Skocz do zawartości
OWSIANY  pszenny

Skojarzenia graczy vol.2

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym odnowić zabawe z kiedyś, stworzoną przez @CZK

Tutaj piszemy o ludziach z naszej sieci serwerów z czym nam się oni kojarzą.

Takie pierwsze osobiste skojarzenia, które przyjdą Wam do głowy.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OWSIANY pszenny nasze serwerowe Ździbło :D Maruda jak mu nie idzie :D Jak gra za dobrze to ludzie uciekajo :D

@Mala_ja skromna kobietka na poziomie ,dobra adminka :)

@batonik szef wszystkich szefów i jak to z nimi bywa zdecydowanie częściej go ni ma :D

@>SiWy< dobry ziomal,pozytywny wariat tego forum :) 

@Te-Tris wieczny romantyk razem z @Kapibar uzupełniają się doskonale :D 

@CZK wielki człowiek :D I to dosłownie,z jakiej perspektywy nie spojrzeć to byk :D Kamper AWP ale dobrze mu to idzie :D

@xAnuluj Zdecydowana,pewna siebie kobieta z jajem :D Mówi co myśli i to mi się w niej podoba ;) Zawsze się z nią dogadam :D

@KaSiA Nasza opiekunka serwera #1 :) Widać że serwer dzięki Niej odżywa ;) Bardzo pomocna i doświadczona kobieta :) 

@Honor dla mnie wielki wódz :) Gość który wprowadził mnie do adminowania i pomógł w różnych sytuacjach. 

@Stracony w porządku ziomal ;) Pomocny :) Nie raz uratował mnie z opresji na początku mej adminowej kariery :) 

@JaNcZo_wiN W porządku facet :) Mój mentor :D Wygadany,pomocny,jednym słowem swój chłop :)

@Upalony ziomek z którym zawsze pośmieje się na #1 :) Dobrze się uzupełniamy w duecie jako admini ;) Oby tak dalej :) 

@gramnawhtylkoniebanujcie świetny ziomek z którym zawsze można się pośmiać i na trzeźwo i na bani :D Brakuje mi go po powrocie na #1 ale mam nadzieję że wróci i rozkręcimy jeszcze bardziej towarzystwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@batonikzdolny raper :5870c5c7c2ac5_D: dawna fryzurka i grzyweczka, mega pozytywny
@Olka91^ Bunnyhope'owa kobietka, zawsze miła, wesoła,zadziorna charakterna ale mega przyjazna i kochana! 
@d!vide oh my god it's Screeen! Nemezis numer jeden, zawsze pojawi się niespodziewanie i strzeli bułę a do tego bardzo ogarnięty administrator :D
@Natalia wracaj bo tęsknię! :( Gry z nią nie liczę na godziny/dni tylko na lata. Mega dziewczyna z zasadami! Za pół roku bierze ślub więc wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Buziaczki przyjaciółko Cs'owa :*
@Ajvoryy ; * faworek wiecznie głodna, ulane kopytka i od tyłu <3 
@JaNcZo_wiNzawsze pomocny, można porozmawiać o wszystkim czego dusza zapragnie, wiele przeżył i należy mu się wiele szacunku! 
@Mala_ja hej maleńka jesteś wielka! 
@VariattOgejuch :D 
@OWSIANY pszennyshaker shaker :D
@Ultra$$$niby za Lechem a jednak spooko gość, pogadany, kolejorz ale nie nożownik :D
@oldschoolgoli nogi, klate i pachy, jego podstawowy nick to "jestem gejem"
@Kapibarmiły ziomeczek, pomocny, zawsze uśmiechnięty :D 
@Adi-Fantastiznam odkąd pamiętam, gwara i śmiszny starszy Pan! 
@>SiWy< szczur, drin i śmieszny papierosek, wiecznie bekowy ziom - więcej nie trzeba żeby go przedstawiać :D 
@kazanekbrakuje mi go tutaj, trzymał zawsze porządek i mimo wielu spin Radek to spoko gość.
@KaSiAGanja mama! 
@^^littl3m@nmały człowiek wielki sercem :D
@bAnia*BunnyHope'uje grześ przez wieś, pozytywna mordeczka, stworzył mi wspaniały filmik z piosenką "biedronka nie ma ogonka", aż mi się przypomniało jak Mania śpiewał"Ona tańczy dla mnie". Piłkarz i kolarz, wariacik! 
@MrFaceroll Ciebie i twoich plumkań mnie brakuje najbardziej, spoczywaj w spokoju mordeczko :( 
@MrKush319 przepraszam mordo! :D Stare dobre czasy, to się pamięta na 1 :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kapibar faja jakich mało. Prowokator, jego ulubione zajecie to denerwowanie ludzi i rozne odmiany kolesiostwa. Ogolnie z nim sie dogadac to jakby pokazac cos slepemu ale nie mam nic do niego nawet szacunku chociaz gada sie z nim spoko xD jako moderator sie sprawdza P.S zamknij sie. CHWD Disney :|

