Skocz do zawartości
Gość

Coś się popsuło i nie było nic widać

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Wbijam dzisiaj prawilnie na #3 i mówię ,,Pjooooter łodpalaj te karabiny mom dzień na grę ze snajperki". No i wchodzę na #3 elegancko no ale że rozgrzać się chciałem to myślę ,,hmmm pogram z m4 a potem ze snajpery bo kiedyś to się grało z niej nie to co teraz". Jak powiedziałem tak zrobiłem. I nagle buuuum. Staty 4:0  a tutaj wywala z serwera z napisem cmd_maxbackup. Myślę ,,no zdarza się" i wchodzę jeszcze raz. Bum to samo. Tutaj serce zaczęło szybciej bić więc spróbowałem na #1. To samo. Myślę ,,jak nie drzwiami to oknem". Włączam i wyłączam csa. Gram z 4 minuty m4. Myślę ,,to już ten moment". Początek rundy. Z dumą i pewnością siebie klikam ,,3" na menu VIpa. Mam moje wspaniałe awp black dragon. Nic tylko zabijać. Idę, widzę przeciwnika. Serce przyspiesza. Czas zwalnia. Bardzo powoli niczym wietnamczyk w krzakach naciskam prawy przycisk myszy. Czas zwalnia jeszcze bardziej. Już jest moment kulminacyjny całej sytuacji i już mam rozładować napięcie a przy okazji komorę z nabojem a tutaj BAAACH taki widok.

Co mam zrobić bo jak przybliżam to tak mam.

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz "cziti" może pomoże hehe :P a tak poważnie to hmm pierwszy roz widza tako sytuacja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sie naprawiło xD Więc mozna zamknac Ptysie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak żeś wyłączył "czity" to sie naprawiło haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Te-Tris napisał:

Wbijam dzisiaj prawilnie na #3 i mówię ,,Pjooooter łodpalaj te karabiny mom dzień na grę ze snajperki". No i wchodzę na #3 elegancko no ale że rozgrzać się chciałem to myślę ,,hmmm pogram z m4 a potem ze snajpery bo kiedyś to się grało z niej nie to co teraz". Jak powiedziałem tak zrobiłem. I nagle buuuum. Staty 4:0  a tutaj wywala z serwera z napisem cmd_maxbackup. Myślę ,,no zdarza się" i wchodzę jeszcze raz. Bum to samo. Tutaj serce zaczęło szybciej bić więc spróbowałem na #1. To samo. Myślę ,,jak nie drzwiami to oknem". Włączam i wyłączam csa. Gram z 4 minuty m4. Myślę ,,to już ten moment". Początek rundy. Z dumą i pewnością siebie klikam ,,3" na menu VIpa. Mam moje wspaniałe awp black dragon. Nic tylko zabijać. Idę, widzę przeciwnika. Serce przyspiesza. Czas zwalnia. Bardzo powoli niczym wietnamczyk w krzakach naciskam prawy przycisk myszy. Czas zwalnia jeszcze bardziej. Już jest moment kulminacyjny całej sytuacji i już mam rozładować napięcie a przy okazji komorę z nabojem a tutaj BAAACH taki widok.

Co mam zrobić bo jak przybliżam to tak mam.

Bez tytułu.png

Bo żeś włączył opcje treningu na intuicję, to czego się spodziewałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta "cenzura" na zoom'a w awp to jedna z "zalet" wersji cs na steam włącz i wyłącz grę zawsze pomagało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@suk mike hok nie zawsze pomaga :D 

Tutaj opisałem rozwiązanie problemu wklejam link bo nie potrafię zacytować 

Kliknij tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...