Jump to content
Sign in to follow this  
OneTrcikPoony

TURNIEJ STEAM/NONSTEM

Recommended Posts

PROSZĘ TERAZ ŻEBY KAŻDA Z DRUŻYN NAPISAŁA SWOJĄ (NAZWĘ, NICK KAPITANA I KTO W NIEJ BĘDZIE GRAŁ + JEDEN DODATKOWY REZERWOWY GDYBY KTOŚ MÓGŁ NIE GRAĆ).

START TURNIEJU 20/21 PAŹDZIERNIK 

OD 17:30 DO 18:00 KAŻDY MA BYĆ NA TS3

START TURNIEJU 18:30

IP SERWERA DODAM POD WIECZÓR

Share this post


Link to post
Share on other sites

@InFelx start turnieju 18:30 jest 8 drużyn po 10 rund z każdej strony w przypadku remisu 10:10 kapitan drużyny lub osoba wyznaczona przez kapitana zagra runde finałowa na kosy w tej rundzie nie wolno podłożyć paki :)

Jeżeli jeszcze jakieś pytania to na pw do mnie lub do OneTrickPoony

Share this post


Link to post
Share on other sites

chopaki ale co wy, to nie ma szans sie udac xD Nie zgarniecie wszystkich druzyn jednego dnia i nie rozegracie tego turnieju jednego dnia. Jak macie serwer to zrobcie liste druzyn i druzyny umawiaja sie na jakas konkretna godzine i date ktora posuje obydwom teamom i jednemu sędziowi( ktory bedzie nadzorowal mecz).

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minut temu, d!vide napisał:

chopaki ale co wy, to nie ma szans sie udac xD Nie zgarniecie wszystkich druzyn jednego dnia i nie rozegracie tego turnieju jednego dnia. Jak macie serwer to zrobcie liste druzyn i druzyny umawiaja sie na jakas konkretna godzine i date ktora posuje obydwum teamom i jednemu sędziowi( ktory bedzie nadzorowal mecz).

Wlasnie o tym mowilem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No także tego :) Tak jak myślałem i pewnie większość, że ten turniej nie dojdzie do skutku... Żeby coś takiego zorganizować to trzeba czasu, siły, pomysłu itp Ale też również DOBREJ REKLAMY TURNIEJU... @OneTrcikPoony Czy reklamowałeś na wszystkich serwerach, że coś takiego ma mieć miejsce ? Po za tym tydzień to raczej za mało czasu by ogarnąć wszystkie szczegóły. Następnym razem jeśli ktoś wyskoczy z takim tematem niech przemyśli czy serio chcę się brać za cokolwiek. Na koniec dodam, że łatwo pomysł przyszedł i łatwo poszedł :)

@mondor18 <-- Zgodził się by udostępnić ten ss.

9YmjXA9.png

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...