Jump to content
Sign in to follow this  
Kpt.Zbik

BRAK ADMINOW NA FFA ?

Recommended Posts

Witam . Kiedy nie wejdę na serwer to grają na WH i aimie  w zasadzie notorycznie się to odbywa ... Jak admini nie wchodzą nie chcą banować to może nie mają biedni czasu ... to zmienić adminów może inni będą mieli jakikolwiek czas . Bo to bez sensu kręcić demka i wrzucać na forum  bo tak to najprościej dać bana ... ale z kolei musiał bym kręcić co 15 min i wrzucać .Niech jakiś pseudo admin wejdzie na serwer co jakiś czas i ogarnia tę bandę małolatów .

@Kpt.Zbik po pierwsze: to mam prywatne życie,może Ty nie,nie obchodzi Mnie to. Za granie ciągle w Cs"a nie najem się,więc zrozum.

Po drugie: jeżeli My "pseudo admini" mamy czas na wejście i poświęcenie się,siedzieć na speccie i banować czity,to Ty możesz nagrać i wrzucić na forum.

Po trzecie: mam propozycje,złóż podanie na admina i będziesz banowal ile chciał,zobaczymy ile wytrzymasz na stanowisku.

Bądź człowiekiem, jeden ma więcej wolnego czasu na grę,drugi Mniej... nie jesteśmy w stanie wyczyścić servera na 24h,zawsze się jakiś specjal trafi,który odpali,kiedy żaden admin nie będzie miał czasu na wejście. Więc także możesz mieć pretensje do odpalow,nie do Nas,My robimy co w naszej mocy ,Aby Wam graczom,grało się lepiej.