Skocz do zawartości
I3uUu

[Rozpatrzone] ZLODZIEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z tej strony Magda^^ pisze z brata konta .

 

CHodzi o to ze dzis CzaajaSekk cos takiego ukradl mi skina .

Czekal az skonczy sie runda i w czasie menu broni dal wymiane i nie zauwazylam i zaakaceptowalam . po czym uciekl ...

Prosze cos z tym zroobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z ten strony Janek , chyba nic nie da sie z tym zrobić , proponuje na przyszłość zablokować wymiane , Pozdrawiam ciepło z Majorki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie mozesz odebrac mu ? ja mam jego ak snake a zaje** mi ak curzon ... wez cos zrob z tym prosze cie]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Janczo GA powiedział co trzeba w takim wypadku zrobic, Blokada na wymiany i to załatwia sprawe. Tak samo Jezeli juz @I3uUu jest Twoim Bratem to niech Ciebie kultury nauczy dziewczyno bo juz nudzi sie czytanie na "Y" Sayu przekleństw z Twojej strony. Moze nie mam jakiejś siły przebicia ale mam nadzieje ze ktos w końcu wezmie sie za Twoje słownictwo.

Pozdrawiam

MaciE3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj regulamin serweru odnośnie wymian , zaakceptowałaś sama pretensje miej do siebie , nikt ci nie będzie za twoje gapiostwo oddawał skinów , zamykam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że wymiany są podwójnie do zaakceptowania. Nie klikamy TAK i od razu zgadza się na wymianę, tylko później jest potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...