@MrKush319 o tym bocie zapomnialem :D Ogolnie to kojarze typa z tego ze obiecal ze przewiezie mnie swoja fura w 12939218949318 kierunkach, jego najwiekszym przyjacielem jest @David i ogolnie pozytywny gosciu taki 2/10 :D

@Ajvoryy ; * Pampuszek który wcina bułki z serem na potęge. Ponoc w piekarniach w jej okolicy nie nadazaja z robieniem bulek :D. Ale miła kobita :D

@Dominika :) jest moim  Padawanem. Pozytywna osoba i niech Moc Kremówek będzie z Tobą xD

@d!vide nooo Jankes z Amehyki, ponoc ukradl kapelusz Chuckowi Norrisowi, umie całki i lubi pomarańcze. Pozytywny gosciu szanuje i podziwiam jak mozna byc takim botem i dalej na serwery wchodzic :D

@gramnawhtylkoniebanujcie jego ulubiony utwor to ,,Dota". Na pierwszej randce swojej wybrance upiekł kartę graficzną w folii aluminiowej :D Gaduła i pozytywny człek :D

@JaNcZo_wiN spoko ziomeczek :D Udaje ze mnie nie lubi alee obaj wiemy ze jest inaczej. Karam go w trupie bo chodzi ciagle tak samo :D Strasznie lubi mnie denerwowac ale odwzajemniam to uczucie :D

@Olka91^ kobita kot (przynajmniej miala byc taka w planach moich i Chubina) pozytywna osoba chociaz nie da sobie w kasze dmuchac (nie wiem czy lubisz kasze bo nie kazdy lubi ale tak sie mowi) xD. Fajnie sie smieszkowalo z tym botem @Kapibar em poza tym swietna moderatorka. Klaniam sie tak nisko jak brzuch pozwoli :D

@oldschool świnia z uszami jak radar xD Jak wpada na de_dust2 przez srodek to robi samobojczy nalot przy czym szybko ginie. Ciekawostka jest to ze nie zna on komendy /reset, gdy ma slabe staty wychodzi z serwera i wraca xD Brzydko rysuje :|

@Ultra$$$ kibic (tfu) Lecha xD nie raz i nie dwa sie beke cisnelo na #4 xD nocki tez sie zarywalo no na plus gosciu :D

@Sekussofoness przez niego komunikacja w Czestochowie wyglada jak wyglada :D Troche filozof ale tak nie do konca xD Szacuneczek :D

@KeczuP skill jak stad do Honolulu, sluchawki to ma chyba przyklejone do uszu bo wszystko slyszy :D

@Mala_ja jada wegiel na obiad, kolacje i sniadanie. Jedna z pierwszych osob ktore poznalem i pierwszego dnia dala mi klucza jak skrzynke chcialem sprzedac bo klucza nie mialem :D

@>SiWy< no Dziadek no co wiecej moge powiedziec :D mial przeszczep watroby od swini :D

