Skocz do zawartości
  • 0
vexi

[1.6 CS:GO MOD] Nie wiem czy tutaj ale no

Pytanie

Dostałem bana nie wiem za co ale dość śmieszna sytuacja gdzie płakał na mnie cały serwer beka xd

"On jest nowy graczem i tak gra musi być odpalony"

[BAN]-------------------------------------[NA] 
|||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
|||Twój Nick: vexi 
|||Twoje IP: ************ 
|||Steam: STEAM_0:0:2558935 
|||Admin banujący: KapiBarek92^ 
|||Powód: Nie kryj sie, widac wh 
|||Data bana: 22.04.2018 - 22:01:15 
|||Zbanowany na: Na zawsze 
|||Pozostało czasu do końca:  
|||Koniec bana: Nigdy 
|||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
[SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 

Takżę pozdrawiam płaczący serwer jaki i adminów na non steamie w 2k18 lol 

Czekam na rozpiskę demka ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Demko

https://www15.zippyshare.com/v/rX1t4FRA/file.html

~11:11 - wybiega patrząc na model, nie na miejsce, gdzie ów model może się pokazać i dalej, gdy model się schował na lewo, on biegnie obczajając model na wprost za kolumną;

~ 11:26 - skąd wiedział, że będzie po lewej i dlaczego nie zwracał uwagi na wprost? Wygląda ewidentnie, jakby krył się z wh dyskretnie chyląc się w stronę modelu za skrzynką;

~ 11:40 - wychodzi wcelowany, owszem, strzelał tt stamtąd, ale zastanawiająca perfekcja intuicji;

~ 12:01 - biegł model za kontenerem, mógł się wychylić z lewej i prawej strony, w momencie, jak model (normalnie niewidoczny) przebiegał za kontenerem, Vexi już zwrócił uwagę na przejście między dwoma kontenerami, ponownie zastanawiająca perfekcja intuicji;

~ 13:57 - wychodzi wcelowany w model;

~ 14:16 - idealnie wcelowuje się w modele zanim pojawią się znad ziemi schodząc z góry, słyszy je, ale słuch kierunkowy? hm

Generalnie wygląda, jakby podświadomie rzucał okiem na modele. @Lio twierdzi, że kolo gra podobnym stylem do niego, styl gry Lio jest specyficzny, ale Lio też ma sprzęt, który daje przewagę ;) (Lio, teraz musisz się wypowiedzieć, elo)

EDIT: Dodam, że kolega miał bana na kilku serwerowniach (dostawał UB), więc nie tylko ja mam srogie wątpliwości, co do jego "czystości" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie rozpisuje dem, zazwyczaj, (wolę moje subiektywne odczucia, też je tu przedłożyłem) niemniej jednak ten przypadek zmusił mnie do wytężonej pracy;p

palone + / czyste -

11:11 - brzydka akcja, strasznie modelujesz, aczkolwiek nie ma prefire, widać na 1/4 prędkości że masz niezły refleks ale mimo wszystko 6y zmysł.. +

11:26 - biegnie po prawej stronie pochylni, nie musi patrzeć wprzód bo chroni go kontener. Aczkolwiek jest do dość dziwne miejsce żeby rozglądać się za CT +/-

11:40 - nie patrzy po lewej na statku, tylko od razu wchodzi wcelowany po prawej, specjalnie obejrzałem kilka razy w zwolnionym tempie (1/4) żeby zobaczyć czy po ustawieniu 2óch TT bym wiedział gdzie może być CT, wątpię.. +

12:01-12-07 - cała ta akcja to jakaś komedia.. Co prawda widział że chłopaczyna wbiega za kontenery ale idealnie przewiduje momenty w których się wychyli, robi to 2 razy.

Aczkolwiek jest tu też skan w 12:04 który pozwala stwierdzić że mógłby sprawdzić że po lewej kontener jest czysty więc tamten wyleci z prawej +/-

12:30 - ????????????????????????????? ... (niesamowite pozycjonowanie śmierci przeciwnika do jego położenia.. +

13:30 - normalne zachowanie, bez wątpliwości (nie wiele tego mamy w tym całym demie..) -

14:03 - zobaczcie w zwolnionym tempie 1/2 | 1/4 ... +

14:16 - w zwolnionym tempie widać że wcelowanie nie jest idealne gdy dochodzi do samego ukazania się przeciwnika, niestety jednak kolego mierzysz przez ciągle przez kontener w CTka do momentu gdy się pojawi..

Nie chcę ferować wyroków bo niestety demo jest za krótkie, widać też trochę umiejętności w grze (Akcja na BS gdy próbuje zasztyletować/zanożować CTka, ładnie wyczekane, bez nerwów + widać znajomość mapy oraz sensowny movement). 

Na podstawie tego dema skłaniałbym się w stronę BANA, aczkolwiek muszę zagrać asekuracyjnie gdyż to jest zaledwie parę 7 czy 8 m gry a wątpliwości wciąż zostają..

Proszę o opinie GA i adminów z #3jki.

Mieliśmy tu w przeszłości też kilku gagatków którzy mając pewne umiejętności mimo wszystko grali z WH specjalnie maskując swoje zachowania, tak byśmy mieli wątpliwości i tutaj też dostrzegam ten wzór choć mogę się mylić.

tenor.gif?itemid=4424847

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

+ czysto, - odpał, +/- nie wiem.

