Skocz do zawartości
Gość

Te-Tris żegna :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie miałem tego tematu zakładać ale stwierdziłem że jednak muszę coś napisać. 

Więc odchodzę z HE. Czeka mnie ciężki rok w którym postanowiłem dać z siebie wszystko. Pod każdym względem. Czeka mnie matura, zawodowe i prawdopodobne operacja oka więc żeby mieć więcej czasu na ogarnięcie tych rzeczy i swoich prywatnych znikam stąd. Będę dostępny bo moje lenistwo nie pozwoli mi się wylogowac z forum więc będę czasem przeglądał co tu się wyrabia :D. 

W sumie to chyba teraz powinny być jakieś podziękowania czy coś a skoro tak wypada to tak zrobię :D.

Dziękuję administracji za danie mi szansy jako admin i cierpliwość do składek ( @batonik zaległe wpłacę jak na priv pisałem :D). Cieszę się że daliście mi szanse i mam nadzieję że Was nie zawiodłem. 

Dziękuję tej społeczności bo nie raz wywołaliscie uśmiech nie tylko na serwerze ale też na forum :) 

Dziękuję adminom bo dobrze się z Wami współpracowało (nie tylko z #4) ^^

Ale szczególne podziękowania dla @Kapibar

 @Mala_ja

@gramnawhtylkoniebanujcie

@d!vide

@Pulsarowy^^

@suk mike hok

@oldschool

@niegrzecznylobuz

Świetnie się z Wami grało. Było śmiesznie i miło mi że mogłem Was karmić śrutem ( częściej Wy mnie ale udajemy że ja Was żeby było sentymentalnie xD) oraz żartować z Wami xD. 

I na koniec jeszcze raz dzięki Wam wszystkim oraz każdemu z osobna.

Te kilka miesięcy spędzone tutaj będę wspominał dobrze i nie żałuję ale każdy ma swój czas a mój tutaj dobiegł końca.

Żegnam Was Batonki, Batony i powodzeniem :D

@Złoty @Honor

Czyńcie honory i zdejmijcie flagi :) 

748d0bede4893f78191b8074ef58c872eded4a31

P. S wybaczcie powtarzanie się i błędy ale poetą ani pisarzem nie jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris trzymaj sie tam! Zepnij dupę i udowodnij każdemu, że potrafisz walczyć i spełniać swoje wyznaczone cele! 

Dużo zdrówka dla Ciebie! 

Serwer nasz już nie będzie taki sam bez Ciebie! 

Mam nadzieje, że jednak pozostaniemy w kontakcie na priv! 

Buziaki! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie ma a tu coś takiego :/ Wpadnij jeszcze kiedyś na kremówkę albo na dwie :D i powodzonka ogólnie i z maturka i z wszystkimi sprawami prywatnymi

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wrócisz silniejszy i mam nadzieję, że mądrzejszy hahah 3maj się, zdrówka i powodzenia :D

Zrzuciłem 5kg ostatnio tak mnie śrutem karmiłeś, że nic nie jadłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że odchodzisz ale cóż trzymaj się i powodzenia! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło się z Tobą grało mordeczko, wracaj szybko bo czarny humor zniknie z serwerów na dobre :/ Siema 5! 3maj się :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się oficjalnie obrażam @Te-Tris, Chubin bez Fatmana, to jak jeden cycek bez drugiego.. niby jest, ale nie cieszy tak, jak dwa i nie wygląda jak dwa, i w ogóle na co komu jeden!? ... 

masz wrócić, jak się ze wszystkim uporasz, bo już Ty wiesz, że 

I-Will-Find-You-And-I-Will-Kill-You-Liam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie fatman dzięki  za wszystko

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

o kurdi bela, wracaj szybko :c. Powodzenia!

 

 

Edit: ja mysle ze to przez ten forumowy kolor, popadł chłop w depresje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris  Tak jak pisałem na czatbox'ie strasznie ciężko mi przyjąć tą wiadomość bo ciebie jako pierwszego tu poznałem i ty jako pierwszy się do mnie odezwałeś. Pamiętam jeszcze jak sie śmialiśmy na serwerze z tego  żebym brał od ciebie korepetycje. :D Pamiętam również  twoje śpiewanie DISCO POLO na serwie podajże z @LSTRACKPL . :D  . Mam nadzieje że operacja oka przejdzie pomyślnie oraz że zdasz maturę :D  Trzymaj się Brachu :D  i mam nadzieje że do nas na czwóreczkę jeszcze wrócisz. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tetris powodzenia w zyciu i pozalatwiaj co musisz.Jednak stwierdze tylko jedno - Z Batonowej kuchni kuchni odejsc nie można tak o po prostu powrócisz tutaj zobaczysz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrówka z okiem zeby awka jeszcze wchodziła i powodzenia w maturze i egzaminach to samo mam ale bedzie widac :D  3maj sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia :D i dzięki za grę na 4# :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdrowia, matury na 100 % :)  do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Żelku! Będziemy tęsknić! Byłeś jedną z pierwszych osób które tutaj poznałam ;c życzę powodzenia we wszystkim!   Spinaj poślady i czekamy na 100% z matury! Wracaj do nas szybko bo będzie mi smutno samej po dust'cie truchtać Eklerko! Nie poddawaj się i "come back home". Powodzenia <3 Pamiętaj jeszcze jedno! Spróbuj tylko nam nie wrócić a pomogę @Kapibarowi Cię znaleźć bo od nas nie da się uciec!!! ? ❤️ I nie zapominaj o fakcie że jesteś moim Żelkiem!  Do zobaczenia / napisania ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris @Shogunek odszedł teraz ty :( rozumiem ciebie i zdawaj to co musisz i zadbaj o swoje zdrowie, powodzenia ze wszystkim  i wielkie dzieki chłopie  za wszystkie twoje pomoce,  faktycznie będzie ciężko teraz  bez  takiego wariata na serwerze :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;( będę tęsknił :((( co wyscie sie uwzieli co na to odchodzenie trzeba wam kopniaka dać a nie wam sie jakies widzimisie robi no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się młody i powodzenia :) I napewno jeszcze wrócisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...