Skocz do zawartości
OneTrcikPoony

Truniej steam/nosteam

Rekomendowane odpowiedzi

Turniej serwerowni Home-Edition.Eu 2018

3 VS 3, De_Dust2, Steam/Non SteamXXX

Organizowany jest turniej 3vs3 na mapie de_dust2 dla graczy posiadających steam oraz tych którzy go nie mają.

 

Zasady, Regulamin:

  • Zakaz używania nie dozwolonych modyfikacji.
  • Podczas turnieju gracze przebywają na TeamSepaku serwerowni.
  • Zakaz wchodzenia na txt.
  • Gramy 20 rund (po 10 z każdej strony) w przypadku remisu 10:10 ostatnia runda jest rozgrywana walką na kosy przez osobę, która zostanie wytypowana przez kapitana(lub kapitan drużyny) na "długiej". W tej rundzie jest zakaz plantowania bomby.
  • W turnieju może wziąć udział 8 drużyn. Leader drużyny pod tym tematem piszę nazwę swojej drużyny oraz nicki graczów.
  • Drabinka powstanie jak zgłosi się 8 drużyn, a droga do finału prowadzi drogą eliminacji. Wygrani przechodzą dalej, a przegrani odpadają. Sprawa nie dotyczy się pół finałów. Przegrani półfinaliści zmierzą się ze sobą o 3-miejsce.
  • ZAKAZ UŻYWANIA PROGRAMÓW Z STRON TRZECICH. OSOBA, KTÓRA UŻYJE Z JEDNEGO Z TYCH PROGRAMÓW ZOSTANIE ZABANOWANA NA NASZYCH SERWERACH BEZ ODWOŁANIA SIĘ OD BANA!!!

Wyjaśnienia:

  • Jakie są nagrody? To zależy od administracji czy da coś od siebie np. vipy na kilka dni lub jakieś skrzynki i kluczę na serwerze. To jest turniej 4fun dla dobrej zabawy i zmierzenia się ze sobą. Jest to odskocznia od codziennej gry na serwerze a czymś innym niż mix.
  • Turniej będzie się odbywał na specjalnym serwerze gdzie ip zostanie podane w późniejszym terminie.
  • Jeżeli drużyna nie może zagrać meczu o planowanej dacie, a drugą drużyna zgodzi się przełożyć termin rozgrywki to mecz jest przesunięty na inną datę. Gdy drużyna się nie zgodzi to przechodzi walkowerem dalej.
  • Jeżeli jakiś gracz ma problem z łączem lub nie będzie mógł zagrać jest możliwość podmienienia go na kogoś innego po wcześniejszej rozmowie z organizatorem.
  • Gdy kogoś wyrzuci w trackie meczu, czekam do 1 min na tą osobę jeżeli ona nie wróci drużyna ma dyskwalifikacje z turnieju.
  • Gdy serwer z jakiegoś powodu w trackie rozgrywki przestanie działać to po ponownym jego uruchomieniu gracze mają możliwość powtórzenia meczu lub kontynuować go z zapamiętanym wynikiem.
  • Jeżeli jakaś drużyna podczas meczu będzie używała niedozwolonych modyfikacji to zostaje zdyskwalifikowana.
  • Godzina meczy jest do uzgodnienia pomiędzy sobą. Jak nie uda się znaleźć odpowiedniej pory to drużyna jest zamieniana z inną w drabince.

Całość może być jeszcze edytowana. Proszę o sugestię co można dodać lub zmienić w prywatnej wiadomości. Mam nadzieje że administracja da jakieś info o tym turnieju na serwerach. 

Chciałbym wznowić ten turniej z użytkownikiem naszego forum @mondor18. Chcielibyśmy dokończyć dzieło przez @Kolekcioner, które się nie spełniło 

WIĘCEJ INFO NA PV LUB NA NASZYM FORUMOWYM TS3.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spelnilo sie bo nikt nie ma tyle czasu i inicjatywy zeby doprowadzic turniej do konca xD Mniej gadania, wiecej robienia. Jak juz piszecie o tym turnieju to jakies konkrety podajcie : chociazby taki czy jest serwer, jakas lista druzyn, ogolne zasady mysle ze sa znane. Ja z checia zagram. Powodzenia w organizacji, przyda sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja moge zagrać 🙂 oczywiscie z @Mirass w teamie 😘

Tylko dibrze aby turniej odbywał sie tak od 17-18 bo pracuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@madzia1996 z wielką chęcią 😄 Ja też raczej godziny wieczorne :) Przede wszystkim niech ten turniej dojdzie do skutku bo jakiś czas temu też miał być i nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak takie coś będzie to ja bardzo chętnie komuś brakuje osoby do teamu ja się zgłaszam bo : uwielbiam turnieje   , no i ja skillowy chłopak jestem 😄   PISAĆ NA PRV JAK BY CO

Pozdro ssj1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo Elo cztery 2 zero. na chwilę obecną nie zgłaszam chęci wystąpienia w turnieju (ewentualnie rezerwy do czasu bliższych info na temat godzin i dat), @Kolekcioner który nie dokończył swojej inicjatywy narobił niesmaku. :bad: @son goku ogarniaj @Muharrem Ince 

pozdrawiam graczy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no ja czekam na @Kolekcioner hahaha xdddd kto zemną 😜 ? Łon też takie cuś robi tylko że profesjonalne. @MaciE3k zostan poczekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to nie dojdzie do skutku to sami sobie zrobimy turniej 😄 Z chęcią oddam pare kluczy, a trochę mam na #3 :v

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mirass napisał:

Panowie jak to nie dojdzie do skutku to sami sobie zrobimy turniej 😄 Z chęcią oddam pare kluczy, a trochę mam na #3 :v

 

Myśle,że większość osoób bedzie raczej grało dla FUN'U niż dla jakiś kluczy 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

ja moge zagrac jak wreszcie to wypali ^^

i popieram @popus czy to ty z tym ze to powinno byc dla fanu a nie dla nagrod, bo od nagrod sa konkursy na serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do turnieju to chętnie bym pograł.  Na poprzedni niewypał ja wraz z chłopakami byliśmy już gotowi 😄 . Teraz nie pozostawia mi nic innego jak spytać się ich czy zagrają 😄 

(MAŁE SIUSIAKI) Panowie @Tayquil@Pudrzyński12 gilu,pudrzyn .. Czy mogę na was liczyć gdyby turniej się odbył? 😄  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OneTrcikPoony Jakieś postępy w pracach?? Wiadomo kiedy, co i jak ???? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mirass teraz zajmuję się szukaniem serwera np mixowego 

 

 

PROSZĘ TERAZ ŻEBY KAŻDA Z DRUŻYN NAPISAŁA SWOJĄ (NAZWĘ, NICK KAPITANA I KTO W NIEJ BĘDZIE GRAŁ + JEDEN DODATKOWY REZERWOWY GDYBY KTOŚ MÓGŁ NIE GRAĆ).

START TURNIEJU 20/21 PAŹDZIERNIK 

OD 17:30 DO 18:00 KAŻDY MA BYĆ NA TS3

START TURNIEJU 18:30

IP SERWERA DODAM POD WIECZÓR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...