Skocz do zawartości

Pytanie

Skarga na: Gural

Data zdarzenia: 16:30 04.09.2018r

Nick w grze: MCNONAME

Opis sytuacji:Godzina 16:30-40 dnia dzisiejszego gram na serwerze cs:go mod #3 Na serwerze z tego co mi się wydawało było dwóch adminów Gural i MiraSs, zacząłem dosyć dobrze grze na mapie overpass, dosłownie wchodziło to co chciałem, tapy, pestki, niestety jednemu adminowi się to nie spodobało, nie zrobił ssów nic, dosłownie wklepał mi bana.

1 minutę temu, hevie napisał:

Skarga na: Gural

Data zdarzenia: 16:30 04.09.2018r

Nick w grze: MCNONAME

Opis sytuacji:Godzina 16:30-40 dnia dzisiejszego gram na serwerze cs:go mod #3 Na serwerze z tego co mi się wydawało było dwóch adminów Gural i MiraSs, zacząłem dosyć dobrze grze na mapie overpass, dosłownie wchodziło to co chciałem, tapy, pestki, niestety jednemu adminowi się to nie spodobało, nie zrobił ssów nic, dosłownie wklepał mi bana.

Do tego prosiłbym o UB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Teraz, Góral napisał:

AIM.

@HarryFireBlade ma demo które kręcił wczoraj.

PS. Piszę się Góral

Jeśli Cię to uraziło to sorki, przyzwyczajenia z innych serwerów gdzie zazwyczaj Twój nick piszą przez 'u' 

2 minuty temu, Góral napisał:

AIM.

@HarryFireBlade ma demo które kręcił wczoraj.

PS. Piszę się Góral

To wytłumacz mi jak to jest, że Ty mnie banujesz a inny admin ma demko :p Czekamy na demko, wszystko wyjaśnię. Chciałbym też żeby udzielił się admin który trochę w tą grę gra i aimowo jest dobry, nie chce obrazić Harrego jakoś po prostu sądzę, że admin który gra w tą grę więcej niż 5 lat mógłby ocenić to lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jak sobie przypomną godziny i mapy które wczoraj grałem z nim to wkleję tego więcej. Właśnie zabieram się do przeglądania HLTV.

Obecnie mam tylko to : VV

http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1809040003-css_kabul2x2-1536012180-1536014340.zip

02:12 - Pierwsza bania z dupy. Słyszał, wychyla i prosto w głowę. 

04:12 - Druga bania z dupy. Na dodatek zawsze 1 nabój.

05:44 - Ta sama akcja. Zawsze jak rozdaje głowę to One Tapy.

08:49 - Kolejna głowa z dupy.

11:38 - To samo.

12:21 - Tu nie mam zastrzeżeń.

Niby się rozgląda itp co nie co słyszy ale gdyby nie te "ONE TAPY" które z dupy wchodzę w głowę to bym nic nie podejrzewał. @HarryFireBlade i @MaciE3k grali wczoraj ze mną długo i każdy z nich widział co ten typ robi. 😉 Jak dla mnie AIM. 

http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1809041626-css_overpass_csgo-1536071160-1536072360.zip

03:20 - Pierwsza pestka.

03:36 - Celownik od razu na głowę.

03:50 - Znakomita celność.

03:53 - Wychyla i głowa xDDDD

Potem dostał bana bo już go nie ma :)

Na pozostałych HLTV jak oglądałem to nic ciekawego nie było. Co najlepsze nic nie trafiał. Przykład V

http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1809032341-css_dust3-1536010860-1536012060.zip

Dodam jeszcze tylko, że ostrzegał nas na w pierwszych rundach Kabul 2x2, że będzie rozdawał pestki 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
18 minut temu, Mirass napisał:

Jak sobie przypomną godziny i mapy które wczoraj grałem z nim to wkleję tego więcej. Właśnie zabieram się do przeglądania HLTV.

http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1809040003-css_kabul2x2-1536012180-1536014340.zip

Niby się rozgląda itp co nie co słyszy ale gdyby nie te "ONE TAPY" które z dupy wchodzę w głowę to bym nic nie podejrzewał. @HarryFireBlade i @MaciE3k grali wczoraj ze mną długo i każdy z nich widział co ten typ robi. 😉 Jak dla mnie AIM. 

Przecież tutaj nic nie argumentujesz, jedynym Twoim argumentem jest " Bania z dupy " Może po prostu zanalizuj to porządnie. Nie grałeś najwidoczniej nigdy na żadnych ligach, dm-ach z only hs-em. Wydaje mi się, że od tego są publiki, dm-y żeby można byłoby sobie pozwolić na one tapy, wykazujesz tylko momenty kiedy mi wchodzą, gdzie w demku jest dużo sytuacji gdzie tapy nie wchodziły, po drugie zobacz na mój movement i przez chwile pomyśl czy jestem osobą która gra w tą gre 2-3 lata :p Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@hevie zacznijmy od tego, że kojarzę Cię wcześniej i nie pamiętam żebyś tak grał jak choćby na tych dwóch mapach :) Pozostawię twój los w innych rękach jak dla mnie AIM 😉 Są tu ludzie którzy grają dłużej i takie akcje z dupy nie mają miejsca. Nie pozdrawiam 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