@BUCZ/PLAYER troll jakich malo i jedna z niewielu osob ktora mnie rozumie wiec nie szanuje :D

@suk mike hok ja go namowilem na adma. Cham nawet nie podziekowal :|

@KRZYCHU83 na B i skanowanie trupa :D od niego sie tego nauczylem :D

@xAnuluj ta to nawet przywitac sie nie umie tylko jakies minki strzyla ;D Nie chce mi ujawnic sekretu swojego koloru :(

@CZK czlowiek ktorego rzezbil Michal Aniol. Jak byl w Ameryce i chcial zabic muche na szybie to 2 wiezowce rozwalil z plaskacza w 2001 roku to bylo xD

 

@Te-Tris bot, len, nie chce mu sie nic. Nawet dalej wymyslac skojarzen do innych osob xD Ogolnie takich to powinno sie bic ;D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja, jakbym o kimś zapomniała to przepraszam! 

@Mala_ja - nie mogłabym zacząć od kogoś innego. Świetny admin, mega rozmowna i pozytywna osóbka, potrafi pomóc w każdej sytuacji. Jest moim kochanym patyczakiem, ale za to jakim mraśnym! Jedna z moich ulubionych osób grających. 

@Damcio18 - taki bot, który zawsze grywa ze mną w nocy, kiedy zostają ostatni najwytrwalsi. Mega miła osoba, z którą można się i pośmiać i normalnie porozmawiać. A tak generalnie to myśli, że umie grać, a oczywiście jest inaczej. 

@OWSIANY pszenny - kolejny bot, siedzi z awp i robi te słowiańskie przykuce. Nie no żarcik. Miły człowiek, który służy pomocną dłonią, jako admin też sprawuje się dobrze, ogarnia, no i nawet  coś tam grać potrafi. 

@KRZYCHU83 - jedna z osób, które najbardziej lubią celować w bezbronną Moniczke. Ale ogólnie to mega pozytywna osoba, no i niestety trzeba przyznać, że grać potrafi i celować tymi swoimi kulami. 

@Ultra$$$ - największy bot na serwerze! Nic tylko mówi i mówi, a grać to ni ma komu. Chodzi i udaje, że tą awp coś tam celuje....nie no żarcik. Rozmowny człowiek, miły taki trochę, nawet czasem coś dropnie i info daje! 

@>SiWy< - taki dziadek na forum, ciągle fochający się bez powodu! Ale ogólnie to fajny człowieczek, który ciągle leci w imprezy. 

@Adi-Fantasti - jedna z aktywniejszych osób na czacie, bo co nie wejdę to pisze. Na serwerze fajnie można porozmawiać, mimo że to taki bot...tylko wszędzie kobiety pierwsze wysyła ;P 

@JaNcZo_wiN - śmieszny w dobrym znaczeniu, ciągle mi tutaj wiek mój młody wytyka (musiałam o tym wspomnieć), ale ogólnie to złego słowa nie mogę powiedzieć! 

@gramnawhtylkoniebanujcie - Piotruś, Piotruś! Całe życie na bani, a później się dziwi, że nic nie pamięta. Ale tak już poważnie, fajny człowieczek, z którym naprawdę przyjemnie można porozmawiać, pośmiać się. No to jego wh średnio się sprawdza co widać z resztą podczas gry...żarcik! Fajny, fajny :D 
 

@ScreeN - fajny, miły chłopaczyna, z którym można porozmawiać, nawet coś tam gra. O właśnie! Straszny fanatyk muzyki, co niejednokrotnie można było widzieć po jego nicku. Ale jako osoba, jak najbardziej na plus. 

@'Nitolinka - to jest w ogóle moja niunia tutaj, miłość etc! Gra, jak profesjonalistka i tyle w temacie. 

@VariattO - miły kolega, który tam sobie myśli, że dobrze gra, a tak przecież nie jest pfffiii.

@brb One - ciągle grający tam awp, no ale trzeba przyznać, że wychodzi mu to dobrze, a nawet bardzo. Ogólnie to sobie dobrze gierczy, ale teraz spalił komputer i bot gra na konsoli w jakieś inne gierki. 

