Skocz do zawartości
HarryFireBlade

Podanie HarryFireBlade

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HarryFireBlade

Staż w cs'a: 15 lat temu grałem 3 lata i teraz po dłuższej przerwie od ponad 2 lat na Batonie

Ile dziennie grasz na serwerze (link): różnie, w tygodniu szczególnie wieczorami godzinka do 3 w weekendy sporo więcej. https://www.gametracker.com/player/HarryFireBlade/31.186.83.188:27081/

Gdzie miałeś/aś admina: Nie miałem nigdzie adma, teraz gram tylko na batonie a lata temu była to gra głównie na LAN-ie w kawiarence (takie coś wtedy istniało i był tam rodzinny klimat jak tutaj)

Gdzie masz admina: Nie mam nigdzie i mam nadzieje że tutaj będzie mój debiut i tak zostanie.

Dlaczego właśnie ja: Dlaczego właśnie ja? no właśnie. Może nie jestem ewenementem co do rozpoznawania cheatków ale sporo ich zgłaszam na u@ i na sb.  Chciałbym pomóc Batonowej rodzinie w utrzymaniu kultury na wysokim poziomie i jakości gry na #3 bo tam cały czas gram i akurat bardzo rzadko zdarza się że jest admin w czasie kiedy jestem na serwie. Wiadomo nie jestem ideałem ale szczególnie nie lubie gości którzy cisną po rodzinie a takich niestety coraz więcej na serwerze. proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam Harry 🙂

Kontakt: Forum PW, GG, Steam, Popularny Facebook, mail.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek+

Zgłoszenie jedno bo jedno ale jest +

często mi zgłasza graczy na s@^^ +

Gra bardzo długo u nas +

Gra często o późnych porach +

zwraca uwagę  gdy ktoś przejawia brak kultury nawet gdy nie ma admina +

Ja jestem na TAK,  mogę wziąć go pod swoje skrzydła i mu pomagać gdyby czegos nie wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZGŁOSZENIE 1 DEMKO WIELKIE TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#edita zrobie bo słabo specyzowałem a boje się warna i takie tam regulaminowe sprawy,

1. BO FAJNY JEST TAK

2.BO DAJECIE NA TAK TO JA TEZ TAK

3.BO NIE WIESZ CO TO SARKAZM WIEC TEZ TAK 

4.CO MI JUZ NIE WOLNO NAPISAĆ KOMUŚ TAK ?? TAKA CENZURA JPRD HAHAHAHA ,WIEC TEZ DAM NA TAK

PS MOZECIE NAPISAĆ ZE MAM SIE NIE WYPOWIADAĆ W PODANIACH , JA POSTY SOBIE DOBIĆ CHCE WIEC W CZYM PROBLEM ?

DODAM DLA SZCZEKACZY BO MNIE JUZ WKURZYLISCIE JAK BLOKOWALISCIE ADMINÓW I PODANIA NA #1 BOOOOO , NIE MA DEMEK , BOOOOO NIE MA ZGŁOSZEN I ROZPISEK ,A JAK WASZ KOLEŻKA JEST TO W DUPIE REGULAMIN A CO TAM . WIDAĆ ZE GŁOSOWALIŚCIE NA NOWOCZESNĄ /PO TEN SAM SPOSÓB BYCIA :D , WIEC NAPISAŁEM NA TAK I TEŻ MACIE PROBLEM CO ZA LUDZIE JPRD 

OGOLNIE JESTEM NA TAK 

By Olka91^,

Słabo sprecyzowana opinia... Po co ten sarkazm ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MEGA  TAK

Wiek+

Bardzo często zgłasza podejrzanych typków na u@ + 

Jest spoko gościem i się każdy z nim raczej dogaduje, więc to też jest +

Gdy ma wolny czas to siedzi na serwie długo +

Gra bardzo długo u nas +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiek+
Demko umie nagrać +
Steam +
Grałem pare razy i z kultura problemu nie było +

Adminów nigdy dość. Tak.

Najlepiej kręcić awanturę ale tutaj na nie bo nie przepadało się i brak demek był problemem http://home-edition.eu/topic/15549-podanie-na-4/ a tutaj już nie był problemem http://home-edition.eu/topic/15755-podanie-o-slota-amelia-afm/ bo #1 i znajomy z serwera. Także zanim brudy zaczniecie wyciągać popatrzcie na swoje rączki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Te-Tris napisał:

Wiek+
Demko umie nagrać +
Steam +
Grałem pare razy i z kultura problemu nie było +

Adminów nigdy dość. Tak.

Najlepiej kręcić awanturę ale tutaj na nie bo nie przepadało się i brak demek był problemem http://home-edition.eu/topic/15549-podanie-na-4/ a tutaj już nie był problemem http://home-edition.eu/topic/15755-podanie-o-slota-amelia-afm/ bo #1 i znajomy z serwera. Także zanim brudy zaczniecie wyciągać popatrzcie na swoje rączki.

Jeżeli się dem nie kręciło to raczej problem był, co do Ameli sam byłem na nie, ale wydaje mi się, że Janczo po prostu chciał, aby zrobić coś z #1 i znalezc chętnych tam do adminowania.Pozniej sie okazało ze facet miał problem bo dem nie potrafił kręcić mimo tego, że był bardzo aktywny.Co innego gdy składasz podanie na serwer gdzie jest 12 adminów, a co innego gdzie jest 2 @JaNcZo_wiN i @Sekussofoness

Co do podania:
+Wiek
+Steam
+Aktywny
Nie wiem jak z demkami u Ciebie, podobno zgłaszasz odpalów na u@ także jeżeli @Honor nadal ma swój system podrzucania demek do oceny jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

naprawdę wiele godzin przegrał, dzięki czemu miałem okazję poznać go w wielu sytuacjach i na ich podstawię mogę spokojnie określić go jako osobę która będzie dobrym adminem.

Zawsze stonowany i spokojny, ponadto tembr jego głosu, na początku myślałem że Harry ma pod 50kę, potem @Olka91^ mi wyjaśniła że on ma po prostu dojrzały głos;)) Tak że dzieciarnia będzie się słuchać.

Trochę będzie pewnie musiał się przyłożyć do amx ale to nie jest fizyka kwantowa, będzie dobrze sądzę.

W ogólnym rozrachunku jestem bardzo na TAK

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie będę długo rozpisywał :) Bardzo dobrą atmosferę wprowadza swoją obecnością. Zna go i lubi chyba każdy. Jeśli oczywiście będzie trzeba w czymś pomóc to pomogę :)

Jestem na wielkie TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.