Skocz do zawartości
  • 0
CooLerr87

[CS:GO DD2] Skarga na admina KRZYCHU

Pytanie

Skarga na:  KRZYCHU

Data zdarzenia:  25.06 godzina 18.30

Nick w grze: CooLerr87

Opis sytuacji:  Kilka razy zgłaszałem na U@ że _NoWy_IrOn_  jest odpalony brak reakcji ze strony Admina 
zastanawiam sie po co brać Admina szczycić się nim jak ktos z nerwów przeklnie a biegac za odpaleńcem i nie reagować na info od graczy... 
Nie jest to pierwsza sytuacja gdzie zgłaszając na U@ nikt nie reaguje chociaz wiadomo kto jest adminem.
Jesli chcemy cieszyć się grą wspólnie i jesteśmy adminami to róbmy to porządnie. A jak się nie chce reagowac to po co ten Admin...

Wiem że naraże się skarga ale po 10 latach przerwy zaczynając na nowo coś co było moją odskocznią 
zauważam więcej niż nie którzy admini...  

PS. Nigdy nie zgłaszam dla jaj tylko jak coś zauważę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Popaczyłem w logach i faktycznie pisałeś na u@ a @KRZYCHU83 grał dalej tym bardziej że zgłaszana osoba okazała się odpałem. Nie pierwszy raz słyszę skargę na Ciebie w tej sprawie, także weź się za siebie i popraw swoją aktywność z adminowaniem i sprawdzaniem graczy jak i również zwracaniem uwagi/kick/ban za przekleństwa bo wgl nie zwracacie na to uwagi. Póki co zawieszam flagi żebyś przemyślał parę spraw i się poprawił. Jeżeli jest inaczej to się wypowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Odpowiem krótko, to prawda zgłaszał tyle iż wcześniej go sprawdzałem i wyglądał czysto może wyłączył, nie wiem. Lecz jakbyście nie zauważyli koleś miał już chyba 1000 fragów i dziwi mnie to że nikt wcześniej go nie wykrył. Chyba nie ja tylko gram na tym serwerze? A że najwięcej jestem na #4 to czasem też chciałbym sobie pograć! Nie muszę być adminem , najwyżej wykupie vip-a wam kasa się będzie zgadzać a ja będę miał spokój od jakiś skarg. Dajcie znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
8 minut temu, KRZYCHU83 napisał:

Nie muszę być adminem , najwyżej wykupie vip-a wam kasa się będzie zgadzać a ja będę miał spokój od jakiś skarg. Dajcie znać co i jak.

Podejście jak ta lala... wystarczyło odpisać na amx do mnie jak widziałeś chyba że masz wyj... i nawet nie zwracasz uwagi na to, że ktos to zgłasza... 
Rozumie że wg Ciebie funkcja admina to siedzenie na spekcie ?? otóż to nie bo grając wystarczy runde poświęcic na to aby sprawdzić zawodnika...
cos za coś prawda ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@KRZYCHU83 sie wypowiedzial @Honor rowniez.

@Olka91^, @Mala_ja chyba mozna zamykac.Bo wyczuwam rozprawke z tego.

Edit.Co do @KRZYCHU83 nie mam zastrzeżeń.Od czasu zmiany PB na 4maps czesto pojawia sie na #2 i powiem wam tak że on wiecej siedzi na spect niz gra a no i mozna z nim pogadac na luzie w sprawie podejrzanego.Nic dziwnego ze nie reagował jak patrzył na Irona juz kilka razy tak jak pisał i chciał chwilke pograc tak ?

@Mala_ja nie karaj ;(

By Maleństwo,

Myślę, ze warto jeszcze poczekać aż się ktoś wypowie. Odpowiedź Batonika tez by się przydała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@CooLerr87 dużo widzi to fakt i wiesz kolego, ze zawsze Cię informuje jak sprawdzę zgłoszenie tym batdziej, ze ZAWSZE grzecznie robisz to przez u@. 

Co do gracza Nowy Iron to mam nawet kilka demek z nim ale nigdy nie miałam solidnego dowodu na bana dla niego ale jak byłam to zawsze go obserwowałam.

Co do @KRZYCHU83 nigdy mnie nie zawiódł i jak nie byłam kogoś pewna to pomagał mi sprawdzić (a jeszcze nie raz proszę o pomoc co reszta ekipy adminów i GA potwierdzi żeby nie popełniać błędów). Dziwi mnie jednak ta sytuacja bo wiem, ze Krzychu ZAWSZE był bardzo czujny na odpałów a skarg i odwołań na niego nie było. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@Mala_ja Osobiscie nie mam nic do gracza, jedynie o co sie rozchodzi to właśnie sytuacja którą opisałem. 
nie mam żali do innych adminów gdyż temat rozchodzi się tylko o @KRZYCHU83  
Myslę jak każdy że wpis poprawi funkcjonowanie, a każdy ma szanse na poprawę skarga nie wyklucza Admina tylko rozwiązuje problem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

skoro @KRZYCHU83 wcześniej obserwował gościa to się nie dziwię że nie reagował, sam nie reaguje w takich momentach, inaczej siedział bym cały czas na specat . . . wiec pewnie bym zrezygnował z admina dla świętego spokoju, co prawda zerkam na graczy jak padnę ( dość często ) ale jakaś akcja musi przyciągnąć moją uwagę żebym ponownie kogoś obejrzał, @KRZYCHU83 jak ktoś zgłasza ci kogoś kogo już sprawdzałeś to rób jak ja 😛 padłeś luknij to nic nie kosztuje a będziesz miał święty spokój 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Dokładnie @Sevral.

