Skocz do zawartości
MisiePatysie

Casting na chłopaka MisiePatysie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, skoro tu zajrzaleś jesteś chętny na wzięcie udziału w castingu na mojego chłopaka, albo tak Cię ciekawość zżera co ja tu napisałam, że musiałeś wejść. W obu przypadkach będziesz rozczarowany. Ot temat posta miał być chwytliwy tylko po to, abyś się dowiedział, że ciągle tu jestem, mimo, iż mniej, że w dalszym ciągu trzymam rękę na batonie ( niedosłownie!) Że znów wypiłam za dużo i się nudzę pisząc durne posty :jupi:

No nie mogę stąd odejść choćbym chciała... Baton mnie trzyma i przyciąga ( no mówiłam, że niedosłownie zberezniku!) 

MisiePatysie LoF U :jupi:

 

Celowe użycie pierwiastka "męskiego" w wypowiedzi, zwracam się do Ciebie jak do człowieka, nie reprezentanta jakiejkolwiek płci :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ty nie robisz, to może Ja zrobię casting na chłopaka xd


Ktoś chętny?:wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Zoom napisał:

Skoro Ty nie robisz, to może Ja zrobię casting na chłopaka xd


Ktoś chętny?:wub:

A ja słyszałem, że @Te-Tris to ciepły chłopak więc może akurat :D @Te-Tris tylko mnie nie banuj.... to żarcik xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@d!vide Ja juz zajety ;/

edit.

nie doczytałem,sam szukasz chlopaka, pedałku z Internatu :D

@Katarzynka;) polecam @d!vide przeważnie lubi chłopców popychać i byc popychanym,ale i czasem kobieta nie pogardzi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie Misia nabrałaś a już chciałem brać udział w castingu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisiePatysie

Mając w pamięci nasze rozmowy, ich treść oraz Twoją osobę dobrze zakładałem że to prowo, a Ty zapijasz starość(dojrzałość) po nocach szukając na dnie szklanki sensu życia i sposobu na poradzenie sobie z nudą..

A od tego tylko włosy siwieją, mi przynajmniej, mi wyłącznie;))..

Też powiem że trochę tęsknię, choć nigdy bym się publicznie nie przyznał że trzymam rękę na batonie i mi tęskno
747.gif

Wpadaj częściej, ja od jutra (jakoś wieczora) będę chyba mógł wreszcie grać normalnie więc byłoby miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lamie ja od urodzenia jestem SiWy hahaha :D @MisiePatysie trzeba kiedyś na discordzie pogadać wypić i pośmiać np i zagrać w coś na kurniku. Zawoła się @JaNcZo_wiN i @Adi-Fantasti i będzie elegancko :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MisiePatysieOj Kochana Nudzisz? się :D wiesz zawsze można coś znaleźć dla siebie albo rozwijać swoje umiejętności właśnie nawet przed kompem jak by nie było np grafik albo robienie intro można też w coś popykać ze znajomymi online nie tylko Counter strike :D jest mnóstwo tego tylko zależy to od ciebie za co się weź mniesz i będziesz spędzała swój czas ja zawsze spędzam czas na składaniu stacionarków i lapków nawet jak nie mam żadnego to swojego rozkręcam grzebie i skręcam nawet składam rower nie jeden chociaż jeszcze nie poskładałem garażu blaszanego pod motocykl ale to kwestia czasu bo mam inne zobowiązania ważniejsze :D ale tak jak mowie jest mnóstwo tego co możesz w danej chwili porabiać a jeśli czujesz się samotna to cię rozumiem i polecam kotkę albo pieska :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaNcZo_wiN pitolisz.... pierwszy byś mi do łóżka wskoczył :D

@reikon  nie mój pesel, ale dziękuję :) 

@Lamie tam zaraz zapijam... ledwo 2 piffa przy robocie ;) przesadzałam kwiatki w ogródku i jakoś tak się fajnie piło ;) i współczuję Ci, że siwiejesz, oczywiście nie mogę postawić się w Twojej sytuacji, gdyż sama oczywiście nie mam z tym doświadczenia, oczywiście...

@>SiWy< bardzo, ale to bardzo dobry pomysł :) genialny wręcz... Z chęcią Was usłyszę ;)

@GeT ano zdarza mi się nudzić, szczególnie kiedy 3/4 dnia pracuje, a później nagle nic, zero do roboty, jakoś tak mi nieswojo ;) co do hobby jakbyś przeszukał HE to zdaje się, że byś coś niecoś o tym znalazł, ponadto również lubię zajęcia manualne jak majsterkowanie, tylko szkoda, że mój mąż później musi wszystko naprawiać, bo widzisz, rozłożyć to wszystko potrafię, gorzej ze złożeniem, klasyczny syndrom "pozostałych śrubek bez zastosowania" :jupi: nie czuję się samotna :) mam trzech wspaniałych mężczyzn koło siebie i sukę, która ma perdolca :D ale ogromne dzięki za rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katarzynka;) chciałbym wystartować jako pierwszy, ale do ŁDZ mam daleko i jestem za młody na Ciebie 😄
Kurrrła, taka ładna kobita, a chłopa ni ma 😞
Jak to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@k3b nie stac cie na Kaske , tam musi być gruba wypłata na konto i z tego co wiem to lubi sportowe samochody , drogie torebki i szampan don perignon wiec sobie odpusc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JaNcZo_wiN Jak nawinę Kaśce Dwa Spojrzenia Hemp Gru to od razu mnie zechce 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...