Skocz do zawartości
Paff Dady ; ] 24

ZABLOKOWANY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...i zacznę tak..praktycznie cały dzień mnie nie ma na forum jak i na serwerze..a wchodzę właśnie i jestem zablokowany..jakim cudem co zrobiłem i kto mnei zablokował ??..wczoraj niby ADMIN maleństwo mnie straszyło ale jakoś nic dziś rano sięna forum przywitałem troche pograłem i dopeiro teraz wszedłem i jestem zablokowany ???..co takiego zrobiłem ???....co Wy??;/;/..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się wypowie osoba kótra zablokowała i poda powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekam..bo wczoraj na wieczór malenstwo mnie straszyło chodź nic nie dostałem..dziś też nie cały dzień mnie nie ma wchodzę i nie mogę psiać jak nic nie zrobiłem ??;/;/..to co za wczoraj ??niby to czemu wczoraj nie dostałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu za wczoraj ??? co boli ?? jak inni się wypowiedzą jak jest..widzę nastypny nie ogar...zapraszam na szkolenie......powiedziałem..to czemu wczoraj nie dostałem co ??..taki madry dziś jesteś jak mnie mnie cały dzień nie ma ???...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paff dobrze widziałam podczas załozenia konta jak śmiałes się wraz z innymi naprzykład z Maleństwa jak i innych adminów więc powinieneś wszystkich przeprosić.

A mam pytanie z jakiego kraju pochodzisz że tak piszesz ? Polosa z #3 lepiej pisze po Polsku niż ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jak założyłem konto...jak Koleżanko nie masz pojęcia to nie udzielaj się....nie śmiałem się tylko mówię jak postępują...idź do maleństwa powtórzę się ja nie bedę patrzył co CI admini robią więc nie udzielaj jak możesz.....:):)..idź pograć w mario :):):)

Powiem tak ja przeboleje 2 dni pfff ale wy mata poincie o poinciu :):):) hahahahahah...nie któzy razem wzięci :):):)..tyle ode mnie.....powtarzam sevral czemu wczoraj taki mądry nie byłeś ! ! ! ! nara....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wytłumaczona, @Sevral podał długość blokady i powód. Musisz odczekać teraz karę. 

Temat zamykam.

W razie czego pisać a otworzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...