Skocz do zawartości
Crayzool13

Skromne hobby ;) dopiero zaczynam ;)

Rekomendowane odpowiedzi

@>SiWy< wszystkie rozdane :) jak kiedys cos zrobie i bede mial na zbyciu bede pamiętac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Crayzool13 napisał:

@>SiWy< wszystkie rozdane :) jak kiedys cos zrobie i bede mial na zbyciu bede pamiętac :)

@Crayzool13 no to ja składam zamówienie już teraz u CB żebys mi zrobił jakiś fajny do wiosny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to wszystko sam robisz, powiem ci że fajne są:xx20c:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crayzool13"A po wiela Panie mocie taki sprzęt" ? hehe 😛 Może złoże zamówienie i bydzie lepszy niż Fiskars 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się pochwalić 1 egzemplarzem noża , który wykonywało kilka osób  a oto i on 😄

 

 

46520706_751043258574378_601442047328518144_n.jpg

 

46636094_2260886987526585_9210581448153628672_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie polowania dawaj coś o tym w przyszłości chciałbym w to troche sie "pobawic" tylko na porządny sprzet wchodzą porządne PLN tak że są rzeczy ważnie i ważniejsze. Dawaj jakieś opowiadanie o polowaniu+ do tego daj menu co kiedy najlepiej polowac dziki jak dobrze pamietam zima i wiosna chyba jakoś tak to szło!!! 😄 Czekam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście podoba się ten przedostatni :):):):)...no masz fajną zajawke na kosy :):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak @smutneoczy robię wszystko sam. Właśnie będę się przymierzać do kolejnego od grudnia bo będę miał przerwę w polowaniu 15 dni. Ze względu na szczyt klimatyczny w Katowicach.

@Adi-Fantasti może one nie są lepsze niż Fiskars ale jak dla mnie nóż wykonany ręcznie jest więcej wart niz taki kupiony w sklepie ponieważ robisz go dla kogoś i gdy pracujesz przy nim myślisz co ty dodać jak wyszlifować żeby pasował do ręki. Ja noży nie sprzedaje, jeżeli mam wenę to poprosi go wyśle komuś komu się on podoba za cenę wysyłki. Nad takim nożem 1 sztuka pracowałem około tygodnia może półtora.

@son gokugoku fajny nożyk 😉 trochę już przeszedł widać 😉

@Zankor powiem Ci tak że ja do bycia myśliwym dorastałem 4 lata bo nie wiedziałem jednoznacznie czy chce czy nie. Bycie myśliwym to wiele obowiązków jak i przyjemności 😉 mnie bardzo urzeka w tej pasji to jak Myśliwi podchodzą do siebie z uprzejmoscia jak przestrzegają  gwary i kultury łowieckiej. Tam nie ma sporów a jeżeli takowe są to rozwiązują je od ręki. Gdy upolujemy zwierza zawsze oddajemy hołd zwierzynie wręczamy jej do gęby gałązkę lub trawę zerwana z okolicy w której spisała testament jako "ostatni kęs" , na ranę wlotową Kuli kładziemy drugą gałązkę "pieczęć" i ostatnia wkładamy do kapelusza jako "złom". Każda zwierzyną ma również osobny sygnał grany na sygnałówce  myśliwskiej. ( Gra się je zazwyczaj tylko na zbiorowych polowaniach). A więc najpierw zanim zaczniesz iść w tę drogę dobrze się zastanów czy chcesz być myśliwym z krwi i kości czy chcesz po prostu być myśliwym żeby posiadać broń i nią szpanować a kulturę i gwarę łowiecka nie traktować poważnie 😉 Dar Bór ( pozdrowienie myśliwych). 

Miłego wieczoru 😉   

@Paff Dady ; ] 23 ten zrobiłem dla kumpla myśliwego.Teraz pochewkę szyję 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crayzool13 tak jak pow fajną masz zajawkę jak siedzisz w tym zrobisz jeszcze jakiś mega wypas to wrzuć go z miłą chęcią luknę :):)....wiesz nie od razu Kraków zbudowano jak to mówią i po nitce do kłębka xD ale fajny fajny xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pomozcie mi bo nie wiem jak to dokończyć czy coś dodać jeszcze? A może coś skasować bo brzydko wygląda? 

15525776324202390221521100048510.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrobinę dłuższa rękojeści  i może Home-Edition na rękojeści ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...