwosci i w gruncie rzeczy ma racje...

Wiem, ze sprawa błaha ale juz kiedys sie nad tym zastanawialem i teraz chce to wyjasnic raz na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie banować, jest w ogole w regulaminie taki zapis, że takie nicki są zabronione ;D?

By Kapibar,

Miszczu, wykasowałem 1 post, bo się zdublował Ci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest tak:

3. Zabronione nicki:
- adminów
- obrażające czyjąś religię,
- zbrodniarzy historycznych,
- składające się z samych znaków,
- zawierające wulgaryzmy.


Usunąć ten podpunkt i z głowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...