Skocz do zawartości
CooLerr87

Zgrupowanie w Juracie przed MŚ2018

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zagorzałym kibicem Reprezentacji Polski, obserwuje każdy krok naszej kadry, która tym razem jest na zgrupowaniu regeneracyjnym w Juracie :)
Jak myslicie kogo zabierze Nawała ze soba do Rosji ? 

Są tu zagorzali kibice RP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peszko , jędzejczyk , Mączyński , Cionek , Wilczek , I tu was zaskocze Pazdan ,jak dla mnie aut , i dlaczego ?

Peszko- katastrofalna forma w Lechii , nie dało się oglądać tej drużyny w ekstraklasie z Sławkiem na prawej stronie (Szymański z Legii za niego)

Jędza- Siedzi w legii dla wysokiego kontraktu (820 tys euro rocznie) , średniej klasy obrońca , dla mnie taki zapchaj dziura , jezdziec bez głowy (za niego Kamiński).

Mączyński- po kontuzji . jak był zdrowy , nic w Legii nie pokazał takiego co zasługuje na powołanie na MŚ. (Żurkowski z Górnika Zabrze)

Cionek-  nie będę pisał dlaczego , bo znów powiedzą ze rasistą jestem , (za niego Bednarek) , dziwi mnie jedno , czemu Nawałka nie powołuje Bartosza Salamona , przecież razem z Cionkiem grają w tej samej drużynie i w parze występują w obronie. Domyślam się, że nasz trener przywiązuje się do nazwisk.

Wilczek- Czemu ?? bo to średni klasy snajper , Teo, Milik , Lewy , Kownacki dla mnie wystarczające jeżeli chodzi o atak.

Pazdan- obejrzałem w tym sezonie z 15/20 meczów Legii i gdzie nie padła bramka to tam Michał coś zawalił , albo nie pokrył albo zle się ustawił , można mieć życiowy turniej jak na euro , ale takie coś zdarza się raz w karierze , nie ma co ukrywać to średniak ligowy ,jak był by dobry , dawno grał by za granicą w Bundeslidze albo innej liczącej się lidze zachodniej. Za niego brał bym młodych typu Robert Gummny z Lecha Poznań , lub Salamona. Para środkowych obrońców dla mnie to Glik , Bednarek.

Ale znając przywiązanie do nazwisk , odpadnie  tylko , Wilczek i Peszko , chodz ręki nie dam sobie uciąć, bo wszystko zależy od Nawałki.

ps bardzo się ciesze , że nie ma tego Ukraińca z Jagielloni w naszej drużynie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co w ogóle obstawiać jak i tak Polska nie wyjdzie z grupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można tak mówić @Katarzynka;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, gramnawhtylkoniebanujcie napisał:

Jak można tak mówić @Katarzynka;) 

bądźmy realistami :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Katarzynka;) napisał:

bądźmy realistami :v

Jak wyjdą to stawiasz każdemu 0,7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Katarzynka;) napisał:

po co w ogóle obstawiać jak i tak Polska nie wyjdzie z grupy?

Dwa lata temu pisano tak w gazecie wyborczej a mówiono w TVN że polacy nie wyjdą z grupy...
Patrząc na to ilu naszych zawodników na dzień dzisiejszy gra poza granicamy kraju powinno dawac do myslanie właśnie takim osobom jak Ty :)
Głowa do góry jak Polacy wyjdą z grupy osobiście z zagranicy wyślę Ci flage z pozdrowieniami żeby patrzeć na realia a nie na to jak się gra w meczach towarzyskich :) 

Katarzynka 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, CooLerr87 napisał:

Dwa lata temu pisano tak w gazecie wyborczej a mówiono w TVN że polacy nie wyjdą z grupy...

oho to już widzę, ze nie pogadamy :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie wystarczy konstruktywna rozmowa i byc może ale to może dojdziemy do konsensusu i zalatwimy soór :) 

Kasia 😘

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycze chlopakom jak najlepiej ale prosze nie pompujmy balonika... To, ze nasi graja za granica to nie znaczy nic, gdyz pilkarze z Japonii, Kolumbii czy z Senegalu tez graja poza granicami swojego kraju.

Mecze towarzyskie nie pokazaly ze jestesmy solidna marka dla ktorej awans to bedzie kwestia formalnosci. Przeciwnikow mamy trudnych (oczywiscie sa to Mistrzostwa Swiata nie ma co sie dziwic) chociaz dla niektorych kibicow Senegal i Japonia to slabe druzynki, a takimi nie sa... Dla mnie sam fakt, ze jestesmy na tych zawodach jest sporym sukcesem i oczywiscie bede sie cieszyl jak chlopaki wyjda z grupy ale tez przesadnie sie nie zdziwie jak odpadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...