Skocz do zawartości
  • 0
Maleństwo

Problem ze steam

Pytanie

Pomocy ludzie!  

Mój brat ma problem ze steam a ja nie mam pojęcia co to może być. 

A wiec: jego laptop przez mało kompetentne osoby zaczął być "czyszczony". Po wszystkim jego steam zaczął wariowac. Instalacja ponowna i ponowne zalogowanie nic nie dało. Za każdym razem przy każdej z wielu gier wyskakują różne błędy. Nie mam pojęcia o co może chodzić.  

20180520_115157.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

hmm do końca ciężko będzie mi pomóc stąd przez forum znaczy się podejrzewam że robiliście format a tutaj dużo role odgrywają nie tylko aktualizacje systemowe jak i sterowniki karty graficznej i DirectX jeśli sterowniki były instalowane z płyty oryginalne i jest to karta z rodziny nividia ge froce gtx to na stronie są sterowniki aktualne do pobrania wraz generacja a na tym poradniku robiliście tą rozdzielczość którą ktoś podpowiedział trzeba tylko edytować plik notatnikiem i znaleźć rozdzielczość i wpisać taką samą jaką macie ustawioną na pulpicie i zapisać zmiany. polecam też uważnie przeczytać ten poradnik co up dał @Sevral jesli on nie pomaga to spróbować instalować aktualki może pomoże nie spotkałem się z takim błędem jest to crash gry nie steama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
9 minut temu, Mala_ja napisał:

Komp był czyszczony ale nie po formacie. Każda gra ma inny błąd co mnie dziwi 

Tutaj doshonored 

20180520_175609.jpg

Tutaj ewidentnie widzę usunięte pliki z gry O.o gra uruchamiana przez steam nie potrafi znaleźć lokalizacji pliku dishonored.exe bądź pliku exe ktory jest aplikacją do uruchomienia gry reinstalowaliście może gry bądź w steam zmienialiście folder steama do zainstalowania gier?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Zaraz będę to sprawdzać bo to mój bracik robił a teraz ja mam zagadkę hahaha

@GeT z tego co młody mówi to coś mu zaczęło swirowac i odinstalowal steam i zainstalował go na nowo. Nic nie chce działać teraz a w każdej grze pokazuje się błąd. 

Szlag mnie trafia bo ja w tym Zielona jestem a dziś nie znajdę nikogo kto mu to zrobi w jakimkolwiek punkcie. 

@GeT faktycznie patrząc po plikach to ma pliki z pierwszego instalowania z kwietnia 2017r i w innym miejscu pliki z datą wczorajszą. A teraz co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
27 minut temu, Mala_ja napisał:

Zaraz będę to sprawdzać bo to mój bracik robił a teraz ja mam zagadkę hahaha

@GeT z tego co młody mówi to coś mu zaczęło swirowac i odinstalowal steam i zainstalował go na nowo. Nic nie chce działać teraz a w każdej grze pokazuje się błąd. 

Szlag mnie trafia bo ja w tym Zielona jestem a dziś nie znajdę nikogo kto mu to zrobi w jakimkolwiek punkcie. 

@GeT faktycznie patrząc po plikach to ma pliki z pierwszego instalowania z kwietnia 2017r i w innym miejscu pliki z datą wczorajszą. A teraz co z tym zrobić ?

najlepiej odinstalować gry i zainstalować je na nowo oraz usunać pliki z gry w steam gdzie jest zainstalowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi