Skocz do zawartości
  • 0
madzia1996

[1.6 CS:GO MOD] Harry skarga

Pytanie

Skarga na: HarryFireBlade

Data zdarzenia:1/11/2018

Nick w grze: HarryFireBlade

Opis sytuacji: ten czlowiek nie wykonuje swoich zadań. Z tego co wiem i kazdy admin powinien wiedziec to powinno sie sprawdzac kazde zgloszenie gracza , pilnowac kultury,pilnowac celi mapy itp itd .... a z jego strony ? pisze na u@ zero odpowiedzi zero dzialania ...Chociaz aby poszedl na tego specta i spradzil osoby zglaszane , pilnował by aby cele były wykonywane a tu zero z jego strony. Rozumiem jak kazdy czlowiek admin tez chce grac ale swoje zadania powinien spełniać skoro został adminem tak. 

dziekuje odemnie to wszystko .. A I JESZCZE JEDNO . 

PO NAPISANIU ZE "WYKONUJ SWOJE ZADANIA " CZY COS TAKIEGO wywalił mnie z serwera z trescia " nie bedziesz mowila co mam robić" to jest normalne ? ze gracze pilnują admina aby wykonywał swoje obowiazki a ten za to daje kicka czy cos ... pff... zenada.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
15 minut temu, HarryFireBlade napisał:

Więc szanowne dziecko w pierwszej kolejności przeczytaj regulamin a szczególnie podpunkt 1 w punkcie V. Po drugie jest coś takiego jak SPECT UKRYTY z czego akurat korzystałem odpisałem na psay na Twoje zgłoszenie wiec tu tez minęłaś się z prawdą. A dostałaś kicka po napisaniu na u@ "a może tak cele" odnoszące się do gracza którego nagrywałem, jaki byłby sens nagrywania jak upominałbym go o CELE??  Ogarnij się dziewczyno bo jesteś nadmiernie irytująca i upominasz adminów co najmniej jakbyś była opiekunem serwera. Tym miłym akcentem zakończę odpowiedź na ta żenującą skargę.

to wrzuc tu demko i udowodnic ze nagrywałes ... bo jakos nie widziałam abyś cos dzialal .. a co do kicka to pisalam prawde ludziom ze nic nie robisz to dales kicka .. odpisales " no co tam madzia" i tyle  z twojego dzialania ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nic Ci nie będę udowadniał. Nie Ty jesteś od sprawdzania mojej skuteczności jako admina. 

Jeszcze co do tego, że piszesz na temat admina na ogólnym w czasie kiedy jest czitek na serwie. Dzięki takim jak Ty często taki delikwent wie kto jest adminem w danym momencie i ciężej jest go złapać, no ale co ja tam wiem skoro to Ty jesteś ewenementem na serwie.

By Sevral,

Harry jeżeli czitek ci zwieje po takiej "informacji" śmiało możesz banować na 30 min jako utrudnianie pracy admina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@madzia1996 udowodnienie zasadności skargi należy do Ciebie. Jak masz coś do zarzucenia @HarryFireBlade to dowody poprosimy. W przeciwnym razie mów wprost, że rzucasz puste frazesy bez pokrycia w faktach. Zaoszczędzisz nam czasu, a temat wyląduje szybciej w koszu. 

Jak masz dowody, to edytuj ekspresowo i je nam pokaż. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.