Skocz do zawartości
Martwica

[Rozpatrzone] kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego:kowal
Serwer:#3 Baton
Data:8.24 15:30 - ?
Adres ip (amx_ip):VALVE_0:0:574299567  83.10.150.78  Nonsteam  Neostrada
Demo/screeny:http://www18.zippyshare.com/v/tMNiisVG/file.html
Opis sytuacji:Ewidente wh. 

By Kapibar,

Zbanowany przez naszą Misię ;) Zamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

+ czysto, -spalony, +/- trudno stwierdzic

12:35 - skad to info? -

13:24 - na fleshu sobie dobrze radzil strzelal po tym mostku i potem sie wcelowal gdzie za sekunde gosc wybiegl

14:34 - duzo strzelania a on nagle zaczyna patrzec w miejsce gdzie za chwile typek wychodzi -

15:09 - wcelowany +/-

16:08 - biegnie sobie, chce biec w lewo az nagle leci wcelowany w miesjce  gdzie typek stoi -

 

Spalony.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie: + oznacza czysty - oznacza spalony

  • ~ 12:35 - podejrzane dla mnie bardzo, zerka powoli w górę idąc tam; +/-
  • ~ 13:19 - wybiega na flashu wcelowany zza ściany, wcześniej wali w ścianę, a tam siedzi tt na balkoniku; -
  • ~ 14:30 - cały czas macha celownikiem, ale podejrzane dla mnie, bo nie patrzy w ewentualne wyjścia, ale po ścianie (siano, czy co to jest) pacza; +/-
  • ~ 15:10 - mógł pobiec w stronę banana, a tymczasem nasz delikwent jest pewien tego, gdzie trzeba (przez ścianę) lukać; -
  • ~ 15:36 - non stop patrzy na ściany, skrada się do momentu, aż typa ubija, zupełnie, jakby śledził model, nie patrzy nigdzie indziej tylko na ściany; -
  • ~ 16:09 - niby słyszy strzał awp, ale dosyć wcelowany wybiega; +/-
  • ~ 16:46 - słychać kroki, ale idę o zakład, że obczaja modele, wystarczy zwrócić uwagę, gdzie cały czas kieruje celownik, ściany i podłogi; -

Po jego grze widać, że spalony, patrzy non stop na ściany, podłogi, kiedy nikt się nie czai, to biegnie na pewniaka ignorując rogi, korytarze, zobaczył raz najprawdopodobniej model i leciał do niego patrząc po ścianach. Spalony. I zbanowany. Chciałem ja go zbanować, ale Misia najwyraźniej mnie wyręczyła parę dni temu: http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=93867

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...