Skocz do zawartości
CuK!eRo

#1 Całyserwer

Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz.
A wiec tak wracam do was po dłuższej przerwie gry w csa wchodzę na 1 i co widzę haxy od rana do wieczora biegają odpały nie ma **** ŻADNEGO ADMINA który wyłapie ta patologie ? Ile u Was kosztuje admin zapłacę z góry za 6 miesięcy i będę tępić ta patologie pryszczata bo się ***** nie da !! Skarga Powinna lecieć dla gościa co tym cyrkiem zarządza Moge wam Placic nawet abonament jak utrzymujecie tylko serwer po to aby był wysoko w rankingu ale wiecej adminow !!! bo sie nie da !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

By Honor,

+1 za bluzgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic przecież nie stoi na przeszkodzie byś składał podanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze będzie admin na serwerze, zawsze możesz zgłosić na forum na SB lub nagrać demo i wstawic na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie sobie dawac pkt kurwa ujemne warny sarny wyjebane ważne jest to ze napisałem 1 posta 2 godziny temu i od tamtej pory lata 3 pierdolonych haxow. Potem nie płaczcie ze macie mało graczy serwerze bo kto normalny wchodzi na taki śmietnik. Także pierdole wasz serwer bo to nie ma sensu. Admina może nie być ale ktoś chyba jest wyżej nad nim, albo nikomu sie nie chce ruszyć dupy. Nie pozdrawiam

By Olka91^,

+1 za bluzgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Warto trzymać jeszcze #1 i #2 w tak opłakanym stanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

jestem za powrotem PB na 2 jak niektórzy gracze/admini lecz decyzja należy do @batonik @Honor

@>SiWy< myśle ze dali byśmy rade poprowadzić PB wrac z @OWSIANY pszenny ^^

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie spowrotem z #2 Pb to się to Pb wtedy rozkreci żeby byli gracze i jakoś ten serwer się trzymał i byli cały czas gracze na nim. @Honor @batonik co myślicie o przywróceniu PB? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My mamy tu ch do gadania,zrobią co chcą,a i tak winna będzie adminów. Ja trafiłem na #2 jakieś 5 lat temu (już nie pamiętam dokładnie),gracze byli,później zaczął mulić,wywalać server,skończyło się na zmianie MODA,teraz skończy się na usunięciu serwera.

Od początku zmiany moda byłem za PB o czym @batonik i @Honor (krecik) dobrze wiedzą.

Paintball musi być,za dużo wspomnień,żeby tak to wymazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

poczekamy co @batonik i @Honor napiszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...