Skocz do zawartości
Złoty

Czas edycji postów

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam ruszyć ten temat.

 

Zwykli uzytkownicy  często chcą coś dopisać i już NIE POTRAFIĄ edytowac swojego postu wiec piszą kolejny za co leci ostatnio coraz więcej notatek. 

JEST BLOKADA więc albo nie zwracamy uwagi na post pod postem albo wycofajcie BLOKADĘ bo później wymagamy czegoś czego użytkownicy nie potrafią zrobić. 

 

Moim zdaniem ta blokada nie jest potrzebna. Jest 3 moderatorów oraz osoby z uprawnieniami co do notatek i porządek będzie utrzymany. 

Nie dziwię się później, że zwykli użytkownicy się irytują.... Też bym się wkurzyła gdybym dostała upomnienia za coś czego nie mogę zrobić. 

 

(Ha! Bo ja mogę!) Edit: 

Proszę o wypowiedź zwłaszcza @Honor @batonik @Sevral

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maleństwo dobrze pisze, takie notki irytują użytkowników. 

Żeby nie było komedii można by pokombinować z tą edycją w taki sposób że poprzednia wiadomość jest zachowana wtedy nie byłoby problemów z tym że ktoś zmienia całe posty. hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Złoty chcą podważyć Twoje decyzję zrób coś :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz będziemy czekać aż Złoty wejdzie na forum. Wywalcie to, bo forum jest dla wszystkich, nie dla jednej osoby.

@Katarzynka;) a Ty nie nakrecaj Go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie znieść tą blokadę bo jest bez sensowna. Zamiast edytować post to ludzie walą jeden pod drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybijam post bo widze, że czerwoni dalej się nie wypowiedzieli.  @batonik @Honor

 

A może Ty coś @Złoty chcesz dodac do tego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że moderatorzy mają możliwość łączenia postów i nie muszą koniecznie karać za post pod postem? Pomyliłem się, to było kiedyś.

Wszedłem sobie dzisiaj w jeden temat i już Te-tris (nie pamiętam jego nowego nicku) odpowiada Sevralowi w swoim pierwszym poście.

Owsiany, masz rację, forum jest dla wszystkich, a nie dla jednej osoby.

Tak jak pisałem wcześniej, wyrobiliście sobie jakąś dziwną manierę edytowania swoich wypowiedzi, przez co nie dało się zupełnie zrozumieć niektórych wątków.

Ponadto, czas na edycję posta to 10 minut. Po mojemu to jest wystarczająco dużo, żeby coś dopisać jak się zapomni. Ja np. zanim wyślę swój to czytam go parę razy i uzupełniam jeśli uznam, że czegoś brakuje.

No ale róbcie co chcecie, to Wasze forum, nic mi do tego. Mnie tu praktycznie nie ma.

 

EDIT. Włączyłem opcję automatycznego łączenia postów użytkowników. Łączone będą posty, które zostaną napisane w przeciągu 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Złoty fajnie jakby w praktyce działało to idealnie. Dzięki!

 

Teraz zostało tylko czekać czy bedzie działać   😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli użytkownicy przeczytają ten temat to chyba powinni przyjąć do wiadomości, że wypadałoby czytać swoje wypowiedzi przed dodaniem jak napisał @Złoty ew trzeba wyrobić sobie nawyk edytując post dodając pod wiadomością: Edit. (swoja zmieniona opinia, dodanie czegoś nowego wnoszącego coś do tematu) jeżeli tak nie będzie to będziemy dodawać odpowiedzi w tematach po czym założyciel zmieni treść tak, że wyjdzie zupełnie coś innego niż to na co się zgadzaliśmy, wyrażaliśmy swoją opinie.

Pozdrawiam

Edit. no i również dziękuję za tą zmianę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...