Skocz do zawartości

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

https://www85.zippyshare.com/v/Ls72VcE2/file.html

5:03 - interesujace spojrzenia na ct  celownik zatrzymany tuz pod modelami 

5:55 - podaza za modelem gdy jest niewidoczny  pod koniec dopiero kawalek glowy dojrzałem

6:55 - cala akcja na gali interesujaca ... zwlaszcza rozgladanie sie przed zejsciem  przypadek ??? 

8:46 - pierwszy moglbyc fart jednak ddrugi  hmm  i ostatni  dalej dobrze podaza za modelem mimo zasloniecia przez swojego 

14:16 - wygladalo na wh jednak po pobejrzeniu na 1/4  ta akcja raczej czysta

Edytowane przez iluzion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

demko się rozpisuje daj dokładne minuty akcji w którym niby mam wh które sa podejrzane a nie

By Maleństwo,

Spokojnie. Admin dał demko do zapoznania się z nim i jest w trakcie edytowania i rozpisania go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

co do akcji 5:55 widać dokładnie model gdy podskoczyłem 2 razzy jak wychodziłem z trupa i było go widać i poptem czubek glowy widać -zobacz 1/4 będzie widać dokladniej

6:55 smieszna akcja po prostu sobie kampie na gali 

8:46 wyszedłem tak trochę wcelowny  czasami tak robie jak mam przeczucie ze ktoś kampi na respie wcelowny z awp ale jakas inna bronia 

ostatnia akcja to 14:16 jak sam piszesz ze czysta 

By Maleństwo,

Post pod postem +1.

By Maleństwo,

Następnym razem użyj opcji "edytuj". Czekaj cierpliwie na GA i decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie pamiętam dokładnie, ale też chyba mam jakieś demko, zobacze kiedy bede koło pc (~1 godzina)

Upd:

Popatrzyłem, mam tylko 1 runde która nic nie mowi (bo wiedziałem że nagrywa juz iluzion i wrocilem do gry), i inne demki ktore robiłem przed i po tym tez maja mało zuzy. 

Ale niektóre akcjie w demo iluziona naprawde są dziwne, naprzykład kiedy kręcisz sie, a celownik na poł sekundy zostaje koło modelu które jest za scianą. To nie może byc dowodem na 100%, tak. Jeszcze myśle że trzeba liczyć i aspekty psychologiczne adminów, wielu graczy zgłaszali ciebie, pytali gdzie admin i t.p. (jeszcze przed tym jak zacznęło się to demo) i oczewiście że każda akcja w "live" była podejrzaną i chciało się ci zbanować. Nie wiem jaka bedzie finalna decyzja, ale jeżeli będzie zdecydowano że jesteś czysty, to w tym banie jest i moja wina, bo cały czas mówiłem do Iluziona ze jestes odpalony i pytałem kiedy zrobi ci SSy. To też miało effect psychologiczny. Ale myślałem że zrobi SSy i mozna bedzie ich sprawdzic)

Dla mnie ta sytuacja jest 50/50 =\ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Mi cos nie pasowała twoja gra

a wiec

5.10 akcja pod galą pierwszy minus za dziwne spogladanie na gracza obok ,ktorego nie bylo widac(-)

7.36 dziwnie szybko sie schowal jak "zobaczyl" ze wychyla (chodzi o cofanie jeszcze przed rzuceniem granata)(-)

8.46 wchodzi w smoke na pewniaka i odrazu celuje w typa przez sciane (-)

to wystarczy na bana chyba jak dla mnie jest spalony

po co z nowu spamujesz? poczekaj na GA lub kogos wyzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

5:10 jak dal mnie nic dziwnego sprawdziłem czy tam nikt nie kampi gram 6lat w cs często ktoś tak stoi 

7.36 rzuciłem flesha cofnelem i rzuciłem 2 nic dziwnego zawsze tak robiie 

8.46 jak bys nie zauwazyl to już tam ktoś pobiegl przedemna i ja za min zabijam 1 wcelowny wychylam tam na prawo w strone zielonych widać spadochron gościowi  zobacz se 1/2 jak jesteś slpey i potem to już normlanie widze pozostałych o zabijam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Moim zdaniem czysta ( na 80 %) . Ale dlaczego kolego spytacie ? już wam odpowiadam sam sprawdzam miejscówki , nie które botki grają na tej samej pozycji bo raz im wyszło . A w cs też dużo osób na jakimś skiilu sprawdza sobie  co jakiś czas plecy czasem te wyczucie jest idealne wiem bo mi też to się zdarza jednak ja zerkam na zegar i widzę czy ktoś mógł skrócić  daną miejscówkę . Więc jak coś to son jest z tobą zuza 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