 @Stracony - dobry z niego człowiek, zawsze cześć odpowie i chyba wtedy mniej więcej kończy się nasza rozmowa (?). Boszz nie! KIEDYŚ DAŁ MI SKINA, DZIĘKUJE! Czyli potwierdzenie jest tego, że jest dobrym człowiekiem :D 
 

@sQbanY - straszny bot, grać to nie potrafi, a biega po tej mapie....a tak całkiem serio, to jedna z moich fav osób i pogada i pośmieje się. Taki dobry chłopak z niego. 

@hahXD - fajnie się z nim pisze i jest kompletnym cyborgiem, bo ogarnia matmę, za co wielki szacuneczek. Jako gracz też i pogada trochę i pogra, nabije jakiegoś tam fraga, czy wepcha się ładnie pod celownik - jak najbardziej na plus! :D 

@Nightmare. - ciągle składa tam jakieś propozycje, takie trochę creepy...ale przecież wszyscy wiemy, że to żarciki, więc chłopak ma poczucie humoru :D 

@oldschool - dobry gracz i wybitny grafik, robi mega fajne prace no i wróżę świetlaną przyszłość :D 

@CZK - to taki batonowy paker, ciągle tam mnie na kolację ciągnął ale no... :D Fajny człowiek, można się pośmiać i tak nawet na poważnie pogadać, plus! 

@KacperXDD - moje pierwsze skojarzenie jest takie, że jako jeden z pierwszych wita mnie, gdy tylko wejdę na serwer :D 

@Kafar Dixon - fajny z niego bot, można z nim pośmieszkować, gra rzadko i tak tłumaczy ten swój ciągły brak tej formy :/ 

@Crayzool13 - najbardziej kojarzy mi się z nim famas, ale trzeba przyznać, że potrafi się tym sprzętem posługiwać. No i oczywiście czasem też sępi tam o te awp :P Ale bardzo fajny  człowiek do pogadania :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja :D 
@batonik - szefunciu :D 

@Honor - 2 szefunciu

@Złoty - 3 szefunciu 

@Olka91^ - Moja mama :D i granie wieczorami na kurniku :D 

@Góral - Bot :D 

@MrKush319 - bot Srusz :D 

@MisiePatysie - Najlepszy admin :) 

@Kapibar - swój chłop z #3 :D 

@Adi-Fantasti - Faja, najlepszy gracz na serwerowni :D 

@Ajvoryy ; * - Ajwona :D 

@Lamie - Dobry admin

@MrFux - fuks :D 

@werkaaa3005 - Weranda bez głosu :D 

@Wyindywidualizowany - chłop który dał mi steama z cs :) jeszcze raz dzięki !! :) 

@CZK - Kapitan koks :D 

@Sevral - opiekun naszej #3 :D 

@KaSiA - fajna kobitka xD 

@Stracony - gadzina :D 

@>SiWy< - mój ziomek :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stracony jedna z niewielu osob która jest mi tak bliska, a poznaliśmy sie na csie, moje słoneczko największe :wub:
@OWSIANY pszenny  elektryk, pijok najwiekszy, od niedawna kierowca :D
@>SiWy< najwiekszy smieszek jakiego znam, alkoholik jakich mało, bardzo pozytywny czlowieczek 
@Odpalony Jurek ;>  jeden z bardziej kulturalnych i poukładanych graczy jakich znam 
@BUCZ/PLAYER  to chyba najwiekszy kasztan ktorego uwielbiam za podejscie do zycia 
@Adi-Fantasti najwiynkszy hanys na batonie, fest fajny synek, przaja mu
@BARANEK :D najlepszy śmiech jaki mogłam kiedykolwiek usłyszeć :D
@Makarov  bardzo milutki czlowiek, zawsze pomocny 
@MisiePatysie  super kobietka! do tanca i do rozanca :D
@PimPeQ najlepszy piosenkarz z batona
@poz!om super czlowiek ale chyba o mnie zapomnial:<
@VariattO  super sie spiewalo razem na tsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moni$ Największy bot na serwerze ,sępi co chwile(Ultra$$$ rzuć awp :). Ale kobitka na plus :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultra$$$ spoko ziomeczek z którym można zawsze o wszystkim pogadać, dobry  gracz który tylko sępi ode mnie skrzyneczki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Honor emerytowany bukmacher z powodu mundialu, ustawia ludzi do pionu i wymyśla taktyki na #4

