Skocz do zawartości
  • 0
TdL Thief

[1.6 CS:GO MOD] Za co dostałem bana @nook

Pytanie

Witam dziś dostałem bana od admina @nook za obrażanie admina , gdzie tak naprawdę tego nie zrobiłem . Jak dobrze pamiętam  wspomniałem o odpale i nagle Ban 

Nick Thief TDL
SteamID VALVE_0:0:1901447342
SteamCommunity ID 76561201763160412
Adres IP 37.190.192.164
Typ Bana SteamID
Powód Bana obraza admina koles
Wykonano 22.08.2018 - 16:58:50
Wygasa 23.08.2018 - 16:58:50 (20 Godzin(y) 52 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez nook (Nook)
Zbanowany na 3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|RESTART 15.08|SKINY|KLUCZ

nie chcę tu robić żadnych problemów , ale jestem tu bez winy jak możesz @nook uzasadni swojego bana albo przedstaw jakiś dowód w którym Ci ubliżam bo jakoś sobie nie przypominam.

Proszę też pozostałych adminów o to by podeszli do tej sprawy dwustronnie , a nie tylko w obronie kolegi z Administracji typu:... Admin ma zawsze racje i nie ma dyskusji . Zawszę przyznaję się do błędu i nierobie gównoburzy ,jeżeli już kogoś obraziłem to tego odpała ...  w tym wypadku nie mam sobie nic do zarzucenia . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

ogólnie rzecz ujmując nie masz prawa nikogo obrażać nawet odpała . . . chociaż cię rozumiem i mniejsze kary daje za takie coś , no ale ty dostałeś bana za obrazę admina wiec czekamy co @nook nam w tej sprawie powie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
12 minut temu, Sevral napisał:

ogólnie rzecz ujmując nie masz prawa nikogo obrażać nawet ospała . . . chociaż cię rozumiem i mniejsze kary daje za takie coś , no ale ty dostałeś bana za obrazę admina wiec czekamy co @nook nam w tej sprawie powie 

rozumiem tak jak napisałem wcześniej Admina nie obrażałem , ale fakt nie potrafię się powstrzymać jak widze te odpalone .......... sami wiecie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Witam, dopiero wszedłem na forum. Nie potrafileś się wstrzymać jak widziałeś "odpalone ....", więc zwyzywałeś mnie od odpalonych *urew. Ja się nie uważam ani za odpalonego, ani za urwę, stąd ban. Zwyzywales mnie na #1, poszedłeś na #3, tam Ci dałem bana. Mam nadzieję że temat wyczerpany. Ban krótki bo rozumiem że mogłeś uznać że coś mam, ale no nie pozwolę sobie na takie słownictwo w moją stronę 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.