Skocz do zawartości
Reikon

Komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam zamiar zakupić komputer i teraz pytanie mam wybrany 1 potrzebna mi odpowiedź czy nada się on do gier nie jestem jakimś tam informatykiem i się na tym nie znam 

 

https://www.mediaexpert.pl/komputery-stacjonarne/komputer-lenovo-ideacentre-510-15abr-90g70041pb,id-1152424?utm_source=Mail-potwierdzenie&utm_medium=e-mail&utm_campaign=Produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże wywal ten komputer z myśli. Nie, nie i jeszcze raz nie. Za taką cenę masz bardzo dobry komputer gotowy np. Na morele albo sam złożyć. Wydajność będzie kilkukrotnie lepsza itp. Jak napisałeś że masz problem bo się nie znasz to mogę tobie podesłać kilka gotowców albo sam dobrać podzespoły. Możemy dokończyć rozmowę na pw jak chcesz. 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeślij jakieś gotowce jak możesz 😂

 I jeszcze takie pytanie co tak w sumie jest w nim złego bo jak tam czytałem sobie to podzespoły asz takie złe chyba nie są 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Procesor 2.Zasilacz 3.Nie podali dokładnie jaki ram. Hmm kolejna rzecz to dysk bo można spokojnie dać ssd ale to kwestia dogadania i do czego ma dokładnie służyć. Pod koniec roku wychodzą nowe karty graficzne Seri 20 które będą miały kosmiczną wydajność w porównaniu do ceny. Aktualnie nie ma mnie w domu bo jestem na wyjeździe i będę prawdopodobnie jutro wieczorem to miałbym okazję coś poszukać. Pytanie też czy musisz mieć ten komputer na już. 

I też pytanie czy chcesz komputer z wszystkich nowych części czy używane bo powiedzmy że z używanych za 1500zl złoży komputer który wydajność będzie miał taką jak z nowych za 2500zł. Wiem zawsze jest w tym ryzyko ale szuka się egzemplarzy z gwarancją i pewnego źródła sprzedającego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie trwają poszukiwania i nie jest mi potrzebny na teraz mi jedynie komputer jest potrzebny do jakiejś pracy może w przyszłości i wiadomo do cs go i 1.6 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość też kupienia komputera bez karty graficznej tylko z zintegrowaną i poczekać aż wyjdą nowe karty i kupić. Dodam że w tych nowych procesorach są takie Integry że lol chodzi na wysokich na fhd w 60+ FPS o Cs 1.6 nawet nie mówię a w csgo też nie powinno być problemu. A po dokupieniu karty można grać w najnowsze gry przy wysokich ustawieniach na spokojnie. Też zależy jaki procesor się dokładnie wybierze. Dobra ja kończę jutro jak wrócę po patrzę jak rozwinął się temat czy ktoś coś Tobie doradzi. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@reikon Dobrze się składa - ja jestem informatykiem. Czy w grę wchodzi składak ? Jeśli tak, to napisz mi na PW swój budżet, na ile lat ma ci starczyć i czy chcesz aby był przyszłościowy. 😄

Jeśli natomiast tylko gotowiec - to poszukam Ci najlepszej maszyny za kwotę podaną przez CB 😛

Ps. w komputerze składanym można uwzględnić aby Ci go złożyli, doprawdy to kosztuje, lecz na morele tylko 1 ze specjalnym kodem 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...