Skocz do zawartości
son goku

Proszę o zmianę :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nazywam się Son i od dłuższego czasu przymierzam się do napisania tego posta . 😄

Jak na moje oko leczenie na serwie 3 powinno być usunięte albo chociaż zamienione na spadochron  czy autosnajpe 😄 . Spytacie dlaczego przyjacielu ? 

Już spieszę z odpowiedzią . Leczenie jest nie przydatne z tego względu że mało kto z niego korzysta ( są to moje osobiste spostrzeżenia ) 😄 ,

ale jak już zdarzy się komuś włączyć  leczenie to najczęściej ginie z osobą którą się  leczył a w najlepszym przypadku osoba z przeciwnego teamu jest w stanie wywnioskować nasze położenie na mapie ,                                        taki zabieg denerwuje osoby które nie chcą    leczyć sojusznika  ani nie chcą być leczone .Powoduje to uciążliwe uciekanie lub zmiana kampy przed osobą która ciągle krzyczy ULECZ MNIE albo ULECZĘ CIE ! ( jest to bardzo irytujące ) . Ostatnim moim argumentem będzie to , że leczenie już mi się przejadło i chciałbym coś nowego np . spadochron lub autosnajperkę ?! 😄  . Spadochron by trochę zmniejszył to przepaść pomiędzy vipem a takim biedaczkiem cebulaczkiem jak ja 😄 . Spadochron dałby tą możliwość skakania z dużych budowli nie martwiąc się o utratę zdrowia  ( vip z podwójnym skokiem może zamortyzować upadek skacząc kilka m przed ziemią niwelując tym utratę cennego hp ) 😄 .  Autosnajperka urozmaiciła by rozgrywkę o broń która wcale nie jest taka op jak ją malują ( jest strasznie nie celna )

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ  , POZDRO DLA OSÓB KTÓRE TO PRZECZYTAŁY  , LICZĘ NA OBIEKTYWNY PODGLĄD DO SPRAWY  POZDRO JESZCZE RAZ SON SSJ1 😄 😄 🙂

By Olka91^,

Zły dział, przenoszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spadochron+2skoki ? Masz to na #2 więc raczej odpada.Co do leczenia to jest to wkurwi********* kiedy ktoś Cie zaczyna leczyć nagle i zdradza twoje miejsce (Leczenie słychać na pól mapy xd)Może by tak chociaż ten dźwięk wyłączyć ?

Edit:Więcej buziek się nie dało do tego wstawić xd ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkąd znam serwer #3 zawsze VIP miał to samą możliwość ( Podwójny skok, auto heal, bronie ). Dlatego nie byłby ten sam już wprowadzając takie zmiany. Mam sentyment do tego serwera i nie chciałbym żeby coś uległo zmianie. Leczenie ? Jest przydatne. Jeśli przeciwnik Cię okaleczy masz szanse przywrócić swoje hp do 100. Można natomiast zrobić tak jak pisze @InFlex czyli wyciszyć dziwięk leczenia gdy jednak zdradza to pozycje aktualną osób które się leczą. W każdym razie chłopie CS:GO mod to gdzie ty spadochron chcesz wprowadzać?!? o.O Tak,  autosnajpa już widzę nagrywanie demek. Co drugi odpał biegać będzie z AUTOSNAJPA. Nie, nie i nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Spadochron nie będzie dodany 

2. Autosnajpa jest celowo zablokowano żeby boty ciągle z nią nie latały 

3. Leczenie ma swoje plusy i minusy jeżeli chcesz odzyskać HP musisz  zaryzykować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi