Skocz do zawartości
Katarzynka;)

Baton- odwołanie ze stanowiska

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

z tej strony Mała Kasia!

Jako, że świat pędzi szybciej niż PiS wygłasza nowe obietnice wyborcze zastanowił mnie pewien temat.. A co by robił Baton gdyby nie miał forum na którym zbija kilka tysięcy miesięcznie? Gdyby nie nasza społeczność, która sponsoruje jego zachcianki w postaci motocykli, wyjazdów?

PYTANIE BRZMI

CO ROBIŁBY BY BATON GDYBY NIE FORUM H-E?

czekam na wasze propozycje.

 

Dla najlepszej propozycji przewiduję bardzo ciekawą i osobista nagrodę. Nadmieniam, że będzie ona z moim podpisem!

 Myślę, że warto :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca w Macu znajdzie się dla każdego :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Nasz Batonik, ale ja to na pewno dalej jarałbym blanty XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej,to By biegał za swoim ogonem,który by był wtedy mało warty. Pisałby szybkie CV i robil zdjecie telefonem do tego oto "dokumentu" w Biedronce mało miejsc pracy,ponieważ starsi wyjadacze,nie chcą odejść na niską emeryture... W Tesco też zbytnio nie biorą. Co do pracy na wsi,trzeba chociaż umieć machać widłami,a to ciężka praca,za mleko i ser + 1300netto. na Rumuńską pandę tez robić by nie chciał,to praca siedząca,rękę też trzeba mieć wyćwiczoną... dobry akcent,też się ceni.Słowa "Pan da,pan da złotóweczke" tez trzeba jakoś wymówić..Menel to tez ciężki zawód,spanie pod mostem,załatwianie się na PKP,picie taniego piwa Brewera z Dino.Zostaje Mu tylko jedna opcja,lizanie Mi stóp,za 3,50zł brutto.

Ten tekst,nie jest po to aby kogoś obrazić @batonik Ciebie,myślę że masz poczucie Humoru i nie dasz warna.Tyle ode mnie,serdecznie pozdrawiam sieć H-E :5870c5c7c2ac5_D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę że nie jeździłby na moturach tylko na rowerze :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nikt nic ciekawego nie napisze do końca tygodnia nagrodę otrzyma Lamie. !!! 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, nie no  Lamie powiem Ci możesz pisać książki sensacyjne😂

Ps. W Sandomierzu wystarczy nam już jeden Ojciec Mateusz:P  Ojciec Baton niech patroluje Tbg 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ilustracje do tego opisu @Lamie i możesz szukać miejsca w księgarniach 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robił by na kasie w Biedronce xd pozdro @batonik wybacz 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może by grał w cs'a nie to co teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...