2:12 dziwny lag także można pominąć

4:12 bania z dupy i takich bań było wiele na mapie na której dałem Ci bana - zawsze jedna pestka w banie tak jak w 5:44 itd itd

Z tego co Cie dzisiaj obserwowałem chwilami to włączasz i wyłączasz aima. Chwilami normalnie strzelasz banie kilkoma pestkami a czasem jedna pestka idealnie w banie. Nie nagrywałem dema bo dostałem info że demo juz jest .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
6 minut temu, Mirass napisał:

@hevie zacznijmy od tego, że kojarzę Cię wcześniej i nie pamiętam żebyś tak grał jak choćby na tych dwóch mapach 🙂 Pozostawię twój los w innych rękach jak dla mnie AIM 😉 Są tu ludzie którzy grają dłużej i takie akcje z dupy nie mają miejsca. Nie pozdrawiam 😉

Grał kiedyś całkiem całkiem.Zaraz obczaje tylko ide popcorn zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@Góral Co do innych map, akurat nie miałem 'chyba' styczności z Tobą grać na innych mapkach, po za tą wcześniejszą niż overpass ( coś podobnego do westwooda, nie pamiętam dokładnie nazwy ale chyba eldorado) Na tamtej mapce robiłem tak samo, same pestki, jedno full auto z tego co kojarzę, od paru dni na serwerze tylko pestkuje, prawie wcale nie strzelam full auto, na tej mapce szło mi BARDZO DOBRZE, jeśli masz wątpliwości przeszukaj pare mapek na których grałem, staram się tylko one tapować chyba, że sytuacja na to nie pozwala. @MIRAS Przejrzyj jeszcze raz demko, naliczyłem 3 tapy na których widać, że jest to fart, na samym końcu i w środku demka widać jak też próbowałem tapować, ale nie wyszło i nie zawsze będzie wchodzić, czekam na wypowiedzi doświadczonych graczy. Pozdrawiam

50 minut temu, Mirass napisał:

http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1809041626-css_overpass_csgo-1536071160-1536072360.zip

03:20 - Pierwsza pestka.

03:36 - Celownik od razu na głowę.

03:50 - Znakomita celność.

03:53 - Wychyla i głowa xDDDD

Potem dostał bana bo już go nie ma :)

Na pozostałych HLTV jak oglądałem to nic ciekawego nie było. Co najlepsze nic nie trafiał. Przykład V

http://505062.hltv2.pukawka.pl/hltv-1809032341-css_dust3-1536010860-1536012060.zip

Dodam jeszcze tylko, że ostrzegał nas na w pierwszych rundach Kabul 2x2, że będzie rozdawał pestki 😉

"Dodam jeszcze tylko, że ostrzegał nas na w pierwszych rundach Kabul 2x2, że będzie rozdawał pestki 😉" Łatwo dałeś się sprowokować. Wrzuć pare innych demek z których widać, że staram się bić tylko pestki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Overpasik

1:25-czysto,słyszal

2:41-Ja mam lagi podczas oglądania demka w momencie gdy on strzela czy mu celownik lata ? To samo 3:49

3:57-Pestka taka sobie

3:36-Niby one top ale czysty.

Kabula nie mg zobaczyć.Zobaczcie jeszcze raz te dwie akcje....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
15 minut temu, Góral napisał:

2:12 dziwny lag także można pominąć

4:12 bania z dupy i takich bań było wiele na mapie na której dałem Ci bana - zawsze jedna pestka w banie tak jak w 5:44 itd itd

. Nie nagrywałem dema bo dostałem info że demo juz jest .

"Z tego co Cie dzisiaj obserwowałem chwilami to włączasz i wyłączasz aima. Chwilami normalnie strzelasz banie kilkoma pestkami a czasem jedna pestka idealnie w banie" Czy ktoś normalny wali ciągle pestki? Naturalne jest to, że czasami strzela się serią w praktyce wygląda to tak " Nie wchodzi pestka, wiem, że przeciwnik wróci, próbuję znów pesta, nie wchodzi, strzelam serią" Tak robią też inni. Spoglądałem kiedyś na @nook robił bardzo podobnie. Moim zdaniem jest to naturalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
2 minuty temu, hevie napisał:

@Góral Co do innych map, akurat nie miałem 'chyba' styczności z Tobą grać na innych mapkach, po za tą wcześniejszą niż overpass ( coś podobnego do westwooda, nie pamiętam dokładnie nazwy ale chyba eldorado) Na tamtej mapce robiłem tak samo, same pestki, jedno full auto z tego co kojarzę, od paru dni na serwerze tylko pestkuje, prawie wcale nie strzelam full auto, na tej mapce szło mi BARDZO DOBRZE, jeśli masz wątpliwości przeszukaj pare mapek na których grałem, staram się tylko one tapować chyba, że sytuacja na to nie pozwala. @MIRAS Przejrzyj jeszcze raz demko, naliczyłem 3 tapy na których widać, że jest to fart, na samym końcu i w środku demka widać jak też próbowałem tapować, ale nie wyszło i nie zawsze będzie wchodzić, czekam na wypowiedzi doświadczonych graczy. Pozdrawiam

@hevie Weź typie się ogarnij nie tłumacz się , bo mnie zaczynasz wnerwiać takimi gadkami szmatkami....

