Skocz do zawartości
Pulsarowy^^

Usunąć syf

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje usunąć syf jakim jest podwójny podskok 🙂 Gracze sobie wchodzą na modele, pseudoadmini sobie podkładają pakę wysoko tak że normalny gracz nie jest w stanie defować. VIP powinien mieć po prostu spadochron, więcej hp do leczenia oraz zestawy broni i tyle. A tak to latają ludzie latają jak małpy i tyle z tego przyjemności. Nie widzę w nazwie serwera 4FUN więc po co takie coś wpieprzać, CS GO i only DD2 nothing more. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Podwójny skok był odkąd pamiętam i nikt nie narzekał. To raz. 

Dwa że ludzie kupują VIPa właśnie po to żeby mieć podwójny skok. Jak im to się teraz zabierze to będzie zrobienie ich w konia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do podwojnego skoku, chyba wszyscy wiedza co mysle na ten temat 😉 ale z tego co pamietam byla dyskusja i stanelo na tym ze dzieciaki co sobie kupily vipa, beda plakac ze nie maja podwojnego skoku...(chociaz moim zdaniem wybor miedzy 3 broniami, powracajace hp i ewentualny spadochron byloby wystarczajace dla vipa).

Co do chodzenia z paka podczas plantowania tez jestem za tym zeby to wyrzucic. Gracze tej opcji naduzywaja (szczegolnie vipy) i przykladowo plantuja ciche paki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra teraz ja się wypowiem 😄 Moim skromnym zdaniem powinien być podwójny skok usunięty . Ja wiem że vip powinien być op ale bez przesady , rozumiem że to zniechęciło by inne osoby do zakupu vipa

ale postawmy się  po stronie takich biedaczków jak ja 😄 dość często irytuje mnie to że vip skrócił sobie dystans o jakieś 5 s albo lata po dachach . Więc jestem za usunięciem podwójnego skoku i zastąpieniem go np auto snajpo ( wtedy vip będzie wciąż op a zwykły biedaczek będzie mógł podnieść taką oto broń ) . I to jest nie tylko moje zdanie ale też tych  graczy których obrażają vipy 😄 sam byłem takiego zachowania celem . Podwójny skok daje dużo nowych kamp przyśpieszone poruszanie się po mapie a nawet wchodzenie na TXT  zwykły gracz by raczej sam na TXT by nie wszedł .

POZDRO SSJ1 😄 liczę na obiektywne podejście do tematu 😛 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podwójny skok i chodzenie z paką zostaje przynajmniej na 3# (o 4# nie ja decyduje ale raczej nie liczył bym na zmianę), zarówno za txt jak i podkładanie cichej, niewidzialnej lub niedostępnej paki są bany 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Sevral napisał:

Podwójny skok i chodzenie z paką zostaje przynajmniej na 3# (o 4# nie ja decyduje ale raczej nie liczył bym na zmianę), zarówno za txt jak i podkładanie cichej, niewidzialnej lub niedostępnej paki są bany 

15 godzin temu, Olka91^ napisał:

Moje zdanie jest takie - jak jest, tak jest dobrze 🙂

Co do plantowania paki - gdy ktoś ją 'zbuguje' to powinien lecieć BAN ! 

Nie zawsze jest admin na serwie,więc ciche paki dalej będą. Zostawić skok,wywalić chodzące podkladanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Honor plantowanie paki na skrzynkach bs b powinno być zakazane w regulaminie i  banowane na 5 min.

Może znajdziesz jakiś plugin, który by to regulował. Myśle że wystarczy usunąć "przyklejanie" się paki do ściany.

To:

sillyc4.sma  
  sillyc4.amxx 

?

To co mówisz nie usunie problemu plantowania paki na skrzynce kochana @Mala_ja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzenie przy planowaniu możnaby usunąć ale podwójny skok niech zostanie. 

@gramnawhtylkoniebanujcie wiem, ale zazwyczaj jest jakiś admin na servie. Zresztą cokolwiek by się nie zrobiło zawsze komus coś nie będzie pasować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwóch skoków nie usunę, tyle się gra nagle zaczął przeszkadzać jednej osobie i wielka burza.
Co do przyklejania paki to cicha paka jest karana. A w czym przeszkadza jak sie przyklei do skrzyni? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Honor napisał:

Dwóch skoków nie usunę, tyle się gra nagle zaczął przeszkadzać jednej osobie i wielka burza.
Co do przyklejania paki to cicha paka jest karana. A w czym przeszkadza jak sie przyklei do skrzyni? 

W tym że na podwójnym skoku umieszczają ją za wysoko i jej sie nie da rozbroić. O to mi bardziej chodziło niż o skakanie. Karana? To czemu to admini niektórzy robią? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Pulsarowy^^ to może tak

1.Ktorzy admini tak robią

2Wskaż miejsca gdzie można pake zaplantować poprzez podwójny skok (Gdzie nie da się jej rozbroić)

3.Cicha paka jest karalna i to bardzo jeżeli chodzi #3 nwm jak #4 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20180925211023_1.jpg.6526c69547f856bf021316e10b1bc952.jpg

Tutaj i z drugiej strony. Ale z drugiej strony można wskoczyć z murku. Co dla nieogarniętych graczy jest raczej niemożliwe, bo zanim na to wpadną i to zrobią to paka już wybucha :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No oj nie da sie wgl wskoczyć...
Z dwóch miejsc wskoczyłem (nie murek) i na wszystkich mapach z 4# też się da.
Obejrzyjcie krótkie demo, które nagrałem.
https://www94.zippyshare.com/v/N6y0Ol1O/file.html
@Pulsarowy^^ już nie wymyślaj na siłę problemów.
Wiele razy sie spotkałem na serwerach FFA jak ludzie podsadzali się na różnego rodzaju skrzynki i CT wgl nie mogło rozbroić, a w tym przypadku nawet gracze bez vipa mogą tam zaplantować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Honor napisał:

No oj nie da sie wgl wskoczyć...
Z dwóch miejsc wskoczyłem (nie murek) i na wszystkich mapach z 4# też się da.
Obejrzyjcie krótkie demo, które nagrałem.
https://www94.zippyshare.com/v/N6y0Ol1O/file.html
@Pulsarowy^^ już nie wymyślaj na siłę problemów.
Wiele razy sie spotkałem na serwerach FFA jak ludzie podsadzali się na różnego rodzaju skrzynki i CT wgl nie mogło rozbroić, a w tym przypadku nawet gracze bez vipa mogą tam zaplantować.

Czy ja powiedziałem że sie wgl nie da wskoczyć, powiedział wskocz z murku. Zanim zobaczysz pake gdzie jest, wrócisz sie na podest i skoczysz lub wyjdziesz na skrzynki i skoczysz to ci wybuchnie. Zwykły Janusz nie zrobi tego a macie pełny serwer tych debilnych dzieci drących jape. Zresztą mam już wyjebane, róbcie co chcecie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obrażaj nikogo i +1 za słownictwo.

W dniu 24.09.2018 o 21:13, Pulsarowy^^ napisał:

Te małpy latające plantują i sie nie da rozbroić.

Jap..... to ja nie będę nikogo uczył jak ma skakać na skrzynke, na tej mapie chyba nei jest aż tak trudno żeby sobie poradzić. Dobra zamykam to bo szopka się robi, robisz z igły widły. Zamykam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.