Skocz do zawartości
  • 0
leonzawodowiec

[1.6 FFA] skarga na JaNcZo_wiN

Pytanie

witam, sprawa sprzed dosłownie 5 minut, wchodzę na serwer, zabiłem gościa to mnie całą następną runde "uderzał" a na końcu mnie zgłądził, za chwile strzelił vote "z dupy" z 3 mapami... teraz po serwerze biega cziter o nicku Makelele a on nic z tym nie robi. po co przyjmujecie dzieci na adminów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

po pierwsze to ja cie nie uderzałem , zbugował sie serwer i żeby przestało cie uderzać musiałem cie zgładzić dzieciaku (prawdopodobnie dwa razy kupiłeś granat), po drugie makalele zbanowany , po trzecie to gracze chcieli mniejszą mapę wiec pierw było vote "czy zmieniamy na mniejszą mapę" , gracze wybrali ze tak , wiec dałem w propozycjach to co nominowali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
11 minut temu, leonzawodowiec napisał:

nic mnie nie zbugowało bo kupiłem tylko m4 i do przodu... 

kolego powtarzam ci nie miałem powodu zeby cie uderzać , z resztą na sayu pisało by ze cie uderzyłem , wiec twoja skarga trochę nie poważna ale ok .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Po 1 kolego jest wzór do którego powinieneś się zastosować 

Skarga na:
Data zdarzenia:
Nick w grze:
Opis sytuacji:

Po 2 nie wydaje mi się aby @JaNcZo_wiN tak bez powodu Cię uderzał a na końcu zgładził hmmm coś tu nie gra?

Po 3 cziter Makelele z tego co widzę otrzymał bana.

Skarga co najmniej śmieszna, a tym bardziej bezpodstawna mogłeś robić SS'Y jak Cię uderzał całą rundę, przecież na czacie to widać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
2 godziny temu, JaNcZo_wiN napisał:

po pierwsze to ja cie nie uderzałem , zbugował sie serwer i żeby przestało cie uderzać musiałem cie zgładzić dzieciaku (prawdopodobnie dwa razy kupiłeś granat), po drugie makalele zbanowany , po trzecie to gracze chcieli mniejszą mapę wiec pierw było vote "czy zmieniamy na mniejszą mapę" , gracze wybrali ze tak , wiec dałem w propozycjach to co nominowali.

@JaNcZo_wiN wyjaśnił więc, żeby nie robić większej gównoburzy temat zamykam.

#edit-otwieram

@Honor
http://290272.hltv2.pukawka.pl/baton-1803111027-de_westwood-1520760420-1520761020.zip
8:08

By ♔Honor,

Nie zamykaj, niech da hltv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@leonzawodowiec weź daj linka z hltv i napisz mi z której minuty.

EDit
Skarga odrzucona, zgładził Cie bo jakiejś nadprzyrodzonej mocy nabrałeś i latałeś po mapie, a wgl Cie nie slapował.
A ta druga sprawa z mapą to dobrze postąpił, zrobił glosowanie ludzie zagłosowali na TAK i zmienił mape. Zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
21 minut temu, Honor napisał:

@leonzawodowiec weź daj linka z hltv i napisz mi z której minuty.

Doskonale wiesz , że nie da żadnego HLTV , ale żeby nie było że nadużywam "WŁADZY" i mi odje.......

http://290272.hltv2.pukawka.pl/baton-1803111027-de_westwood-1520760420-1520761020.zip

7:30 -vote na zmianę mapy

pózniej sobie obserwuje Zbucha odpalonego

8:11- kolegę zaczyna uderzać serwer nie ja, co doskonale widać na hltv (po czym z satysfakcją chwali się ze na forum idzie skargę pisać)

8:40- gdzieś daje 3 mapy do wyboru co mi na u@ pisali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟pashaBiceps
      Nick w grze: pashaBiceps 
      Data zdarzenia: Data bana: 09.09.2018 - 18:10:17 
      Serwer: 2# BaToN POLAND |!KONKURS!|4 maps|SKINY|MEDALE|RS|FFA|
      Admin robiący screeny: glebbie
      Screeny: https://www38.zippyshare.com/v/JLrqEoXD/file.html
      Lepiej sprawdzaj Panie adminie bo dobrym graczem w csa nie jestem :/  
    • Przez ♟arekm75
      Nick w grze: Aras.
      Data zdarzenia: 19.07.2018 godzina: 17:23:42
      Serwer: #2 Baton Poland (4maps) 
      Admin robiący screeny: glebbie
      Screeny: https://www93.zippyshare.com/v/sce0pxNE/file.html
    • Przez ♔batonik
      Zakładając skargę pamiętaj o umieszczeniu w Tytule tematu nicku admina, na którego składałeś skargę.

Wzór skargi:  
      Skarga na: Data zdarzenia:
      Nick w grze:
      Opis sytuacji:
    • Przez ♟Bapka
      siema.
      dostałam bana na zawsze za to że raz przeklinałam.
      wkurzyłam się bo mnie jakiś gościu imieniem chyba Valwe czy jakoś tak zastrzelił w dziwny sposób. strzelam do gościa a on nagle obraca się o 90 stopni i jednym strzałem robi mi headshot. po tym wkurzona napisalam ze co to za aim (z wulgaryzmem) a tu dostaje za takie coś ban na zawsze? no kurde chciałam zwrócić uwagę że ten Valwe czituje adminowi (Katarzynka była) ale mi sie wyrwało.
      ta cała akcja z tym graczem Valwe bedzie widoczna na demku. możliwe że odpalony aim. mapa fy_snow z ok. godziny 17:45 dzisiaj 7 maja
      nie zgadzam się z banem na zawsze za przeklinanie  i prosze o krótszy okres bana.

• Przez ♟Steven_Senegal
      Nick w grze: Steven Senegal 
      Data zdarzenia: 03.05.2018 - 16:29:52 
      Serwer: FFA
      Admin robiący screeny: JaNcZo_wiN 
      Screeny: https://www14.zippyshare.com/v/Z2OEZyxY/file.html