Moim zdaniem zbyt szybko @Honor podjął decyzję o ściągnięciu flag adminowi dlatego postanowiłam nie zamykać jeszcze tematu 😉

@CooLerr87 rozumiem dlaczego stworzyłeś temat ale też rozumiem po części Krzycha, który zawsze trafnie ocenia sytuację. Pierwszy raz się spotykam z tym żeby kogoś przeoczyl:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Flagi zabrałem bo Krzychu ostatnio był online na forum 07 czerwca(staraj się częściejzaglądać na forum) i to była najszybsza droga żeby tutaj zajrzał jak i również ostrzeżenie, bo miałem parę skarg od paru osób. 
To jeżeli siedzicie w paru adminów na forum to dogadujcie się na u@ kto idzie paczeć tak jak kiedyś było na 1# a nie cisza i bałagan się robi.
Wracaj grać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Kto przeczytał temat

1 przeczytał ten temat:
    Zoom 
  • Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟popus czy to ty
      Ah ten nasz detector 😕 Po 3 latach pieknej gry bez banów, dostałem od niego taki piekny prezent 😕 
      Każdy wie, że nie gram oraz nigdy nie grałem na różnych "dopalaczach" ale no niestety 😕 
      Jest coś co mogę z tym zrobić ? Bo jezeli przy każdym wejściu na serwer będzie mi to coś wywalac to chyba oszaleje.
      Wiem, że podobny problem miałą kiedyś Czarna o ile dobrze pamiętam 😕 Jakies ss'y wstawić czy cuś? 
      Pomóżcie bo i tak, takie coś stawia mnie w złym świetle.
      WYCINEK Z KONSOLI : 

|||Twój Nick: popus czy to ty 
      |||Twoje IP: 5.173.16.144 
      |||Steam: STEAM_0:0:206918565 
      |||Admin banujący: [4#CS:GO MOD DD2 Inspektor Detekor] 
      |||Powód: Aimbot [#2] Wykryto 
      |||Data bana: 01.11.2018 - 16:41:18 
      |||Zbanowany na: 30 minut 
      |||Pozostało czasu do końca: 30 minut 
      |||Koniec bana: 01.11.2018 - 17:11:18 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 
       : Zdobyl 5 fragow
    • Przez ♟TesDev
      Skarga na: Lucyna  Data zdarzenia: 30.10.2018 - 22:53:06 
      Nick w grze: TesDev91
      Opis sytuacji: Administrator twierdzi, że nie znam regulaminu gdzie sam się do niego nie stosuje, a dokładnie mówiąc to dostałem dzisiaj 2 bana na 30min. Pierwszy ban był za to, że powiedziałem "Kurna ile można do cholery jasnej siedzieć na respie" po czym dostałem ban. Drugi ban zirytował mnie konkretnie, admin Lucyna twierdzi, że nie znam regulaminu i że po godzinie 22 nie można przeklinać na serwerze (wycinek z regulaminu dla niekompetentnego administratora )
      Regulamin z forum
      Zakaz:
      - przeklinania w godzinach 6:00 - 22:00,
      - nagminnego przeklinania w godzinach 22:00 - 6:00,
      Regulamin z serwera:
      - przeklinania w godzinach 6:00 - 22:00
      I ja się pytam za co do cholery jasnej banujesz graczy po 22? No oczywiście za przeklinanie, ktoś umrze poniesie go i powie słowo kur** i od razu ban no chyba sobie jaj robisz takim postępowaniem.
      Mój ban może i był słuszny, ponieważ wypowiedziałem się do admina "Nie pier*** mi głupot kur** i lepiej przeczytaj sobie regulamin" chodziło mi dokładnie o wcześniej zbanowanego gracza http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=116387 
      Proszę o pouczenie administratora oraz zmotywowanie go do przeczytania regulaminu z zrozumieniem. 

Przepraszam od razu za błędy stylistyczne ale trochę wypiłem i ciężko mi poskładać myśli.
    • Przez ♟KILLY
      Nick w grze:KILLY
      Data zdarzenia: 30.09.2018
      Serwer:#4
      Admin robiący screeny: Izdor!!!
      Screeny: wtym problem bo admin nawet mnie nie sprawdził a dostałem bana za wh bez ss  sam powód  juz mi sie nawet nie chce  po nim jechac ale panie admin  lecz sie na nogi bo na głowe już za pozno .. ;)||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: KILLY 
      |||Twoje IP: 37.190.192.42 
      |||Steam: VALVE_0:0:1123803646 
      |||Admin banujący: IZYDOR!!!!! 
      |||Powód: wspomagacze. WH 
      |||Data bana: 30.09.2018 - 18:44:09 
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-E
    • Przez ♟CzaArna
      Skarga na : Inspektor Detektor
      Data zdarzenia: 12.09.2018- 15:08:35
      Nick w grze: CzaArna
      Opis sytuacji: Sytuacja taka sama jak poprzednim razem,podczas gry,gdy zrobiłam plecy przeciwnikowi i zastrzeliłam go w głowę dostałam bana z powodem 'Wykryto AIMa'
    • Przez ♟zuza 1
      Nick w grze:zuza 🙂
      Data zdarzenia: 12:09:2018 godzina 20:48
      Serwer:2# BaToN POLAND |!KONKURS!|4 maps|SKINY|MEDALE|RS|FFA|
      Admin robiący screeny: glebbie
      Screeny:https://www53.zippyshare.com/v/QP2MfMrj/file.html