Skocz do zawartości
Shogunek

Paka

Paka   

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dobry ja w sprawie paki choinki(na 4 ), chciałbym ją zmienić np. na prezent co wy na to ? :D jeden + KRZYCHU nie będzie miał się gdzie chować i udawać że go nie widać :P

    • prezent http://ganjaskill.eu/uploads/monthly_12_2014/post-14543-0-68431100-1418341064.gif
    • choinka


Rekomendowane odpowiedzi

uważam że to świetny pomysł, już kilka razy byłem zdumiony przebiegłością przeciwników schowanych pośród igieł choinki albo swoją ślepotą^^ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że choinka to był super  pomysł :P  pozwala na wykorzystanie sprytu graczy Ct oraz braku uwagi tt ! gra staje się ciekawsza niż tylko kampienie i czekanie aż Ct wybiegnie pod lufę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta nie potrzebna niedługo wracamy do poprzedniej wersji czyli standardowej paki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, ponieważ wracamy do standardowej paczki jaka jest na naszym serwerze( Standart CSGO ), jedynie kiedy się może się zmienić to w Święta Bożego Narodzenia "Choinka", albo w Wielkanoc za wielkie JAJO. @Sevral Jak by było jajo na pace to by było gitesko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym by wygląd paczki był normalny, a na święta zrobić tak jak wyżej napisane. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sevral  a może by tak na 3 dać jakąś minimalnie większa animacje paki?

tą małą nie zawsze da się zauważyć np na trainie, a ciut większa widać by było z daleka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...