Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam będę próbował :):)do rzeczy..skoro boicie się rozlewu krwi itd to może takowy plugin przypadnie do gustu :):)...oczywiście od razu podsyłam link i mam nadzieję że będą pozytywne wypowiedzi i w końcu coś góra przyjmie 🙂 a oto link w raz z filmikiem co i jak :):) PAFIK POZDRAWIA..

http://generationcs.net/posts/pluginsyscripting/246/CFG-Headshot-Effect.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest wkur%^&jące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKuB

przykro mi ale to naprawde jest wku****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę te same osoby ;/;/..w poprzednim poście już nie pamiętam kto Miras czy któryś tam pow że jak najbardziej żeby podawać propozycję ...to ja przystaje na strzał w głowę...to dla Was jest na nie i co WY powiecie nie i każdy przystanie pow niech gracze się wypowiedzą.....chyba poto jest wgrane żeby dawać propozycję.....tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spoko pomysł.Kurcze te efekty to coś pięknego.Dodałbym jeszcze do tego plugin w ktorym za każde zabójstwo leci muzyka Łał dawać to na serwery.

Aż się podnieciłem tymi pomysłami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@InFlex wypowiadaj sie na temat pluginu a nie   co ma robic gracz lub czego ma nie robić. Gracz ma prawo złożyć propozycje, wiec składa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Paffik myślę, że takie coś pasowałoby na dwójeczkę.albo jedynkę .. ale jak dla mnie to  jedyny minus tego to pluginu  te herce  po zabiciu... Aż w uszach bije 😞  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś tego typu ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Progres też o tym myślałem ale doszedłem do wniosku że ten co dałem to raz a dwa wreszcie @Bienio trochę pokierował @InFlex ale co do niego  to wiesz przyzwyczajony jestem ...ja daje propozycję na 4 nie żadną 1.2.3....i tak jak ja pow i @Bienio jest wgrane to daję się propozycję..tyle....popuś Tb to wszystko przeszkadza xD przyjacielu :):):)...Co Wy tak negatywnie przyjmujecie pluginy na tą czwóreczkę ??;/ ok są z go mody itd...powiedziałem w poprzednim można zobaczyć czy będzie coś nie tak..powtarzam można potem usunąć..;/;/... @Progres ale wiesz fajniejsze z efektem :):) lepsza frajda 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mać ile można... Nie.... No kurde jestem na NIE. Wszystko ale nie to. Zostawcie to tak jak jest. Efekty specjalne to nie na #3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podaje na czwóreczke tam tyn inflex chciał coś ;/;/ ale @Bienio mu napisał...mogę rzucać propozycję uparłem się i już....a co to 4 nie może mieć jakiegoś pluginu ze strzałem w główke ;/;/ przestańcie walić farmazony ;/;/;/....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róbta co chceta. #4 to inna bajka. @Sevral nam #3 nie zepsuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ja dodałem na czwóreczke Ty mogłeś pomyśleć i wrzucić na na tą 3 ....tyle ode mnie....do sedna sprawy po trupach winszuje :):):):) pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paff Dady ; ] 23 no nie żartuj kolego, że chcesz coś takiego na serwerze ...

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paff Dady ; ] 23 Grałem na serwie gdzie to było i uwierz mi, że jak słyszysz to parędziesiąt razy na mapę to zaczyna głowa od tego boleć 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie. Zamykam już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...