Skocz do zawartości
bobslej

Pytanie #41

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                    gcB8W4m.png

                                                                                                     Co najbardziej doceniasz w przyjaźni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że zawsze Cię przyjaciel wysłucha bez względu na to co się stanie,nie zostawi Nas w potrzebie,nie zawsze oczekujemy tego by coś Nam doradził w danej sprawie. To wysłuchanie jest tym co ja doceniam najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To że jak mam problem i o tym mówię to mimo ze z boku te rozmowy wyglądają na smianie się z tego problemu to sens tych rozmów jest całkiem poważny ale wszystko przekazujemy sobie w żartobliwy sposób i pomaga to o wiele bardziej niż typowe poważne gadanie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic :D Bo ja wgl nie mam przyjaciół tylko znajome twarze :D hahaha :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoc w danym problemie wysłuchanie i zrozumienie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wcale nie mam przyjaciół i kolegów bo sa debilami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tych czasach nie ma przyjazni , przyjazn może była w czasach szkoły , teraz to jedynie jakieś kolegowanie jak coś , a co cenie w kolegowaniu ?? może żeby nie oszukiwał i nie walił w uja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, JaNcZo_wiN napisał:

w tych czasach nie ma przyjazni , przyjazn może była w czasach szkoły , teraz to jedynie jakieś kolegowanie jak coś , a co cenie w kolegowaniu ?? może żeby nie oszukiwał i nie walił w uja .

prawda teraz przyjaciel może norza wepchnąc  prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi123xd @JaNcZo_wiN nie zgodze się z wami, ja całe szczęście pochodze z czasów "ludzi starej daty" i mam prawdziwych przyjaciół z tamtych czasów, ludzi na których można liczyć o każdej porze dnia i nocy. I to właśnie doceniam w przyjaźni, że każdy z nas za drugim w ogień pójdzie. To, że jak człowiek ma doła to ten drugi usiądzie i w milczeniu przesiedzi z Tobą nawet cały dzień bo wie kiedy rozmowa pomoże a kiedy zaszkodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...