Skocz do zawartości

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

https://www85.zippyshare.com/v/Ls72VcE2/file.html

5:03 - interesujace spojrzenia na ct  celownik zatrzymany tuz pod modelami 

5:55 - podaza za modelem gdy jest niewidoczny  pod koniec dopiero kawalek glowy dojrzałem

6:55 - cala akcja na gali interesujaca ... zwlaszcza rozgladanie sie przed zejsciem  przypadek ??? 

8:46 - pierwszy moglbyc fart jednak ddrugi  hmm  i ostatni  dalej dobrze podaza za modelem mimo zasloniecia przez swojego 

14:16 - wygladalo na wh jednak po pobejrzeniu na 1/4  ta akcja raczej czysta

Edytowane przez iluzion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

demko się rozpisuje daj dokładne minuty akcji w którym niby mam wh które sa podejrzane a nie

By Maleństwo,

Spokojnie. Admin dał demko do zapoznania się z nim i jest w trakcie edytowania i rozpisania go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

co do akcji 5:55 widać dokładnie model gdy podskoczyłem 2 razzy jak wychodziłem z trupa i było go widać i poptem czubek glowy widać -zobacz 1/4 będzie widać dokladniej

6:55 smieszna akcja po prostu sobie kampie na gali 

8:46 wyszedłem tak trochę wcelowny  czasami tak robie jak mam przeczucie ze ktoś kampi na respie wcelowny z awp ale jakas inna bronia 

ostatnia akcja to 14:16 jak sam piszesz ze czysta 

By Maleństwo,

Post pod postem +1.

By Maleństwo,

Następnym razem użyj opcji "edytuj". Czekaj cierpliwie na GA i decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie pamiętam dokładnie, ale też chyba mam jakieś demko, zobacze kiedy bede koło pc (~1 godzina)

Upd:

Popatrzyłem, mam tylko 1 runde która nic nie mowi (bo wiedziałem że nagrywa juz iluzion i wrocilem do gry), i inne demki ktore robiłem przed i po tym tez maja mało zuzy. 

Ale niektóre akcjie w demo iluziona naprawde są dziwne, naprzykład kiedy kręcisz sie, a celownik na poł sekundy zostaje koło modelu które jest za scianą. To nie może byc dowodem na 100%, tak. Jeszcze myśle że trzeba liczyć i aspekty psychologiczne adminów, wielu graczy zgłaszali ciebie, pytali gdzie admin i t.p. (jeszcze przed tym jak zacznęło się to demo) i oczewiście że każda akcja w "live" była podejrzaną i chciało się ci zbanować. Nie wiem jaka bedzie finalna decyzja, ale jeżeli będzie zdecydowano że jesteś czysty, to w tym banie jest i moja wina, bo cały czas mówiłem do Iluziona ze jestes odpalony i pytałem kiedy zrobi ci SSy. To też miało effect psychologiczny. Ale myślałem że zrobi SSy i mozna bedzie ich sprawdzic)

Dla mnie ta sytuacja jest 50/50 =\ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Mi cos nie pasowała twoja gra

a wiec

5.10 akcja pod galą pierwszy minus za dziwne spogladanie na gracza obok ,ktorego nie bylo widac(-)

7.36 dziwnie szybko sie schowal jak "zobaczyl" ze wychyla (chodzi o cofanie jeszcze przed rzuceniem granata)(-)

8.46 wchodzi w smoke na pewniaka i odrazu celuje w typa przez sciane (-)

to wystarczy na bana chyba jak dla mnie jest spalony

po co z nowu spamujesz? poczekaj na GA lub kogos wyzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

5:10 jak dal mnie nic dziwnego sprawdziłem czy tam nikt nie kampi gram 6lat w cs często ktoś tak stoi 

7.36 rzuciłem flesha cofnelem i rzuciłem 2 nic dziwnego zawsze tak robiie 

8.46 jak bys nie zauwazyl to już tam ktoś pobiegl przedemna i ja za min zabijam 1 wcelowny wychylam tam na prawo w strone zielonych widać spadochron gościowi  zobacz se 1/2 jak jesteś slpey i potem to już normlanie widze pozostałych o zabijam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Moim zdaniem czysta ( na 80 %) . Ale dlaczego kolego spytacie ? już wam odpowiadam sam sprawdzam miejscówki , nie które botki grają na tej samej pozycji bo raz im wyszło . A w cs też dużo osób na jakimś skiilu sprawdza sobie  co jakiś czas plecy czasem te wyczucie jest idealne wiem bo mi też to się zdarza jednak ja zerkam na zegar i widzę czy ktoś mógł skrócić  daną miejscówkę . Więc jak coś to son jest z tobą zuza 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

5:03-Zerka z mida na model (ct resp-skrzynki) Po czym idzie i zabija (-)

5:55-2skoki i na pełnej wlatuje na B Lecz widać było w trakcie skoku że na midzie jest awp (+)

8:46-Po modelu ale takie 50/50 z anarchii 3/4 osob tak robi.

Więcej nic ciekawego nie widziałem.Zuza ma skila+z tego co widziałem (Nie obrażając graczy grały takie Medium botki ;P) +akcje na gali gdzie kampiła oraz jeżeli wchodzisz na gale to proste że jesteś wcelowany na schodki a nie w ziemnie...