5:03-Zerka z mida na model (ct resp-skrzynki) Po czym idzie i zabija (-)

5:55-2skoki i na pełnej wlatuje na B Lecz widać było w trakcie skoku że na midzie jest awp (+)

8:46-Po modelu ale takie 50/50 z anarchii 3/4 osob tak robi.

Więcej nic ciekawego nie widziałem.Zuza ma skila+z tego co widziałem (Nie obrażając graczy grały takie Medium botki ;P) +akcje na gali gdzie kampiła oraz jeżeli wchodzisz na gale to proste że jesteś wcelowany na schodki a nie w ziemnie...

Dla mnie za mało na bana.Niech zerknie ktoś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

+ czysto; - spalony;

• ~ 05:03 - dziwne spojrzenie, ale tylko podejrzane; +/-
  • ~ 05:10 - dobre info, ale znowu na galę patrzeć, to norma; +/-
  • ~ 05:55 - czysto, widać było; +
  • ~ 06:55 - cała akcja czysto; +
  • ~ 07:36 - czysto, widział i się schował; +
  • ~ 08:46 - też zawsze robię obczajkę w tych kierunkach; +
  • ~ 14:16 - czysto, no... ; +

Opinie dwóch GA - UB.
http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=114589

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez ♟VermilionNsPłaczaRageSetin
      Nick w grze:
      Data zdarzenia: teraz 
      Serwer:#3
      Admin robiący screeny: miras
      Screeny: https://www25.zippyshare.com/v/p9RXfrqH/file.html
    • Przez ♟MURPHY'S.
      Skarga na: Honor Data zdarzenia: nw
      Nick w grze: .MURPHY
      Opis sytuacji: Wiec tak,  dostalem bana za BH na zawsze  jakie BH? wiem co to ale nie mialem zadnego AUTOBH pozdrawiam.
    • Przez ♟Pia@T3eO
      Nick w grze:pIoNti
      Data zdarzenia: 01.04.2019 rok około godziny 13:00
      Serwer: 4# CS GO dd2 maps
      Admin robiący screeny: Lenny
      Screeny:https://www86.zippyshare.com/v/lqnPOOGy/file.html
    • Przez ♟angej
      Skarga na: lenny Data zdarzenia: 28.12.2018 po 14:50
      Nick w grze:Ανδρέας
      Opis sytuacji: Dostałem bana na godzine nie wiem za co. Może pan admin @Lenny mi wyjaśni? Typek YOMENIK mnie cały czas wyzywał przez mikro i bana nie dostał a ja dostałem Serio?! 
    • Przez ♟popus czy to ty
      Ah ten nasz detector 😕 Po 3 latach pieknej gry bez banów, dostałem od niego taki piekny prezent 😕 
      Każdy wie, że nie gram oraz nigdy nie grałem na różnych "dopalaczach" ale no niestety 😕 
      Jest coś co mogę z tym zrobić ? Bo jezeli przy każdym wejściu na serwer będzie mi to coś wywalac to chyba oszaleje.
      Wiem, że podobny problem miałą kiedyś Czarna o ile dobrze pamiętam 😕 Jakies ss'y wstawić czy cuś? 
      Pomóżcie bo i tak, takie coś stawia mnie w złym świetle.
      WYCINEK Z KONSOLI : 

|||Twój Nick: popus czy to ty 
      |||Twoje IP: 5.173.16.144 
      |||Steam: STEAM_0:0:206918565 
      |||Admin banujący: [4#CS:GO MOD DD2 Inspektor Detekor] 
      |||Powód: Aimbot [#2] Wykryto 
      |||Data bana: 01.11.2018 - 16:41:18 
      |||Zbanowany na: 30 minut 
      |||Pozostało czasu do końca: 30 minut 
      |||Koniec bana: 01.11.2018 - 17:11:18 
      |||FORUM SERWERA: www.Home-Edition.eu 
      [SERWERZE]-------------------------------------[BaToN]