@batonik pływak, jeden z lepszych raperów jakich było mi dane usłyszeć haha

@Mala_ja batonowa ciocia, pilnuje ludzi na sbx po nocach. Piszę "dobranoc" a idzie spać jako ostatnia. Kojarzy mi się z konkursami na #4 w których były klucze do wygrania.

@Olka91^ Pozytywna osóbka, milionerka z kurnika. Szybko interweniuje na cziterów. Zawsze idzie się z nią dogadać.

@gramnawhtylkoniebanujcie wariat, nie potrafi grać po 10 piwach ale po 6 jest nie do zatrzymania. Prawdopodobny uciekinier z złotej piątki, z nim mógłbym stworzyć drużynę na esl 

@Zoom dusza artystyczna, cierpliwy admin, który godzinami czeka na potknięcia przestępcy na serwerze. Po przerwie słaby gracz ale wciąż groźny haha

@Te-Tris Chłopak z bardzo dobrym gustem muzycznym, często na serwerze zapoda dobry bit. Śmieszek i uparciuch, niestety niedługo będzie musiał jeść kamienie (kuchnia studenta)

@d!vide stalker, instruktor tenisa, przykładny mąż i student.Najbardziej denerwujący chłop na sieci, nie daje pograć w lola. Mimo to często śmieszny, jestem fanem namber tu jego recenzji

@Sekussofoness Pracuś, nie potrafi strzelać póki się nie rozgrzeje za to pozytywny chłopak

@Gerwazy ma potężną ilość godzin na #4 człowiek pełen optymizmu. Wyzywa na steam bo nie może na serwerze hahaha i odkrywa nowe teorie na temat świata

@>SiWy< szpakowaty kolor włosów, pozytywny świr. Nie chce mieć ze mną lepszych kontaktów bo się złości gdy coś podslucham na admin roomie hahahah

@Sevral nie śpi po 40 godzin i pracuje nad serwerem haha chętnie by zaczął uprawiać sport ale nie ma warunków.Czekam aż Sevral junior wpadnie postrzelać.

@Stracony o ten to niech szybko wraca do pistoletów. Nick adekwatny do osoby często tracił się w akcji hahaha Czuje przed nim respekt ze względu na zwierzątka haha

@iluzion kolega skrina, razem będą podawać piłki na Wimbeldonie. Czasem udaje się mu mnie zabić lecz nie jest to to samo co przed przerwą hahhah. Ma mi dać znać jak pewna osoba będzie wolna haha

@MatseyW Pamiętam go w zielonym kolorku. Zawsze pracuje do 19 i jak wchodzi na serwer do często resetuje statystyki hahah

@Dominika :)

Przegryw życiowy hahaha Jako jedyna zawsze daje info na batonie za co należą się pokłony.

@~DArkness Rycerka, motylek, robi brzuszki niczym Ewa Chodakowska. W przyszłości aktorka, kłamie co do jej umiejętności wokalnych. 😞 

@Evenement nie potrafi strzelać pewnie tak samo jak karnych w PESie. Dżolero kradnie moje kobiety hahaha szkoda, że tak rzadko gra.

@Kasia. pracuś, robi formę na wakacje hahaha Często zdarza się jej odlecieć jak po mocniejszych substancjach. 

@reikon coś tam strzela, często się wita hahah i potrafi mocno rozbawić wieczorem. Wyzywa mnie od Leni bo nie chce jechać z nim do Norwegii.

