Skocz do zawartości
  1. Evenement

    Evenement

  2. d!vide

    d!vide

  3. Olka91^

    Olka91^

  4. Upalony

    Upalony

  5. Nai.

    Nai.

  6. Kapibar

    Kapibar

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez PaczkaCS
      Witam zapraszam do skorzystania

      Więcej informacji na temat Cod Mod
      Twoja własna paczka Counter-Strike
      Przedmiot: Paczka Cod Mod MW3
      Opis : 7 Klas zwykłych,12 Klas premium,Ponad 100 perków,VIP,MaxVIP,Klany,System CodTop15,System Monet,Paczki za zabicie,System asyst,Zaawansowany system
      sklepowy oraz menu.System asysty,system nagród dla najlepszych graczy,darmowy vip dla nowych graczy.Podstawowe pluginy takie jak menu admina,esp,reset
      statystyk,modele codmod,roundsound,amxbans,traile granatów,killstreak,antycheat,zabezpieczenia i wiele więcej.
      Kontakt: amxxpack@o2.pl / GG : 68452402 lub przez czat na stronie
      Płatność : Przelew,Allegro,PayPal,Bitcoin,Paysafecard ew SMS
      Posiadam też inne mody na stanie.
      Robie też dowolne paczki od zera.
      Więcej informacji na priv

      Filmik https://www.youtube.com/watch?v=RqJaAWDhh7k

    • Gość
      Przez Gość
      Skarga na Moderatora: Mirass
      Data zdarzenia: 19.04.2020
      Link do postu/tematu: https://home-edition.eu/topic/68-niech-cie-inni-zobacza/page/22/?tab=comments#comment-136944
      Opis sytuacji:  W jakie podwójne standardy my się bawimy? Ktoś tu nie zna regulaminu i chce sobie ego podbudowywać, bo ,,nie jest moderatorem", ale jednak tak bardzo chce nim być, bo inaczej tego nie mogę nazwać.
      Temat w jest w dziale ,,na luzie". Regulamin jasno mówi  ,,4. Odpowiadaj na temat. Wypowiedzi offtopicowe dozwolone są jedynie w dziale "Offtopic"[w rozsądnych ilościach]." 
       
      Po drugie, regulamin też mówi ,, Każdy użytkownik, za pierwsze przewinienie, jest upominany słownie". To było moje pierwsze przewinienie jeśli chodzi o offtop
      Odnioslem się do opisu zdjęcia przez Mirasa, tak jak to robili inni użytkownicy w tym temacie - Oni oczywiście bez warnów skończyli. 

      No i po trzecie, ja z automatu wyłapałem 1 warna. A jak to wygląda w praktyce? Poniżej są skriny. Prawie cała poprzednia strona jest zwykłym komentowaniem i nikt tam nawet upomnienia (jedynie songoku, ale dalej to słowna a nie warn i to na tej samej stronie)nie dostał. Ja z buta warn.



       
      '
       


      Ba, nawet sam Mirass dał tyko pusty komentarz bez zdjęcia, ale jemu chyba wolno 😞 

       
      AHA, no i oczywiście dodam, że Szwadron mi odpowiedział, ale Mirass, żeby w sumie ukarać mnie a jego nie, to podejrzewam, że zarządził:
      a) Szwadron zeedytuje post a Mirass go usunie
      b) po prostu Miras usunął post (lub ukrył)

      Co miał Mirass na celu robiąc taki trick? No pokazuje, że jest sprawiedliwy. Koledzy, którzy go popierają dostają drugie szanse i nawet brak upomnienia (w tym wypadku zamiecienie pod dywan, bo posta nie ma, czyli warna dla szwadron), a ja dostaję od kopa warna. Niestety Mirass w powiadomieniach pokazało mi się to, że  Szwadron mnie oznaczył, a posta  szwadrona w temacie nie ma. Coś nie pykło prawda?

       
      I ostatnia sprawa.
      Ciebie nie obowiązuje punkt regulaminu mówiący o ,,Post pod postem - 1 ostrzeżenie."? 

      Jeszcze będziesz udawał, że nie jesteś modkiem i że jesteś sprawiedliwy? Trochę inaczej to wygląda ^^. 
      Ostatnio na sbx, podsumowałeś, że zgadzasz się ze mną, że skoro my zostaliśmy ukarani, to każdy powinien być równo karany. Odpowiedziałem - tak, tak uważam. Dla Ciebie to jest równe karanie? 
       
      To co odwaliłeś jest szczytem hipokryzji. Pokazuje jak w praktyce wygląda równość. Jak od Ciebie usłyszę argument, o,, temacie w AR"(jak w skardze mojej na modka) to prychne śmiechem. Szkoda, że wczoraj napisałeś całą stronę na kolorowo. W tym kolorami,  którymi może posługiwać się tylko modek i administrator. Oczywiście konsekwencji nie poniosłeś (mimo, że modek widział to przewinienie). Po czasie chyba stwierdziłeś, że zedytujesz tamtego posta, żeby nikt go nie zgłosił, a Ty dalej wyjdziesz na sprawiedliwego. Dalej chcesz udawać, że nie mam racji z nierównym traktowaniem moderacji? 
       
      I tu do moderacji (jedna zielona i drugi żółty) :
      Dalej będziecie mówić o nie ciągnięciu tematu z ostatnich dni, jednocześnie pod statusem popusia, który atakuje tych którzy Was skrytykowali będziecie pisać,, brawo "? 
       
      Dalej będziecie wlepiać warny tym którzy się nie zgadzają z Wami, a Ci którzy się zgadzają mają szansę na edycję posta? 
       
      Dalej będziecie ukrywać krytykujące was statusy (jak prześmiewcze podanie oldschoola na modka), a popusia już nie ukryliście? 
       
      Dalej nie będziecie się karali nawzajem bo kolorek, mimo, że sami łamiecie regulamin?
       
      Dalej będziecie lajkować posty nic nie wnoszące do tematu, jak katarzynki w temacie,, #muted#, tylko dlatego, że z Wami się zgadza zamiast dać warna tak jak mówi o tym regulamin? 
       
      I wy chcecie utrzymywać porządek, stosując podwójne standardy?  Jesteście zwykłymi hipokrytami. Ale wy dalej utrzymujecie, że jesteście sprawiedliwi, mimo że wasze działania pięknie obnażają waszą hipokryzje
       
       
      P.S żeby nie było, w temacie też są moje fotki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...