Skocz do zawartości
madzia1996

Madzia powrót na adminke <3

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie 😄 

Nick: Magda^^
Staż w cs'a: hoho juz dlugo 😄 tylko ostatnio mialam nieco dluzsza przerwe 😕 ale da sie to nadrobic ^^ 
Ile dziennie grasz na serwerze (link): https://www.gametracker.com/player/Magda^^/31.186.83.188:27081/
Gdzie miałeś/aś admina: na wielu serwerach napisala bym forum ale nie bede reklamowac  😄 ale przewaznie na wlasnie csgomod 🙂
Gdzie masz admina:aktualnie nigdzie , niechce sie łapac kilku na raz 😄
Dlaczego właśnie ja: mysle ze w poprzedniej kadencji dobrze sie sprawowałam,pilnowałam kultury,zachowania,haxów itp 😄 mysle ze mam glowe lepsza do tego od 60% serwera 😄 
Kontakt: steam :  https://steamcommunity.com/id/heyychinkeyes

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podanka 😄 i wrócę znów aby pilnować Was kochani ❤️ 

Pozdrawiam gorąco Magda^^ ❤️ 

By Olka91^,

Podanie rozpatrzone negatywnie. Nawet sam Opiekun wypowiedział się na NIE. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ty bylas u nas adminka? Widzialem twoje poprzednie podanie o admina i same glosy na nie byly... Neutralny jestem z wskazaniem raczej na nie. Adminow na #3 i #4 jest wystarczajaco zeby pilnowac porzadku i zeby teraz dawac admina osobie o watpliwej reputacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje zdanie:

- brak zgłoszonych odpałów

- poprzednie podanie (Wszystkie głosy na nie)

- "mysle ze w poprzedniej kadencji dobrze sie sprawowałam,pilnowałam kultury,zachowania,haxów itp 😄 mysle ze mam glowe lepsza do tego od 60% serwera 😄 " - jakoś nie zauważyłam pilnowania kultury i haxów.

+ - wiek

+ Steam

Także na NIE.

I zgadzam się z @d!vide - 

54 minuty temu, d!vide napisał:

Adminow na #3 i #4 jest wystarczajaco zeby pilnowac porzadku i zeby teraz dawac admina osobie o watpliwej reputacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elo420. Jako iż gram na #3

Steam +/- (ale moim zdaniem to nie jest priorytet GA nawet na ns jest;))

Wiek +/- (ważne aby ogar był)

Zgłoszenia, Demka - i -  (brak na forum, jedynie płacz na say'u że ktos odpalony jest:/)

Kultura +/- (czasami jakies objawy frustracji na say'u, bez dowodów w formie demek). Z tym pilnowaniem kultury to trochę się nawet usmiałem.😄

Adminów na #3 jak mrówków. Jak nie ma żadnego to trzeba się wykazać (zwłaszcza starając się o Funkcje Admina) demka kręcić, IP brać i na forum rozpisywać, poprosić kogoś na czatboxie, steamie bądź innych komunikatorach.

NIE jak stąd o tam. 

Pozdrawiam Graczy

ps. nie wiem skąd wzięłaś takie statystyki dlaczego akurat 60% 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to nie ma co zostawiać tematu otwartego bo wszyscy są na nie. Ja również jestem na nie wyżej wszyscy wymienili wszystko. Także moim skromnym zdaniem temat do zamknięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.