Skocz do zawartości
PZInvisible

Przesyłajcie Demka

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje najlepszych akcji z cs 1.6 , wysyłajcie mi demka i minuty w których zrobiliście waszym zdaniem najlepszą akcje . Będę nagrywał FragMovie i potrzeba mi trochę demek . Jeśli niektóre demka będą za bardzo zlagowane , nie nagram akcji . Wklejajcie tutaj demka z czasami . DEMKA Z MAPAMI NP. TAKIMI JAK de_dust2csgo lub coś związane z cs go nie nagrywam . NAGRYWAM SAME PODSTAWOWE MAPY CS 1.6 !!!! NAJLEPIEJ JAK BEDZIECIE MI PRZESYLAC TO TU https://steamcommunity.com/id/psychiatrykiscoming/ , potrzeba mi będzie później jeszcze coś :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jakas reklame serwerowni zrobic ? Czy tak po prostu for fun sklejasz ? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, d!vide napisał:

Chcesz jakas reklame serwerowni zrobic ? Czy tak po prostu for fun sklejasz ? xd

Z innej serwerowni mi dali już 4 demka , czekam na więcej , robie to dla zabawy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy bys zbieral te demka ? Ja moge cos poszukac, mam jakies tam demka zapisane ale najwczesniej to jakos w piatek  to wysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, d!vide napisał:

A do kiedy bys zbieral te demka ? Ja moge cos poszukac, mam jakies tam demka zapisane ale najwczesniej to jakos w piatek  to wysle.

tydzień ? Teraz napisałem na forum , a czekam już 4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...