Jump to content

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

https://www85.zippyshare.com/v/Ls72VcE2/file.html

5:03 - interesujace spojrzenia na ct聽 celownik zatrzymany tuz pod modelami聽

5:55 - podaza za modelem gdy jest niewidoczny聽 pod koniec dopiero kawalek glowy dojrza艂em

6:55 - cala akcja na gali interesujaca ... zwlaszcza rozgladanie sie przed zejsciem聽 przypadek ???聽

8:46 - pierwszy moglbyc fart jednak ddrugi聽 hmm聽 i ostatni聽 dalej dobrze podaza za modelem mimo zasloniecia przez swojego聽

14:16 - wygladalo na wh jednak po pobejrzeniu na 1/4聽 ta akcja raczej czysta

Edited by iluzion

• 0

demko si臋 rozpisuje daj dok艂adne minuty akcji w kt贸rym niby mam wh kt贸re sa podejrzane a nie

By Male艅stwo,

Spokojnie. Admin da艂 demko do zapoznania si臋 z nim i jest w trakcie edytowania i rozpisania go

• 0

co do akcji 5:55 wida膰 dok艂adnie model gdy podskoczy艂em 2 razzy jak wychodzi艂em z trupa i by艂o go wida膰 i poptem czubek glowy wida膰 -zobacz 1/4 b臋dzie wida膰 dokladniej

6:55 smieszna akcja po prostu sobie kampie na gali聽

8:46 wyszed艂em tak troch臋 wcelowny聽 czasami tak robie jak mam przeczucie ze kto艣 kampi na respie wcelowny z awp ale jakas inna bronia聽

ostatnia akcja to 14:16 jak sam piszesz ze czysta聽

By Male艅stwo,

Post pod postem +1.

By Male艅stwo,

Nast臋pnym razem u偶yj opcji "edytuj". Czekaj cierpliwie na GA i decyzje.

• 0

Nie pami臋tam dok艂adnie, ale te偶 chyba mam jakie艣 demko, zobacze kiedy bede ko艂o pc (~1 godzina)

Upd:

Popatrzy艂em, mam tylko 1 runde kt贸ra nic nie mowi (bo wiedzia艂em 偶e nagrywa juz iluzion i wrocilem do gry), i inne demki ktore robi艂em przed i po tym tez maja ma艂o zuzy.聽

Ale niekt贸re akcjie w demo iluziona naprawde s膮 dziwne, naprzyk艂ad kiedy kr臋cisz sie, a celownik na po艂 sekundy zostaje ko艂o modelu kt贸re jest za scian膮. To nie mo偶e byc dowodem na 100%, tak. Jeszcze聽my艣le 偶e trzeba liczy膰 i aspekty psychologiczne admin贸w, wielu graczy zg艂aszali ciebie, pytali gdzie admin i t.p. (jeszcze przed tym jak zaczn臋艂o si臋 to demo) i oczewi艣cie 偶e ka偶da akcja w "live" by艂a podejrzan膮 i chcia艂o si臋 ci zbanowa膰. Nie wiem jaka bedzie finalna聽decyzja, ale je偶eli b臋dzie zdecydowano 偶e jeste艣 czysty, to w tym banie jest i moja wina, bo ca艂y czas m贸wi艂em do Iluziona ze jestes odpalony i pyta艂em kiedy zrobi ci SSy. To te偶 mia艂o effect psychologiczny. Ale my艣la艂em 偶e zrobi SSy i mozna bedzie ich sprawdzic)

Dla mnie ta sytuacja jest 50/50 =\聽

• 0

Mi cos nie pasowa艂a twoja gra

a wiec

5.10 akcja pod gal膮 pierwszy minus za dziwne spogladanie na gracza obok ,ktorego nie bylo widac(-)

7.36 dziwnie szybko sie schowal jak "zobaczyl" ze wychyla (chodzi o cofanie jeszcze przed rzuceniem granata)(-)

8.46 wchodzi w smoke na pewniaka i odrazu celuje w typa przez sciane (-)

to wystarczy na bana chyba jak dla mnie jest spalony

po co z nowu spamujesz? poczekaj na GA lub kogos wyzej

• 0

5:10 jak dal mnie nic dziwnego sprawdzi艂em czy tam nikt nie kampi gram 6lat w cs cz臋sto kto艣 tak stoi聽

7.36 rzuci艂em flesha cofnelem i rzuci艂em 2 nic dziwnego zawsze tak robiie聽

8.46 jak bys nie zauwazyl to ju偶 tam kto艣 pobiegl przedemna i ja za min zabijam 1 wcelowny wychylam tam na prawo w strone zielonych wida膰 spadochron go艣ciowi聽 zobacz se 1/2 jak jeste艣 slpey i potem to ju偶 normlanie widze pozosta艂ych o zabijam聽

• 0

Moim zdaniem czysta ( na 80 %) . Ale dlaczego kolego spytacie ? ju偶 wam odpowiadam sam sprawdzam miejsc贸wki , nie kt贸re botki graj膮 na tej samej pozycji bo raz im wysz艂o . A w cs te偶 du偶o os贸b na jakim艣 skiilu sprawdza sobie聽 co jaki艣 czas plecy czasem te wyczucie jest idealne wiem bo mi te偶 to si臋 zdarza jednak ja zerkam na zegar i widz臋 czy kto艣 m贸g艂 skr贸ci膰聽 dan膮 miejsc贸wk臋 . Wi臋c jak co艣 to son jest z tob膮 zuza 馃槃

• 0

5:03-Zerka z mida na model (ct resp-skrzynki) Po czym idzie i zabija (-)

5:55-2skoki i na pe艂nej wlatuje na B Lecz wida膰 by艂o w trakcie skoku 偶e na midzie jest awp (+)

8:46-Po modelu ale takie 50/50 z anarchii 3/4 osob tak robi.

Wi臋cej nic ciekawego nie widzia艂em.Zuza ma skila+z tego co widzia艂em (Nie obra偶aj膮c graczy gra艂y takie Medium botki ;P) +akcje na gali gdzie kampi艂a oraz je偶eli wchodzisz na gale to proste 偶e jeste艣 wcelowany na schodki a nie w ziemnie...

Dla mnie za ma艂o na bana.Niech zerknie kto艣

• 0

+ czysto; - spalony;

• ~ 05:03 - dziwne spojrzenie, ale tylko podejrzane; +/-
  • ~ 05:10 - dobre info, ale znowu na gal臋 patrze膰, to norma; +/-
  • ~ 05:55 - czysto, wida膰 by艂o; +
  • ~ 06:55 - ca艂a akcja czysto; +
  • ~ 07:36 - czysto, widzia艂 i si臋 schowa艂; +
  • ~ 08:46 - te偶 zawsze robi臋 obczajk臋 w tych kierunkach; +
  • ~ 14:16 - czysto, no... ; +

Opinie dw贸ch GA - UB.
http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=114589

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...