Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Poczekamy aż @Macius v2 dostarczy demko, wczoraj byłem na serwerze i twój kolega powiedział że siedzieliście obok siebie podczas gry, czyli mogliście sobie podpowiadać  . . . zgodnie z regulaminem ... 
17. Podpowiadanie sobie będąc jednocześnie na jakimś komunikatorze głosowym w grze: ban na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

https://www52.zippyshare.com/v/6ogQxH49/file.html

12:03-Jedziesz po modelu 

12:18-widziałeś typa wczesniej ale moglo już go tam nie być tak ?

12:33-Idealnie po modelu.

12:41-przez ściane prosto w typa ktory przebiega obok ??????

12:43-Zauważyłeś 2 typow przez drzwi i celownik jest prosto w nich ? Może zbieg okoliczności ^^

12:48-Otwierasz drzwi widzisz kolesia na widoku ale celujesz w gracza ktorego nie widzisz bo stoi za murem ?

Demko krótkie.Oglądał Cb także @Kapibar więc jeżeli mało może on się też wypowiedzieć.A zresztą na demku jest czat więc sam potwierdził że jesteś odpalony i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

12:03- za modelem
12:04- idealnie wcelowany w model Kapibara 
12:33- slychac ze za sciana cos tupie
14:44- tez po modelu zahaczyles typa co biegl
12:46- w model GeT patrzy 

Dla mnie spalone. Mimo że słychać że ktoś tam jest to po modelach śmigasz i tak.
Ode mnie brak UB.

5a70b40d995d8c808d0e49295dca5186fcdda9cd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Tradycyjnie: + oznacza czysty - oznacza spalony

• ~ 12:04 - spojrzał na model, spróbował wyskoczyć, by ujrzeć wroga, skąd wiedział, że tam będzie... a potem modelowanie przez kontener; -
  • ~ 12:18 - normalny tym razem wychył, tutaj akurat czil; +
  • ~ 12:32 - i jasność na niego zstąpiła i umysł jego oświeciła, a model oto oczy jego zwabił i nas w zadumę wprawił; -
  • ~ 12:41 - a ty ty, ładnie tak na model zerkać? Może i przypadkowy ruch myszki w tym akurat wypadku, bo niewielki ruch, dlatego pół na pół; -/+
  • ~ 12:43 - sporo typów biega, ale i tak po modelu i na ułamek sekundy się zatrzymał, podejrzane; -/+
  • ~ 12:48 - idealnie wcelowany, ale w sumie stał na wprost niego, a z drugiej strony może zerkał na model za paletami? -/+
  • ~ 12:51 - słychać, ale i tak wcelowany, dokładność bardzo zastanawia; -/+

Jak widać na nagraniu, ja powiedziałem @Macius v2 aby banował, bo dla mnie to wh było dość widoczne, a Maciuś już nagrywał, więc nie chciałem mu włazić w barłóg 😛

Gdyby ktoś miał wątpliwości, czy to wallhack (NA PEWNO NIE JEST CZYSTO), to tuż po wyjściu głos uzyskał jego adwokat osobisty, który bronił kolegę @Nemo Destrukto stwierdzając, że razem obok siebie siedzą i on WIE, że kolega nie ma czitów. Załóżmy przez chwilę, że kolega nie ma wallhacka, w takim razie, jeśli to komuś poprawi nastrój, zmieńmy kwalifikację na korzystanie z zewnętrznych komunikatorów. Czy to coś poza tym zmieni? Nie. Czy demko jest czyste? Nie. Czy @Te-Tris dostanie kiedyś UB od VACka? Nie.

I tym silnie negatywnym akcentem pozdrawiam, a Panie całuję! 😛

niegrzeczny.jpg.d3fbc471474f83310d9ad962c060fc40.jpg

By Sevral,

Zmieni !!! jak kolega wejdzie na serwer to też dostanie bana !!! nie kłamuj mi tu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟polos4
      Skarga na: Góral 
      Data zdarzenia 21.06.2017
      No co w grze : polosa4ello
      Opis sytuacji: Consola widzi bana, którego ja nie dostałem. Restart routera nie pomógł

[BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: [RO] Jucator 
      |||Twoje IP: 89.64.19.120 
      |||Steam:  
      |||Admin banujący: G�ral 
      |||Powód: Czitowanie 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 
      Kicked :"Jestes zbanowany, sprawdz konsole."

• Przez ♟Narczi``
      Nick w grze: Narczi``
      Data zdarzenia: 04.10.18
      Serwer:4#|CS:GO|DD2 MAPS|BaToN POLAND|RESTART 15.08|SKINY|FREE VIP 22-09]LOSOWY VIP|ASYSTY
      Admin robiący screeny: _Strzel3c ?B4DF0RM 
      Screeny: https://www57.zippyshare.com/v/q8BsfNbl/file.html
    • Przez ♟kuba480
      Nick w grze: kuba480
      Data zdarzenia: 30.09.2018 - 19:51:46 
      Opis sytuacji: Dziś grałem na serwerze nic mi nie wychodzilo wiec pomyslalem ze sproboje z czitami ale wlaczylem je na 10 minut max zobaczyc jak sie gra.Gdy chcialem je juz wylaczyc dostalem bana,tak wiem ze za to jest perm ale to taka pierwsza sytuacja ktora sie juz nigdy nie powtorzy. Prosze o unbana.

• Przez ♟qwe[t]
      Nick w grze:qwe [t] Vietnamos ;)
      Data zdarzenia: 28.09.2018
      Serwer: 2# BaToN POLAND |!KONKURS!|4 maps|SKINY|MEDALE|RS|FFA|
      Admin robiący screeny: honor
      Screeny: https://megawrzuta.pl/download/20d5feef31365a9c24ac8c3bd5532478.html
      https://megawrzuta.pl/download/e6e08c7157d03b521e466b35eadaa63f.html
    • Przez ♟zuza 1
      Skarga na:Acid drinker Data zdarzenia:przed chwila 
      Nick w grze:zuza 
      Opis sytuacji:no co gram sobie jak zawsze i dostaje bana za wh bo jakiś pajac za przeproszeniem nie nosi slcuhawek i 1 raz gra na mapie i nie wie jak grac i jakie miejsca się sprawdza 🙂