Skocz do zawartości
Grazyna z Gazowni

AIM :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego:[NeoN]
Serwer:
31.186.83.188:27081
Data:07.11.2018
Adres ip (amx_ip):Nie dałm rady odrazu poszedł 😕
Demo/screeny:https://www80.zippyshare.com/v/TuBkC1yW/file.html
Opis sytuacji:Gościu siedzi na serwerze od dawna cały czas Aim i wh.Na demu wszytko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna "dziwna" akcja na tym demku jest na samym początku, aczkolwiek wytłumaczalna bo widział jak gostek wbiega za skrzynki i słychac skok. Aima na tym demku nie zobaczyłem, jedynie to że strasznie je tnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dupy skonfigurowany aim. Pod koniec widać jak celownik ustawia się centralnie na banie dlatego nie uważam że to "ścina". + początek świruje, bo ma banie kolegi przed sobą i przeciwnika dalej.

Nick [NeoN]
SteamID VALVE_0:0:458027902
SteamCommunity ID 76561198876321532
Adres IP 5.172.236.102
Typ Bana SteamID
Powód Bana Czitowanie
Wykonano 08.11.2018 - 00:47:09
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez gramnawh
Zbanowany na Strona
Wszystkie wygasłe bany 8

 

http://bany.home-edition.eu/ban_list.php

Edit

 

Gracz nie zgadza się z decyzją dlatego otworzyłem.  @Bienio @OWSIANY pszenny @Kapibar @Mirass oraz chętnych adminów proszę o ocenę demka.

@CzarekxNeoN możesz tutaj napisać kilka słów odwołania.

Ja już napisałem co widziałem, dlatego zapraszam reszte do duskusji 😄

@CzarekxNeoN to kopiuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, nie wiem co jest jeszcze do tłumaczenia ja wszystko napisałem na priv, jeśli chcesz mogę to skopiować ewentualnie 

 

"Moim zdaniem, na demku nie widać żebym miał jakieś wspomagacze a jeśli chodzi o twój post, to nie zgadzam się z nim, ponieważ celownik miałem na głowie gracza dopiero gdy wybiegł" 

"Gdy słyszę kogoś za ścianą i wiem że będzie wychylał to logiczne żeby ustawić celownik na wysokości głowy ewentualnie jak najbliżej, bo po nogach to ja nie wiem czy go zabiję" 

Proszę, wiadomości Priv napisane, następnie skopiowane przezmnie do Administratora tego forum gramnawhtylkoniebanujcie  

Nic więcej nie mam do dodania.

Dziękuję za uwagę i jeśli chodzi o bana, czekam na dalsze informację w tym kierunku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dotyczy Neon'a, to chcialbym powiedziec ze ~2-3 tygodnia temu wszedlem na serwer, i widzialem aima na 100%, ale potem go wylaczyl jak zobaczyl mnie. Niestety, ale HLTV w ten moment nie bylo wlaczone (a kiedy chcialem go nagrac juz wylaczyl aim), wiec dowodow nie ma. Probowalem go nagrywac keidy mialem inne nicki, ale niestety nie bylo to 'na bana', byli dziwne akcje, ale bylo by ich latwo argumentowac, jak to robil kiedys Zuza.

Plus Neon duzo klnie, obraza i w ogole nie ma kultury. Dostaje bany po 30 min ale jemu to nie pomaga. Jezeli nawet jest czysty (👎), jestem zadowolony ze dostal tego bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, od początku wejścia na serwer dostałem max 3 bany na 30 min za kulturę, staram się nie klnąć ale czasem mi się wypsnie...

A poza tym jak inni na chacie klną nie dostają banów, zwracam uwagę na chacie że dany gracz klnie to każdy to ignoruje...

To że jesteś zadowolony, nie oznacza że mam dostać bana permanentnego... 

Ale graczy w żaden sposób nie obrażam.

Dla żartów ewentualnie ale wtedy dany gracz się odgrywa i nikt nie ma problemu z tym.

 

Chciałbym dalej móc uczęszczać na ten serwer... jeśli chodzi o kulturę to mogę się poprawić 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

wiec tak

17.31 cos dzwinie ten kursor sie krecił (-)

20 05 ma aima zle ustawionego (patrz 1/2) ma takie przeskoki ze to widac tez noramlnie (-)

jak dla mnie ban
@gramnawhtylkoniebanujcie a mnie nie oznaczyles pjotrze... 😞

3 godziny temu, CzarekxNeoN napisał:

jeśli chodzi o kulturę to mogę się poprawić 

to i tak swoja droga trzeba zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz ten nie posiada wgl kultury osobistej. Co wchodzi to nadaje takie wiązanki jak typowy chłop z rynsztoku. W dodatku straszna klatki i lagi. Co do demka:

17:31 - Czysto. Przecież było słychać. +

18:36 - Pokaz jego lagów. Strasznie to przeszkadza podczas rozgrywki.

20:05 - Jak dla mnie to nie były lagi. Kolega chyba AIMA ustawić nie umie raczej. Od 20:00 widać jak celownik z dupy po ścianie laci o.O

Wniosek taki uważam, że ban słuszny. Często go obserwuje. Czasami miał podobne akcje ale zawsze właśnie to LAGI przeszkadzały. Jak znajdę demko bo 1 chyba mam to z edytuje.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17:31 - nieskalibrowany AIM

20:05 - tez aim,biegl wczesniej,nie mial lagow,teraz ma?

Ta akcja 17:31 jest odpalona na aimie.

@gramnawhtylkoniebanujcie ta 17:31 wystarczy na bana.

@Grazyna z Gazowni napisz ktora to byla godzina,obejrze HLTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 GA za banem + @_Strzel3c ;D odwołanie rozpatrzone negatywnie. 

@OWSIANY pszenny szkoda Twojego czasu na tego gracza. Otworzyłem tylko dlatego by udowodnić mu jego wine

Zresztą możesz se otworzyć.

 

By Olka91^,

BAN na serwerze. Leci BAN na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...