Skocz do zawartości
Xevadish

Virtus.Pro neo

Rekomendowane odpowiedzi

Na starcie Chciałbym Jeszcze dodać że nie miałem wcześniej żadnego konta na forum jest to Moje 1 konto. Wiem ze moje szanse spadają przez to, ale nie Tracę Nadziejii na to że mogę zostać Adminem.

https://www.gametracker.com/player/Virtus.Pro NEO/31.186.83.188:27081/ (Link)

 

Nick: Virtus.Pro neo


Staż w cs'a: W cs'a 1.6 grałem już od 2011 roku na różnych trybach typu COD-MOD , FFA , ZOMBIE-MOD itd , Pózniej moja przygoda z 1.6 dobiegła końca i zacząłem grać w CS:GO z Kolegami, od 2014 r , aż do początku roku 2018. Wiec moja przygoda z Csem jest bardzo długa. Na batonie zacząlem grac jakos na przełomie Maja.


Wiek:18 
 

Ile dziennie grasz na serwerze (link): Zależy od dnia oczywiście nie jestem typem tzw "nerda" Który całymi dniami siedzi przy kompie i gra w cs'a , Na serwerze staram się grać codzinnie do 2-3 h. 
 

Gdzie miałeś/aś admina: W 2012 roku miałem admina na serwerze CS u Assasyna Był to tryb COD-MODE
 

Gdzie masz admina: Aktualnie nigdzie :)
 

Dlaczego właśnie ja: Ponieważ myślę że podołam bycia Adminem na serwerze , Chce pomagać członkom serwa w rozwoju, pilnować spokoju oraz żeby Gracze dobrze ię czuli na serwerze 😄
 

Kontakt: ❤ ^ɥs!dɐʌǝx#4911

(Używam tylko Discorda )

Mam nadzieje że Moje podanie zostanie dobrze rozpatrzone przez Administratorów serwera.

By Tayquil,

Nie spełniasz wymagań. Nagraj cziterów i wrzuć na forum demka. Daj się poznać i wtedy napisz o ponowne otwarcie tematu. Zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×