Skocz do zawartości
ヅпорєヅ

Rezygnacja z Admina nope

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ヅпорєヅ napisał:

Rezygnuje z Armina na tej sieci ponieważ gram w go i tam poświęcam czas adminowaniu

ci co dawali na tak , razem z mną na czele ..........jedno wielkie rozczarowanie , jedno jest dobre , już tu admina nie dostaniesz , bajo bongo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

plułem sobie w brodę, w Twoim podaniu było 6vs6 w głosach a ja miałem być przeciwny ale z pewnych przyczyn po prostu nie wyrobiłem się by w pełni opisać moje zastrzeżenia. 

Finalnie więc otrzymałeś władzę.

Cieszę się że tak potoczyła się z Tobą historia gdyż teraz mamy na przyszłość nauczkę, by z dużo większą rezerwą i roztropnością podchodzić do podań.

Życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia i byś w przyszłości jednak częściej, szczegółowiej  rozważał swe decyzję by innym bez potrzeby nie zawracać gitary.

eC4Qb8q.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dostaniu admina na serwie byłeś z 5 razy  :D Szkoda że tak wybrałeś no ale cóż 

Powodzonka mordo tylko następnym razem pomyśl bardziej nad tym co robisz  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja go wogóle nie widziałem na serwerze ale on mógł grać w inne godziny. Jeszcze cię w wcale nie widziałem. Życzę powodzenia mordeczko.

@JaNcZo_wiN Sorry za pisownie.

By ♟JaNcZo_wiN,

Brak poprawniej pisowni , ostrzeżenie słowne , następnym razem +1

By ♟JaNcZo_wiN,

Poprawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak myslalem ze tak bedzie bo nawet na forum go nie bylo widac po otrzymaniu admina wiec to podanie bylo chyba tylko po to zeby sprawdzic kto bedzie na Tak a kto na Nie. hahaha
Takze teraz trzeba bardziej patrzec na to kto podanie sklada bo szkoda dawac Adina na miesiac jak itakj ani jednego bana nie da na serwie .
Siemano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ヅпорєヅ napisał:

@>SiWy< bany dawałem na serwie i zobacz moje godziny ^^ potem pierdol głupoty jak reszta siema <3 

Widze ze nasz mlody kolega ma nie wyparzony jezyk .
Ale mi to zwisa i powiewa co ty mlody piszesz i mozesz klanc ile chcesz to swiadczy tylko o twoim wychowaniu i braku kultury .
@Mala_ja plusik sie mlodemu nalezy za przeklinanie bo regulamin zna bo adminem byl hahahaha :D
Nara elo mlody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.