Ty musisz być profesjonalista jak jesteś taki dobry , weź idź do cs:go może jakaś europejska organizacja weźmie ciebie z top 10 drużyn stfu.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Teraz, JoKeRxPompa napisał:

@hevie Weź typie się ogarnij nie tłumacz się , bo mnie zaczynasz wnerwiać takimi gadkami szmatkami....

Ty musisz być profesjonalista jak jesteś taki dobry , weź idź do cs:go może jakaś europejska organizacja weźmie ciebie z top 10 drużyn stfu.... 

@JoKeRxPompa Co można wnioskować po Twoim komentarzu? Twój wiek co najwyżej w granicach 15lat, gram w tą gre ponad 10 lat także Twoje zdanie jest zbędne, prosiłbym o upomnienie dla Jokera.

2 minuty temu, Góral napisał:

A moim zdaniem kolego czekaj cierpliwie na werdykt i nie wypowiadaj się w swoim odwołaniu.

Co złego jest w bronieniu się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@hevie Proszę o wypowiedz doświadczonych graczy " 

Jeju nie trzeba być doświadczonym graczem żeby się wypowiadać , bo cheatera każdy raczej rozpozna tyle jest filmów na yt o tym pff..

A te twoje lata to mogą być również z palca wyssane , że grasz 10 lat to nie znaczy że jesteś top 1 graczem cs'a 1.6 

Albo że z roku na rok jesteś lepszy....

8 minut temu, hevie napisał:

@JoKeRxPompa Co można wnioskować po Twoim komentarzu? Twój wiek co najwyżej w granicach 15lat, gram w tą gre ponad 10 lat także Twoje zdanie jest zbędne, prosiłbym o upomnienie dla Jokera.

Co złego jest w bronieniu się?

Że twoja gadka nic tutaj tobie nie pomoże ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

07:47 - Idealnie w głowe

14:34 - mhh ciekawe czego cie nauczyło te 10 lat grania w cs'a ??  Strzelania w dalsze pudła gdzie typa nie ma ???

14:59 - tak tak oczywiście nikt a nikt nie strzela one tap'a w pudła kto strzela no tylko ty !

15:40 - Strzela w ściankę and one tap

@InFlex Mówisz i masz. Niestety , ale nie skończę dopóki nie będzie zbanowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟Ban
      Skarga na:Mirass Data zdarzenia:Nie wiem.
      Nick w grze:Mental
      Opis sytuacji:Wstaje rano po czym widze że nie moge wejsc na forum i na serwie to samo czyli dostałem perm bana na steam.W grze powód to "Macius" a na forum "Maciuś znowu nas oszukujesz" czy coś takiego.O co chodzi ?
    • Przez ♟MejsonD
      Nick: MejsonD
      Data zdarzenia: gdzieś 9 godzina 24.02.2019
      Skarga na: Admina
      Opis sytuacji: Pisząc z innym graczem na czacie w grze użyłem zdania "twoja strata" po czym dostałem bana za obrażanie rodziców od admina
    • Przez ♟ruzovvy
      Konsola:
      [BAN]-------------------------------------[NA] 
      |||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: exvvi 
      |||Twoje IP:  
      |||Steam: VALVE_0:0:394535024 
      |||Admin banujący: Tayquil 
      |||Powód: aktywny ban (ruzovvy SIDy si? zgadzaj?) 
      |||Data bana:  
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]--------------------------------
      Opis:
      Wracając po przerwie na serwer pod innym nickiem po chwili gry i ponownej próbie wejścia na serwer wyskoczył ban. Kończąc grę przed przerwą jedyny ban jaki pamiętam to za ^przekleńśtwa^ a tutaj wychodzą teraz takie rzeczy:
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115652
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=118314
      http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=115664
    • Przez ♟ShiFi
      Skarga na: osoba które to coś stworzyła Data zdarzenia: 13.02.2019
      Nick w grze: ShiFi1337
      Opis sytuacji: Gramy nuke'a pierwsza runda, próbuje robić bhopa a tu nagle na czacie wielki spam, że niby używam skrypta jakiegoś, po czym dostałem bana na 30 minut. Nigdy nie bawiłem się w jakieś "skrypty" mam skok na scrollu. 
    • Przez ♟ozim
      Nick w grze: ozim
      Data zdarzenia: 10.02.2019  godzina 21:02
      Serwer: 3#|͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿|BaToN POLAND|09.02 NOWY SEZON|SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|FREE VIP [22-09]|
      Admin robiący screeny: glebbie
      Screeny: https://www50.zippyshare.com/v/qcdc8AHy/file.html    
  • Dodaj nową pozycję...