Dla mnie za mało na bana.Niech zerknie ktoś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

+ czysto; - spalony;

• ~ 05:03 - dziwne spojrzenie, ale tylko podejrzane; +/-
  • ~ 05:10 - dobre info, ale znowu na galę patrzeć, to norma; +/-
  • ~ 05:55 - czysto, widać było; +
  • ~ 06:55 - cała akcja czysto; +
  • ~ 07:36 - czysto, widział i się schował; +
  • ~ 08:46 - też zawsze robię obczajkę w tych kierunkach; +
  • ~ 14:16 - czysto, no... ; +

Opinie dwóch GA - UB.
http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=114589

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟popus czy to ty
      Ah ten nasz detector 😕 Po 3 latach pieknej gry bez banów, dostałem od niego taki piekny prezent 😕 
      Każdy wie, że nie gram oraz nigdy nie grałem na różnych "dopalaczach" ale no niestety 😕 
      Jest coś co mogę z tym zrobić ? Bo jezeli przy każdym wejściu na serwer będzie mi to coś wywalac to chyba oszaleje.
      Wiem, że podobny problem miałą kiedyś Czarna o ile dobrze pamiętam 😕 Jakies ss'y wstawić czy cuś? 
      Pomóżcie bo i tak, takie coś stawia mnie w złym świetle.
      WYCINEK Z KONSOLI : 

|||Twój Nick: popus czy to ty 
      |||Twoje IP: 5.173.16.144 
      |||Steam: STEAM_0:0:206918565 
      |||Admin banujący: [4#CS:GO MOD DD2 Inspektor Detekor] 
      |||Powód: Aimbot [#2] Wykryto 
      |||Data bana: 01.11.2018 - 16:41:18 
      |||Zbanowany na: 30 minut 
      |||Pozostało czasu do końca: 30 minut 
      |||Koniec bana: 01.11.2018 - 17:11:18 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]-------------------------------------[BaToN] 
       : Zdobyl 5 fragow
    • Przez ♟TesDev
      Skarga na: Lucyna  Data zdarzenia: 30.10.2018 - 22:53:06 
      Nick w grze: TesDev91
      Opis sytuacji: Administrator twierdzi, że nie znam regulaminu gdzie sam się do niego nie stosuje, a dokładnie mówiąc to dostałem dzisiaj 2 bana na 30min. Pierwszy ban był za to, że powiedziałem "Kurna ile można do cholery jasnej siedzieć na respie" po czym dostałem ban. Drugi ban zirytował mnie konkretnie, admin Lucyna twierdzi, że nie znam regulaminu i że po godzinie 22 nie można przeklinać na serwerze (wycinek z regulaminu dla niekompetentnego administratora )
      Regulamin z forum
      Zakaz:
      - przeklinania w godzinach 6:00 - 22:00,
      - nagminnego przeklinania w godzinach 22:00 - 6:00,
      Regulamin z serwera:
      - przeklinania w godzinach 6:00 - 22:00
      I ja się pytam za co do cholery jasnej banujesz graczy po 22? No oczywiście za przeklinanie, ktoś umrze poniesie go i powie słowo kur** i od razu ban no chyba sobie jaj robisz takim postępowaniem.
      Mój ban może i był słuszny, ponieważ wypowiedziałem się do admina "Nie pier*** mi głupot kur** i lepiej przeczytaj sobie regulamin" chodziło mi dokładnie o wcześniej zbanowanego gracza http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=116387 
      Proszę o pouczenie administratora oraz zmotywowanie go do przeczytania regulaminu z zrozumieniem. 

Przepraszam od razu za błędy stylistyczne ale trochę wypiłem i ciężko mi poskładać myśli.
    • Przez ♟KILLY
      Nick w grze:KILLY
      Data zdarzenia: 30.09.2018
      Serwer:#4
      Admin robiący screeny: Izdor!!!
      Screeny: wtym problem bo admin nawet mnie nie sprawdził a dostałem bana za wh bez ss  sam powód  juz mi sie nawet nie chce  po nim jechac ale panie admin  lecz sie na nogi bo na głowe już za pozno .. ;)||Zostałes zbanowany na tym serwerze 
      |||Twój Nick: KILLY 
      |||Twoje IP: 37.190.192.42 
      |||Steam: VALVE_0:0:1123803646 
      |||Admin banujący: IZYDOR!!!!! 
      |||Powód: wspomagacze. WH 
      |||Data bana: 30.09.2018 - 18:44:09 
      |||Zbanowany na: Na zawsze 
      |||Pozostało czasu do końca:  
      |||Koniec bana: Nigdy 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-E
    • Przez ♟CzaArna
      Skarga na : Inspektor Detektor
      Data zdarzenia: 12.09.2018- 15:08:35
      Nick w grze: CzaArna
      Opis sytuacji: Sytuacja taka sama jak poprzednim razem,podczas gry,gdy zrobiłam plecy przeciwnikowi i zastrzeliłam go w głowę dostałam bana z powodem 'Wykryto AIMa'
    • Przez ♟zuza 1
      Nick w grze:zuza 🙂
      Data zdarzenia: 12:09:2018 godzina 20:48
      Serwer:2# BaToN POLAND |!KONKURS!|4 maps|SKINY|MEDALE|RS|FFA|
      Admin robiący screeny: glebbie
      Screeny:https://www53.zippyshare.com/v/QP2MfMrj/file.html