Skocz do zawartości
Góral

cl_flushentitypacket

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zmieniłem laptopa  z nowym windowsem 7 i po zainstalowaniu csa nie mogę grać. Po połączeniu się  z serwerem wyskakuję mi błąd cl_flushentitypacket w prawym górnym rogu i nie da się grac tak tnie. Z netem myślę że wszystko ok bo na starym laptopie działało wszystko normalnie na tym samym necie. 

HELP 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten problem boryka większość graczy postaram się wyjaśnić a na pewno przyda się komuś taka mała wiedza o tuż nasz kochany Cs 1.6 jest mimo taki stary a posiada coś takiego jak cl_flushenitypacket czyli podaje nam informacje ze nasz internet gubi pakiety czyli jak to działa hmm modem lub router odbiera wi-fi 4 pakiety i wysyła do komputera tylko 2 pakiety i tu cała zagadka gdzie te 2 pakiety o tuż to :) i jak tak powstaje konflikt pingu jeśli nasz przesył wi-fi jest za wolny ale dzieje się to tylko w grach online a na pulpicie już nie nawet sprawdzając w cmd na pulpicie to będzie nam pokazywało ze wszystko z naszą siecią jest dobrze a po uruchomieniu Csa problem będzie występował nadal ponieważ gry online nie tylko Cs tam rozgrywa toczy się szybko i liczy się każda sekunda ja sam posiadam tak zwany internet światłowód 100mb i co i miałem ping w Cs 1.6 1550 co najmniej tyle :) i robiłem wszystko by poprawić sobie działanie mojej sieci wi fi i konfigurowałem modem ja posiadam dwuzakresowy akurat czyli mam dostep do 2 sieci wi-fi do 2.4ghz i do 5ghz oraz zmniejszyłem pole zasięgu aby mieć mniejsze zakłócenia od strony obcych sieci i dla czego tak się dzieje nawet najnowszy typ radia od routera czy modemu oraz szybkiego łącza może występować u niektórych graczy taki problem a u niektórych nie musi i po prostu nie będzie takie nasze Wi-Fi polecam od siebie przejść na Kabel Sieciowy Lan Ethernet ze złączem rj45 instrukcji za dużo nie będę pisać bo chyba każdy wie jak podłącza się ładowarkę od telefonu i mała informacja dla niewiedzących że 1 metr to 100cm i nie spamujcie mi na pw jak to się instaluje bo wystarczy podłączyć od routera czy modemu i przeplatać kabel do swojej maszyny i takowy kabel można nabyć w internecie lub w każdym sklepie komputerowym też istnieją wzmacniacze wi-fi podłączane do gniazda i synchronizowanie ich ze swoim routerem bądź modemem bo wi-fi ma problem pokonać 1 ścianę mimo że nas sygnał jest mocny a i jeszcze jedno kable te są gamingowe oraz zwykłe mają większy przesył i są szybsze w odbieraniu i wysyłaniu i ceny też są różne ok myślę ze to wszystko i pomogłem :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zgodzę z tobą masz racje ale np ja mam sąsiadów i u mnie 13 urządzeń i przy ściąganiu mam ms 23-35 pingu w każdej grze bo mam kabel, ale co do urządzeń w routerze masz racje najlepiej podłączyć te które muszą mieć czyli najważniejsze a pominiemy telefony bo można siedzieć na pakietach, a router możesz kupić sobie sam wiem cena gra jednak role i antenki też dużo pomagają. ja osobiście ustawiłem sobie kanał w routerze najlepszy jaki się dało u mnie bo sam sobie wszystko potrafię ustawić w routerze i nie polecam być na automatycznym bo przy automacie zmienia channel przy czym wi-fi przez pare sekund przełącza się i zrywa połączenie przy takiej zmianie kanału. i nie każdy dostawca zna się tak naprawdę dobrze jak wam wszystkim się wydaje czasami nie potrafią rozwiązać problemu który jest łatwy mogę polecić sobie kupienie własnego routera i go skonfigurowanie lecz zaproponowałem wyeliminowanie całkowicie waszego problemu doradzając kabel który nie sprawi problemu a może być wiele urządzeń i nadal będzie ładnie śmigało, ja wiem że nie wszyscy mają taką możliwość i nie chcą dziurawić ścian ale to już zostawiam do waszej decyzji podjęcia się co wolicie bo są kable macie routery oraz wzmacniacze lub karty sieciowe na usb lub pci expres i inne tego typu bajery aktualizacja może troszkę pomoże ale gdy ktoś ma problem z wi-fi bez grania ze się rozłącza i połącza non stop może być problem z kartą sieciową w laptopie łatwo ją wymienić i kosztuje grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem laptopa na kompa stacjonarnego który mam podłączony do sieci przez kabel i problemu juz nie ma. Ale dla potomnych bedzie juz gotowe rozwiązanie jak sobie poradzić z problemem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak dla tego już pisałem że według mnie zawsze kabel ma przewagę nad wi-fi lecz pisałem wcześniej że ten problem nie występuje u każdego, i nawet jest dość tani i laptopy też mogą podłączyć sobie ten kabel jak jest u kogoś to możliwe a skoro temat rozwiązany to niech pozostanie to informacją dla innych użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...