Skocz do zawartości
Zankor

Pytanko-Gry-Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  mam mały problem niedawno upadła strona  z której zawsze pobierałem gry  gdyż przegrała sprawe  a tylko praktycznie z niej korzystałem od x lat czasu  dlatego że była w miare bezpieczna i solidna! Teraz problem leży w tym że dokładnie od wczoraj chciałem wrócic do starej gry z lat  jaka jest "flat out 2" problemem jest pobranie tej gry lub wiele innych. Gorąca prośba o jakiś mały poradnik w jaki sposób moge pobrac ta gre jak i inne nowe i stare gry  torrenty  i te sprawy  coś kiedyś robiłem ale średnio to szło za dużo maja syfuu w sobie. Prosze o pomoc a dokłanie link do  stronki lub coś w ten styl źródło  do pobieranie tego typu spraw 😄 Z góry dziekuje i czekam na konkretnie odpowiedzi 😄 

 

PS nie dodałem darmowe i w miare proste w obsłudze!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ghost!!! tak średnio to idzie i z YT to raczej nic sprawdzonego @Ghost!!! własnie darkwarez miałem na mysli w temacie około 1msc temu została zamknieta przez sąd 😞 😞 @Ghost!!! też słyszałem właśnie ale jakas lipa to tez podobno i malo jest tam tego co mnie interesuje 😄  narazie to z YT sie pobiera 3h. Ps edytuj sobie post  zamiast pisac po 2 x 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś tak strona darkwarez , czy drakwarez, ale juz jej chyba niema

 

http://exsite24.pl/

nie sprawdzałem jeszcze jej, ale Słyszem że w porządku jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://electro-torrent.pl

załóż konto kup premke lub zablokuj reklamy i korzystaj z utorrent powodzenia 🙂 bo żeby nie było reklam i tez strona mogła jakoś zarabiać na utrzymanie jest dla tego premka wyłącza ci nie tylko reklamy

mimo że nie lubię gier pirackich myślę ze nie muszę ci niczego tłumaczyć co masz robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GeT coś darmowego?  dużo jest wygaśnietych i jak masz 3 linki to 3 pobrac czy sa podane 3  do wybrania zależy ktory działa?:d @Tayquil tak średnio ogarniam to.. nie ma flatout 2  coś konkretnego potrzebuje 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram  jak by nikt nigdy nic nie ściągał. Od tego mamy offtopic żeby sobie pisali o porady, a nikt nikomu nie każe ściągać ze stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @Honor dziekuje 😄 i tutaj nie jest nic złego  że kogoś namawiam do czegos zakazanego tylko prosze o pomoc dalej co do niektórych osób już nie bede pisał co kto robi/robił zakazanego  bo mam to daleko w poważaniu już... A po ponownym otworzeniu  pragne podziekowac  za pomoc @Tayquil udało sie mniej wiecej wszystko 😄  

Ps:Klawisze jak i cały pc  powoli dobija ostatni gwóźdź do jego końca dlatego tekst jest jaki jest..:/ 

 

                           

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja. nie wiem po co wydaje 500-700 zł miesięcznie na oryginalne gry jak mogę ściągnąć z torrentów..

https://allegro.pl/flatout-pack-2-2-gry-nowa-folia-i7290801158.html

14 zł kosztuje gra i możesz ją sobie postawić na półce żeby ładnie wyglądała 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, jaki wy macie ból dupy 😂 a kto wam każe ściągać GRY i to PIRACKIE z torrentów? Jak to robią, to ich sprawa. Z torrentów ja np. ostatnio ściągałem grę z dzieciństwa, której nigdzie dorwać nie można. A są tam też często darmowe programy, których nigdzie indziej znaleźć nie ma jak. Weźcie tam idźcie krzyczeć WOL NY BATON z @Tayquil czy coś xD 

 

a co do stronek do polecenia, https://torrentz2.eu/

stronka wznowiła działalność, jest niemalże wszystko, czego dusza zapragnie 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu tematu chyba nie zrozumiał... nie pytam gdzie można kupic.. @VariattO nie kojarze nic takiego :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zankor , takie pytanie sprawdzałeś skidrow? tam mają sporo gierek 

 

@Zankor wpisz tytuł gry z dopiskiem skidrow, może trafisz, bo mają sporo gierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...