@InFlex Maciuś Uciekinier, gdy wpadam na serwer on wychodzi.. Podobnie jak Gerwazy złości się na steam hahah mógłby być dobrym biegaczem gdyby przestał palić.

@BUCZ/PLAYER dobry front head ❤️ słaby backhand. Niejednokrotnie się odpalał gdy wychodzili admini. Granie w czołgi nauczyło go bycia nieustraszonym i wybiega sam podczas rashu

@Pulsarowy^^ Seba wariacik, ostatnio często się denerwuje podczas gry haha Człowiek który walczył z Majkiem Tajsonem czy tam Suarezem. Goli nogi odkąd pamiętam hohoho

@hahXD Murcin 11 lat gwiazda disco. Mało śpi, dużo gada...Czekamy na jego przywitanie bo wciąż nic o nim nie wiemy.

@angej Gut bruder, potężna kolekcja banow. młodszy i bardziej oporowy brat Marcina, chyba z 6 lat ma. Organizator projektu x

@_Strzel3c zawsze chce być ze mną 

 w drużynie.  Gdy udaje mu się mnie zabić krzyczy a niebogłosy. Zdolny kamper.

@glebbie zna 193029581 języków what does mean "apsiuu". Spokojny gracz i dobry admin, podejrzewa mnie o skrypt do bunnyhopa hahah 

@KeczuP najbardziej oporowy gracz #4. To on powinien podejmować ostateczne decyzję w sprawie czitera. Szybko interweniuje bez zbędnego p....nia 

@Adi-Fantasti Faja, fan piłki nożnej. Hanys z krwi i kości.

@.CinekCinekCinek oaza spokoju. Chłop do pogadania na każdy temat

@saiwlyy "kolejna dała Ci kosza" hahha Zawsze próbuje wbić top15, bo ma ku temu predyspozycje. Siostra groźnego zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh no co tu by powiedzieć miałem kopać ten temat ale ja leniwy 

@Mala_ja myszka mi sie skonczyła w baterii aa poczekajcie !!!! zawsze wybiega od b do gornego i robi tratata.

@iluzion czy tylko dla mnie on ma głos jakby sie zjarał?

@angej i @hahXD bruderzy co mi sie mylą cały czas 😄

@Pulsarowy^^ dziamdoliłem mu kiedy będzie filmik ekipy aż serval go robi i już ma wymówke

@d!vide mój osobisty trener tenisa choć każdy wie czego 😄

@Kafar Dixon mój mąż :*** nie pracuj tyle czekam odłogiem 😄

@JaNcZo_wiN kocham cie denerwować lecz gdy se poszedłes nie mam zbytnio kogo

@_Strzel3c gra ze mną w czołgi

@bobslej grał ze mną w czołgi

cos mi sie @ popsuła co jest kurde?A chce pisać dalej eee

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Honor opiekun #4 stalowe gardło etc 😄

@batonik gadałem wraz z siwym i batona zagłuszał wiatrak

@>SiWy< nigdy nie zapomne akcji 

-Buszu gdzie jestes

-tutaj

-gdzie?

-tutaj

-k+^^@ nie denerwuj sie gdzie jestes?!?!?

@Te-Trispodrywa @Kasia. dając jej kwiaty. Czubek. Temu sie kolegujemy 😄

@Dominika :)kozak człek zawsze sie cieszymy jako jedyna chciała odemnie czity

@Ultra$$$ kuchasz zaproszenie już dostałem ale kiedy je spełnie nie wiem

@xola 

słysze te pjosenke od razu mi sie przypominasz ale czemu?

@gramnawhtylkoniebanujcie tylko kojażysz mi sie z WC 😄

@Stracony poka poka pytona mi 😄

@Dupcia:*** pierwsza kobieta poznana na #4 zabawy w piachu i inne glupie pomysły.

