Skocz do zawartości
Paff Dady ; ] 24

PLUGIN...

Rekomendowane odpowiedzi

WItam ponownie :):)...mam propozycje na mały pluginek bardzo wręcz mały ...mam nadzieję że pozytywnie rozpatrzycie tą propozycje a mianowicie chodzi o strzał w głowę..Na deda i odlatujący łep ??..co o tym sadzicie ???..troche tak dla urozmaicenia ??..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem widzę że tak jesteście anty do pluginów nawet tych najmniejszych ;/;/....co zaszkodzi urozmaicić serwer coś nowego....to tylko nie i nie.....już nie przesadzaj że tak mocno obciąży serwer....jakoś grałem na serwach co były mega pluginy po 32 osoby latały i nigdy nic nie słyszałem zbędnie obciążony serwer....a napewno jak ktoś by nowy zoabczył jakie małe pluginy latają info dalej i coraz więcej ludzi by grało a w końcu oto chodzi,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam latałem na serwerach gdzie śmigały pluginy nikt nic nie mówił że lagi lub coś ..wszystko grało i chulało każdy zadowolony bo coś nowego..i przyciągało graczy...nie wiem czy znasz kto nie ryzykuje ten nie pije szampana....dodam Ci tak jeszcze...mam parę pomysłów tylko będzie znowu że obciąża standardowo....chodziasz spróbójcie wgrać i potem zoabczyć można czy ludzie mają lagi i czy ich..nawet sam się tym zajmę zbiorę opinie...jak będzie cośnie tak problem z pluginem przecież można go usunąć żaden problem...tylko właśnie pytanie czy się chce 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sevral to nie dogadamy się na temat pluginu ??? bo widzę że nie odp ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie czegoś takiego.Po co obciążać serwer takim czymś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co @Sevral i @InFlex. Zbędne obciążenie serwera i coś przez co będzie mniej ludzi na serwerze ( lagi lub crashe ). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jod samego początku słyszę ibcuąża serwer....to właśnie może nie każdy ozabczył neich się jeszcze ktoś wypowie i wtedy zoabaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nawet chętnie bym zobaczył takie coś ale tak po przemyśleniu nie wiem czy by to nie popsuło rozgrywki. Czyli chodzi mi np. o to, że może to zasłaniać innego przeciwnika( odpadająca głowa) a gdyby zasłaniała to czy by strzały przez nią przenikał i jaki by był zadawany damage.  Jako gracz serwera by dokładnie wypowiedzieć się musiałbym zobaczyć jak to wygląda 😕 Paff masz jakiś link czy cuś? Weź poszukaj link do takiego pluginu,( o ile się uda oczywiście) wtedy myślę, że gracze może sie wypowiedzą (a bynajmniej większość)  bo tak to jednak ciężko by gracze ocenili ten pomysł. Choć mi sie podoba koncepcja 😄 Lubie takie klimaty 😄 Ale no to zależy wszystko czy serwerek uciągnie 😞 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak bo raczej inaczej się nie da może być filmik z YT ?? i zaznaczę od której minutki się zaczyna może być ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zbedne,tylko bedzie rozpraszac,tak jak bylo z czaszkami po zabiciu na #2,zostalo to wywalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie pytam więc proszę....

 

Ale na 4 może się przyjąć niech zobaczą i się wypowiedzą...;/;/..widzę każdy anty nastawiony..pisałem wyżej jakoś grałem i nikt nigdy nie narzekał obciąża itd..ale no ......po nitce do kłębka :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa już widzę te ściny i spadki fps..

Już teraz co niektórzy narzekają na "lagi". 

Nie ma co chyba bardziej obciążać serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+Nie ma żadnego

-Spadki fps

-Możliwe zasłonienie innego przecienika @popus czy to ty

-Tak jak napisał @OWSIANY pszenny nie przyjeło sie na #2 to i tu sie nie przyjme

Temat był zamknięty i znów otwarty 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam. Plugin i tak nie wejdzie na serwer.

By SSS,

nie zamykamy propozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wszyscy boją się czy będzie to obciążać serwer oraz czy będzie to miało wpływ na fpsy.. Wielu graczy nie może się pochwalić super maszynami i trzeba być świadomym że taki dodatkowy efekt miałby negatywny wydźwięk na ich przyjemność z samej rozrywki.  Jeśli w ogóle ten plugin miałby być dodany trzeba by zobaczyć czy po prostu nam to nie odstraszy graczy..

2. Sam efekt nie jest zły, ale mam nadzieje że plugin pozwala na zmniejszanie dawki wylewanej z ludzi posoki, bo trochę to jednak jest rzeź na tych filmikach. W takiej ilości krwi mógłbym wziąć kąpiel a potem swobodnie jeszcze wypić litr krwawej mary (bez soku pomidorowego).

3. Trochę może mnie wkurza że gdy dochodzi do implozji mózgu obraz staje się mało widoczny, w trakcie wymiany ognia mogło by to prowadzić do jeszcze większej loterii, bo oprócz konieczności zapanowania nad rozrzutem musiałbym jeszcze być w stanie przejrzeć przez te posokę (przeciwnik też ale mimo wszystko nie lubię "upośledzeń).

Reasumując, nie jestem za ale też nie jestem przeciw.

