Skocz do zawartości
Ch(u)Dy.

Witajcie ponownie (5lat temu)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Piotrek :) mam 22wiosen, interesuję się piłką nożną, dobra nie będę tyle o Sobie pisał ważne jest to poniżej :)

Witajcie ponownie, no i Jestem, nie spodziewałem się że jeszcze tu zajrzę. dokładnie 5lat temu założyłem Tu konto, w 2013 roku, hah tak szybko zleciało.

w 2014roku dostałem tutaj administratora na #2, jestem teraz w Polsce, wiec mam czas wbić i pograć czasami.

Dużo z tego nie pamiętam ponieważ to bardzo dawno, kto jeszcze pamięta takiego gracza jak Ch(u)Dy ? :) pewnie nikt, dajcie znać czy stara ekipa jeszcze Tu żyje! chciałbym z kimś pogadać o tamtych czasach :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema  jeśli dobrze pamietam coś na PB  kulkami rzucałeś ale na 100% nie jestem pewien czy to Ty gdyż iż chyba byłeś coś młodszy :) @Ch(u)Dy. całkiem możliwe ale coś mi świtało :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zankor a no widzisz, jednego nie dopamietales, mialem mlodszego brata co teraz ma 15lat, i stad sie wzielo mlodszy chudy i starszy☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po co Ci kolejne konto Piotrku ? Stare czasy, taa i ta ekipa. Było minęło lud uciekł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze, a pan nie powinien mieć perma na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo ja Ciebie znam z opowieści.... xD o pewnym adminie co bana za czity wyłapał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, niektorzy widze nie maja szszacunk do innych. Miras wbilem tu zeby powspominac troche 😒 nie wiem czy powinienem miec perma na forum moze tak, moze nie. Jeszcze raz powtarzam. Wbilem zeby powspominac. Nowe konto zalozylem poniewaz nie pamietam hasla.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobic dzial "czar wspomnien cziterow" i tak kazdy by pisał jak to fajnie było poznac tego i tego, jak fajnie bylo pograć na serwerach batona , jak to fajnie było grać czysto . I co skłoniło do odpalenia ,brat młodszy, zdenerwowanie na obiad , zatwardzenie itd. Wogole to siema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuńcie ten post, to nie ma sensu macie problem że wbiłem sobie powspominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Cię pamiętam xDD Siemanko :5870c5d043943_D-Kopia-Kopia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej żyje mordo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tez pamietam tych braci chudych a tak naprawde sa grubi tylko taki nick maja hahahaha :D Siemanko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ty!! :D Masz racje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ban był ponad 2 lata temu więc dajemy mu kolejną szansę. Odezwij się na PW to usuniemy to konto, a zmienimy haslo do tamtego, żebyś korzystał ze starego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ch(u)Dy.   Witaj !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...