@Ajvoryy ; * kocham rzucać jej flesze na twarz na #1 

@KRZYCHU83 wszystko słyszy wszystko wie kto gdzie idzie.Nie umie ciągnąć full auta 😄

@poz!om po jego sposobie bycia chyba mnie nie lubi. Lubi mnie inteligentnie zgasić bo niezbyt rozumien co on gada. Ale napewno mnie kocha 😄

@Sekussofoness nigdy nie napisze jego nicku poprawnie.Kierowca Volva w tirach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oldschool to mnie nie bij na serwie 

ps. ziemia jest płaska kappa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

@BUCZ/PLAYER kolega od czolgow i cs 😄

@>SiWy< kolega od krojenia (poki co tylko raz ale bedzie wiecej xD)

@hahXD

@KoBi. kumpel od fragow

@angej podejrzany typ z wh ^^

@Te-Tris nauczyciel xD

@InFlex taki tam typek nie umiejacy grac 😄

@Mala_ja potrafi ugrac akcje

@Gerwazy nwm czemu kojarzy mi sie z surowym policjantem XD

@oldschool proplejer grajacy na wspomagczach

@gramnawhtylkoniebanujcie kumpel od akcji 5 na mnie

@Maczopalma kolega od mojego hasztagu

@reikon doradzca

@CooLerr87 informatyk 😛

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Te-Tris dobry człowiek i nauczyciel

@Olka91^ pozytywnie zakręcona no i (kuwa kuwa)

@Cinek Spoko admin z #3 który szykuje mi bude do spania

@reikon taki sobie adminek mało wie o świecie ale zawsze pomocny.

@Mala_ja Zawsze zaprasza ludzi na #4 😜

@Lamie Dobry admin można zawsze sobie miło z nim pogadać.

@Sevral dobry opiekun i świr.

@hahXD Ma sporo fps i nie może pograć w csa

@GeT najlepszy kumpel z HE chociaż teraz mało aktywny ;(

@~DArkness duzio duzio spami na ab i jest sympatyczną osoba z wrednym bratem

@Zoom zawsze pomocny i chętnie pomaga innym

@Mirass dobry grajek z niego jest

@Góral mało aktywny admin #3/ ale bardzo sympatyczny i spoko do pogadania

@Lio koleś z wh 

@OWSIANY pszenny dobry robotnik i grajek może dach mi kiedys zmieni

@ShiFi1337 wiecznie mu mapy przeszkadzają...

@Cry mało o nim wiem

@HarryFireBlade lubi samochody i jest dobrym ojcem ?;p

@MaciE3k Pracuś

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@batonikraper, motocyklista (kiedyś woził się simsonem) , pływak, milioner, przedsiębiorca, nasz Vito Corleone, kiedyś śliczna kobietka z długimi włoskami dziś mężczyzna
@oldschooldobry pomocny gość wariacik, maj taj dżudżitsu i mama siku
@Dominika :)człowiek informator, sprzedałaby kogoś nawet w niedziele handlową 
@KeczuPzawsze próbuje za nim nadążyć we fragach, skillowy i miły gość 😎
@Adi-Fantastico tu dużo mówić, dobra mordka ze starej ekipy 😄 
@gramnawhtylkoniebanujcieczłowiek melanż, rzadko kiedy jest trzeźwy co nie jest w jego przypadku normalne 😄
@BUCZ/PLAYERmęczyciel, stręczyciel oraz gwałciciel o filmik
@hahXDbeka na serwerze i podobne nerwy 😄
@Honordobry gracz, świetne H@ oraz miłe wspomnienia z #1 za starej ekipy
@Olka91^świetna kobietka, śliczna i ogarnięta. Zawsze uśmiechnięta i do pogadania
@Katarzynka;)żona, znamy się od odkąd pamiętam😂 zna kolege Polewacego, dobra sztunia i wgl
@Zoomczłowiek do bicia, frag i ogólnie gościu ciągle umiera na śmierć
@Te-Trischory człowiekz chorą głową, tylko płody mu w głowie. Kawalarz, przystojniak, filantrop trener personalny i weganin. Teraz student, zdał mature i myśli że kozak Einstein jest
@OWSIANY pszennyparty mejker, szejker szejker
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...