Jeśli byliby chętni można by  zrobić w trakcie któregoś weekendu gdy jest więcej graczy test, zobaczyć reakcję oraz samemu pograć (w ten weekend będę między morzem a Malborkiem więc odpadam;))

Ale po obecnych opiniach sądzę że temat już się rozleciał jak te głowy na filmiku 

Znalezione obrazy dla zapytania headshot gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tego nie widzę, nie przemawia do mnie no i tak jak wspomnieli przedmówcy - już wielu graczy ma problem z lagami więc naprawdę zbędny gadżet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem tak to chyba mało śmigaliście po serwach napełnionych pluginami każdemu pasowało...i serio nie było że lagi coś nie pasowało...nie iwem komu w cs by przeszkadzało i odstraszało że tryska krewka z ciałka ????..hmmmm dziwne troche..Sevral psize że fajnie że są pomysły ale to i tak poco takie cos jak jest negatywne podejście...i tak od razu odstraszyć ludzi hahahah wczoraj ktośtam napisał śmiesznej odpowiedzi dawno nie odczytałem haha..:):):)..pow góra rządzi...ale ciagle na nie jest ;/;/..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się że góra zawsze na nie jest bo jeżeli większość graczy wypowiada się pozytywnie o pomyśle to jest to wprowadzane na serwer. Daj temat z czymś przydatnym i gwarantuje że to znajdzie się na serwie a tymczasem nie wrzuciłeś nawet linka z tym pluginem o który prosił @Sevral, nie miał to być link do filmiku z działaniem pluga tylko konkretnie do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak dla mnie przydatny plugin na serwer jak dla mnie ...ok wrzuciłem jak wygląda..bo właśnie wróciłem z roobty zaraz lukne link pluginu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak na jutro będziecie mieli troche pogram i jutro już na spokojnie luknę i jutro podeślę....dla niektórych jest nie przydatny..hmmm dziwne plugin i żeby nie był przydatny...jutro podeślę....jak dacie radę to fajnie a jak będzie komuś przeszkadzał to usuniecie przecież nie macie z tym problemu....;/??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

wiem ze to nie przeszło ale ktoś tutaj spamuje postami więc sam to znalazłem na własna ręke (chyba XD)

 

oto link do pobrania-->  www.amxmod.net/forum/attachment.php?aid=447

oto link do tematu  -->http://www.amxmod.net/forum/showthread.php?tid=982

 

PS. jak to jakimś cudem przejdzie to myślę że na 1i 2 było by fajnie z tym pluginem lecz mam takie same zdanie @Lamie nie jestem ani za ani przeciw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelec nie musiałeś mnie wyręczać..ale jak już wrzuciłeś....nie skakałem po pluginach tak właśnie ale jutro na spokojnie bym ogarnoł i ciekawe czy to jest to jak podałeś....strzelec pow kto nie ryzykuje ten nie pije szampana..:)..najwyżej potem usuną i już po krzyku..

 

Jutro wstawię link do pluginu :):)//i mam nadzieje że sprawa będzie rozpatrzona :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem że miałem wcześniej wrzucić LINK do pluginu ale sami widzicie nie ma mnie ostatnio dużo roboty..ale już jestem dosyępny i oto link do pluginu mam nadzieję że pozytywnie rozpatrzycie 🙂

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=230250&fbclid=IwAR2AgTSUEK8HxVsvbFcAAVcxrbP_e4i_Nrtzr861hoDPV-5K-1VSKB3LUto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

image.png.e20b0b128141e7c657e06f62578d4f42.png @Sevral jest na NIE

image.png.c1ff340f7a654dbf8dce313ec39cfb9f.png @InFlex jest na NIE

image.png.45246787007ddbb552ead45cb578d410.png @Mirass jest NIE

image.png.df27514f51bc8a02f6cefdd544d50e71.png @OWSIANY pszenny jest na NIE

image.png.db26b6c82d8ca71db35d5d035c91145a.png @hahXD jest na NIE

image.png.08ea64fd9483c5d4dcca99a9853107c7.png @HarryFireBlade jest na NIE

ja i @Lamie jesteśmy tego samego zdania , czyli obojętnie czy będzie czy nie. A ty dalej drążysz temat mimo tylu ocen na nie? Daj sobie z tym pluginem spokój i jak wymyślisz lepszy pomysł to wtedy napisz a może wtedy się lepiej przyjmie.

Dałem specjalnie linka do pluginu podobnego do tego co pokazywałeś na filmie po to żebyś nie pisał posta pod postem bo to jest zakazane w regulaminie forum --> 5. Nie pisz postów pod sobą, używaj opcji "edytuj". Mało tego pisałem ci o tym na priv a ty i tak nic sobie z tego nie robisz, ale trudno wkońcu dostaniesz warna 1,2,3 potem bana tymczasowego i na tym się skończy.

PS.

image.png.ebf750d2ea1fd0b082495614bb16eea2.png tak wygląda przycisk EDYTUJ jak coś 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIem pisałeś ...powtózę się jak na czacie spytałem na samym początku czy po 3 wiadomości pdo rząd psiania nie ma problemu pisali że nie i nie ma warnów ale dobra..niech będzie....i tak jak pow jesteście anty nastawieni widzę ale dobra..ale i tak dzięki..PAFIK pozdrawia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...