11:15 - Celownik idealnie na modelu. -

11:28 - Dobra orientacja. -

11:40 - Ładne wyjście od razu wcelowany. -

od 11:55 do 12:05 cały czas wie gdzie wyjdzie przeciwnik. - 

14:08 - Interesujący instynkt -

Na końcu po rozdawał pesteczki z jaką orientacją w terenie o.O

WH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jak dla mnie to doszukujecie się wh na siłę. Nie zbanowałbym na pewno na podstawie tego dema.

~11:11 wyszedl normalnie bardziej chcial schowac sie za skrzynke niż celować na ct uciekajacego za nią. to że patrzy sie na model oddalony dalej to zbieg okolicznosci

~ 11:26 koles idzie po pake trudno sie nie spodziewać że bedzie jakis kamperek za skrzynką + nie modeluje w niego, dopiero jak go zauwazyl

~ 11:40 nic nadzwyczajnego jeżeli kolega strzela sie z typem w tamtej lokalizacji to ct raczej musi byc na bs zreszta widać go już przez siatke

~ 12:01 słychac ct przebiegajacego za kontenerem, nastepnie koles się chowa nieznacznie zeby obrac cel po drugiej stronie nie bedąc przy tym narazony na ostrzał z poprzedniej pozycji ct (środek kontenerów)

~ 13:57 słychać i widać dobry strzał wycelowany z lepszej pozycji niz w przypadku ct

~ 14:16 słychać go wcześniej jednak typek nie jest pewien czy wyjdzie dołem wiec po chwili zwłoki sprawdza góre

Gracz gra z głową takie są moje wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Oglądając demko :

- zakładam, że gracz może znać mapę
- zakładam, że potrafi grać z radarem
- na serwerze jest bullet damage detector 
- czysto
- brudno

DEMO KAPIBARA:

~11:11 - wybiega patrząc na model, nie na miejsce, gdzie ów model może się pokazać i dalej, gdy model się schował na lewo, on biegnie obczajając model na wprost za kolumną; pierwsze sekundy to wybiegł tak na niego bo go słyszał (HLTV i POV tak samo słyszę te akcje),  potem modelowanie nie jest takie oczywiste, bo w przypadku gdzie wychylił się za winkla i potem jest od razu następny winkiel i celownik na nim to przypadek.

~ 11:26 - skąd wiedział, że będzie po lewej i dlaczego nie zwracał uwagi na wprost? Wygląda ewidentnie, jakby krył się z wh dyskretnie chyląc się w stronę modelu za skrzynką; normalna akcja, paka leży to ktoś musiał zabić typa co go niósł, druga sprawa to wychylając się w taki sposób ma zapewnione widzenie aż 4 miejsc jeśli ktoś by się tam krył i na cichacza wychylał to by prawdopodobnie szybciej zareagował

~ 11:40 - wychodzi wcelowany, owszem, strzelał tt stamtąd, ale zastanawiająca perfekcja intuicji; Patrzcie jak są ustawione jego ziomki

~ 12:01 - biegł model za kontenerem, mógł się wychylić z lewej i prawej strony, w momencie, jak model (normalnie niewidoczny) przebiegał za kontenerem, Vexi już zwrócił uwagę na przejście między dwoma kontenerami, ponownie zastanawiająca perfekcja intuicji; Oberwał od tego ct trochę, dodatkowo ta konformacja za dużo trwała, musiał się schować 

~ 13:57 - wychodzi wcelowany w model; zbieg okoliczności - to było peakowanie na mida, a ten typ był na rampie z TT, potem już wszystko słyszał

~ 14:16 - idealnie wcelowuje się w modele zanim pojawią się znad ziemi schodząc z góry, słyszy je, ale słuch kierunkowy? hm
Najlepsze jest to, że już w 14:03 (dokładnie w tej sekundzie) widać głowie innego CT, potem wychyla normalnie i dopiero jak widzi przeciwnika to wychyla (demo HLTV po mi POV ucina do 14:10)

DEMKO LAMIE:

12:30 - ????????????????????????????? ... (niesamowite pozycjonowanie śmierci przeciwnika do jego położenia.. +
Pierwsza śmierć przeciwnika to poleciała krew, a tego typa na podeście słyszał od dłuższego czasu

Potem wasze rozpiski są bliźniacze.

Dla mnie czysto, jak macie jakieś wątpliwości to poproście @Złoty, żeby się dołączył. 

Tak btw, Panowie z administracji to gracz nie dostosował się do wzoru a wy go obsługujecie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

11:11- słyszał w tamtych rejonach, skanował normalnie przez skrzynke a ten model na wprost to był przypadek 
11:26- no też bym zrobił jak on jeszcze wiedząc że paka tam leży a przeciwnik zbyt wielu możliwości kampy przy pace nie mial
11:40- slyszal no i jak @Lio napisał, sojusznicy tam patrzyli więc logiczne  że tam będzie

12:01- na 1/2 slychac kroki za kontenerem więc wiedział że gościu się nie cofnie więc wyczekał
13:57- przypadek, myślał ze tam w rogu ktos sie skampi
14:16- jak wychylal napierw go zobaczyl, potem strzelil

Czysto. UB

Nick vexi
SteamID STEAM_0:0:2558935
SteamCommunity ID 76561197965383598
Adres IP 82.17.223.251
Typ Bana SteamID
Powód Bana Nie kryj sie, widac wh
Wykonano 22.04.2018 - 22:01:16
Długość Bana Odbanowany
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez KapiBarek92^
SteamID Admina STEAM_0:0:15036153
Zbanowany na 3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|

|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.